Simpsonovci - Série 32

(séria)
USA, (2020–2021), 8 h 4 min (Minutáž: 21–23 min)

Spiker01

Zůstat ještě Fox jakým býval, možná už by touto sérií tento nesmrtelný seriál skončil. Disney ale odklepl další dvě řady a zbývá jen doufat, že to nepůjde ještě do větších s**ček. ()

Rayen1

Opět, má to svoje silný i slabý momenty. Kdyby se z posledních dvaceti sérií vybralo několik dílů a udělala se jedna, bylo by to fajn, ale je tu prostě spousta nudný vaty, která nudí nebo je vyloženě pitomá.. Ale i ty nejpitomejsi díly mají minimálně dva dobrý frky, kdy se zasmeju. Už to prostě není ono, ale přeci jen tam to "něco" je. Možná by to měli tvůrci ukončit a vymyslet jinej seriál, kde by si mohli dovolit vymejslet s postavama podobný kreace, co do Simpsonu nepatří nebo se nehodí.. ()

Anderton

Pre mňa znamená najnovšia sezóna určitý návrat do plnej formy, pričom som si nikdy nemyslel, že Simpsonovci vôbec niekedy, aj napriek všeobecnej skepse, boli mimo formy. Len niekedy sú vo forme viac, inokedy menej, ale stále je výsledok (rozumej celá sezóna) víťazný. Já, Carambus, čarodejnícky diel alebo pohľady do budúcnosti patria medzi vrcholy tridsaťdvojky, len tie reflexie komiksovej doby mi bohvieako nerežú, ale zase s plnou vážnosťou priznávam, že nie som nerd. ()

• Na krabici s hračkou Radioaktivního muže je výrobní kód ZABF17. ZABF17 je výrobní kód pro tuto epizodu. (G....)
  • Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)