Beats

Mladý hiphopový zázrak August Monroe se v chicagské čtvrti South Side s pomocí nečekaného mentora snaží překonat zničující úzkost a nastavit nové hranice kreativity. (Netflix)

Malarkey

Nějak mi ty drsný hip hopový beaty k tomu klukovi neseděly. Anthony Anderson je totiž cokoliv, jen ne drsňák. Příběh se mi ale docela líbil. Líbilo se mi, jak tvůrci popisovali ten drsno svět, do kterého Anthony úplně nepatří. Působilo to hodně reálně a i když měl film klasické motivy životního dramatu, závěr za tu hodinu a půl docela stál. ()

Arsenal83

Kríženec 50 centa a Cuba Gooding Juniora sa snaží preraziť v hudbe. Ale z hudby je tu tak dokopy minúta vrátane záverečných titulkov. Vo filme sa mihnú herecké esá ako Uzo Aduba alebo Khalil Everage. Asi na pracáku nemali nič lepšieho. ()

Marze

Teenager (Khalil Everage) vytvoří nepravděpodobné přátelství s chlápkem z ochranky (Anthony Anderson). Propojeni vzájemnou láskou k hip hopu se pokouší zbavit svých démonů minulosti a prorazit do městské hudební scény. Film má familiární jazyk násilí. Je to solidní hip hopový žánrový obrázek, o tom jaký může být jedovatý strach, který dává černé hvězdě Andersonovoi šanci zazářit. ()

Lacike

Trochu mi to pripomenulo film Hustle & Flow. Ďalší film o nadaných hudobníkoch, ktorý sa snažia dostať z geta. Tentokrát mladík, ktorému zabili sestru a tak má problém vyjsť z bytu a exproducent, ktorý si skurvil kariéru a snaží sa dostať späť na vrchol. Postupne spoja svoje sily a obidvaja si polepšia. Proste štandardná rozprávka, ale s netypickou témou, takže to celkom zaujme. Ústredná dvojka je tiež sympatická. Okrem nich ešte zaujme Paul Walter Hauser ako klasický nenažraný producent. Z Hausera sa pomaly ale isto stáva stúpajúca hviezda, ktorá zažiari v každom filme v ktorom sa objaví. Celkovo to je nadpriemerná dráma so zaujímavou zápletkou. Hustle & Flow bolo o triedu lepšie, ale aj Beats za zhliadnutie stojí. 6/10. ()

Aleee89

Ač hiphopová hudba není můj šálek čaje, tak film o ní se mi vlastně líbil. Tohle drama mělo docela drajv a emoce, což mám ráda, a co chválím nejvíce, konečně jsem našla nějaký film, který netrvá tři hodiny. Takže i toto výslednému hodnocení dost pomáhá. ()

zette

Puvodne jsem chtel videt stejnojmenny film ze stejneho roku v britske produkci... Beats ma dobry zvuk a sem tam nejaky dobry rezisersky napad. Jinak takova pohadka pro "cerne", samozrejme, ze hlavni hrdina trpi poruchou osobnosti (jako snad veskere kriminalni zivly jemu podobnych v Evrope). ()

viperDavid

Taková ta dobrá hudební klasika, ale dobře zahraná. Asi kvuli tomu to stačí. Hudba nebyla špatná, ale ani ne zvlášť dobrá, každopádně jako noční oddechovka na netflixu stačí. ()

klukluka

Ten film není nic moc, navíc jsem příslušníkem bílé rasy, takže je pro mě těžký přijít na chuť odulýmu mladýmu černochovi. Jeho starší kámoš v něm vycítil potenciál na základě pár tónů, který zaslechl z vedlejšího pokoje, jen díky tomu pak za klukem začal regulérně dolízat- nevím, nevím...? Ale budiž, dejme tomu, že na to měl ucho. Dál celkem zajímavý, jak se všichni koukaj navzájem ojebat, ale mě osobně celou tu dobu zajímala jedna věc/ otázka mnohem víc: vážně je to v USA až takhle v prdeli, že tam ty děcka umírají jak na běžícím páse? O tomhle chci vidět nějakej film, jen o tomhle. Milostný avantýry ošklivejch černošskejch teenagerů jdou mimo mě. ()

Wally

Spletl jsem si s britským Beats ze stejného roku...bohužel tahle hudba mi nic neříká a celé to bylo tak nějak nezajímavé.... ()

petikacka

Ačkoliv mám filmy o muzice ráda, tohle mě vůbec nebavilo. Dlouho se nic nedělo a když se začalo dít, tak to zase hned skončilo. No nuda, pruda a kecy v kleci. Za mě 35% ()

nessbeal

"Don't need a whole lot of love, I just need that shit from you" ***** August si to ide vo filme jak pan ***** https://www.youtube.com/watch?v=R53TwJN5wzg ***** Sedemnásťročný talentovaný mladík August (Khalil Everage) trpiaci smrťou svojej sestry Kari (Megan Sousa) sa stretne s bývalým manažérom Romelom (Anthony Anderson), ktorý sa snaží dostať späť do hry v hudobnej brandži. ()

BOURQUE

Film s príbehom, ktorého základy dobre známe. Z hľadiska príbehu žiadne neočakávané zvraty a ani režisér nás ničím neprekvapí. (Mohol by byť z toho lepší film.) Film (hlavne) pre ľudí so slabosťou k štýlu rap. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()