Simpsonovci - Série 33

(séria)
USA, (2021–2022), 8 h 4 min (Minutáž: 22 min)

Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Harry Shearer, Hank Azaria, Kristen Bell, Sara Chase, Alan Cumming (viac)

liquido26

Na Simpsonech je super jedna věc. I když už možná nejsou tak brutálně zábavní jako před dvaceti lety, i když už nemám chuť bing-watchnout celou sérii za den, tak pořád jsou aktuální a poukazují na nejrůznější absurdity dnešní doby a dělají si z nich srandu. ()

Streeper

Kvalita seriálu jde hodně dolů, už nemají žádné originální nápady, které by to dokázalo udržet. Nejvíce se mi líbil finální díl Píseň chudoby a dvoudíl Seriózní Flanders. ()

StrixCZ odpad!

Animaci za ty roky dovedli k dokonalosti - škoda, že se při tom vytratila "duše" Simpsonových. Sestupná tendence byla patrná cca od 25. série, ale (nedokoukaná - po 7 dílech jsem to vzdal) 33. řada byl pro mě poslední hřebík do rakve tohoto mého kdysi oblíbeného seriálu. Smutné, co se s ním stalo - nevtipné, čím dál hrubější, zároveň ale evidentně v "politicky citlivých" tématech zředěné pro dnešní dobu, aby to hlavně neurazilo žádnou menšinu, hlavní postavy už nemají žádnou konzistentní osobnost, ale chovají se podle toho, co se zrovna hodí do (čím dál hloupějšího) scénáře... Měli to utnout po 30 sériích a byl by to ještě docela důstojný konec. Škoda... RIP ()