Každý ho pozná. Obyčajný nenápadný chlapík stredného veku zo strednej triedy. Jeho priatelia a rodina takmer neexistujú a každý vzťah, ktorý nadviaže, sa skončí katastrofou. Nemá rád ľudí, má rád len sám seba a možno aj svojho plyšového medvedíka. Večný smoliar, ktorý zažíva úplne obyčajné veci. Má však originálny a vtipný prístup k riešeniu problémov. Neustále musí bojovať s realitou života, jeho súboje sa však končia víťazoslávne, lebo je vytrvalý a vynaliezavý. Možno aj preto ho všetci milujú. To je pán Bean. (TV JOJ)

danio

Tohle se nedá hodnotit jinak, kdo by neměl rád Rowana Atkinsona? V těchto krátkých scénkách je prostě fenomenální a směju se jim i po mnoha a mnoha shlédnutích, což se ne vždy dá říct o jeho celovečerních filmech. ()

Lukaaasek

Můj oblíbený, beze sporu vynikající seriál, jehož hlavní hrdina (a stejně tak i jeho představitel) se pro mě stává navždy nenahraditelným a nezapomenutelným! ()

gizi

Některé scénky jsou k potrhání (na 100% 5*), celkově ale je už tak ohrané, že dávám 80% (18.7.2009). Další díl viděn 25.5.12 a výborně jsem se bavil, 90% a 5/5. ()

Bartson

Klasika anglického ražení. Kdo nezná snad ani nežije, nebo nevim :)))...Nemá cenu rozpitvávat, tolik humoru a tak málo slov, to je Mr. Bean. ()

Peršanka

Kdyby nebyl Atkinson taková bedna, asi by Bean nikdy nevznikl. Myslím, že pan Rowan se někdy mezi lidmi nudí a má se na háku. Pár slabých hodnocení?- no asi to bude jako s Ivanem Mládkem, jeho humor je taky občas někomu nedostupný... Škoda. Pro mne je best utírání nudle v kostele. Ani to nemusím vidět a směju se :-) ()

K4my

:-D jako co k tomuto volovi říct :-D Pan nechutný. Já jsem ale čech, a češi jsou h*vada. Myslím si, že český národ si s Beanem všeobecně rozumí :-D ()

sospik

Tahle filmová klasika mi nepřipadá ani tak vtipná jak trapná, přesto se na to o Vánocích občas na 5 min podívám, než se stihnu probudit z tranzu a přepnout to.. ()

just a child

Ach, kto môže byť dokonalejší ako Pán Bean, majiteľ Chrobáčika, ktorý sa už dnes azda ani nevyrába, osamelý brit, ktorého jediným priateľom je plyšový medvedík, a kam príde tam ho nájde nejaká katastrofa? Kto by ho nemiloval? Scénky originálne; vtipné; Atkinson ako herec neskutočný, jeho mimika ma vždy dostane. Mám ho rada od malička a dodnes sa smejem na jeho divných zážitkoch. P.S.: a nezabudnite ísť do obchodu aj so surovou rybou, ak si chcete kúpiť špičkovú panvicu, zubnú kefku vždy najprv vyskúšajte a pozor na cudzie kreditky! :) ()

kiv

Pana Beana z Londýna zná asi každý. Atkinsonovo herecké ztvárnění této postavičky je nenapodobitelné a mnohdy vysloveně k popukání. Vytkl bych pouze rozkolísanou kvalitu jednotlivých dílů a občasné balancování na hraně morální únosnosti některých Beanových skopičin. ()

dinosaur

Bean je legenda. Pokaždé mě zaručeně rozesměje. Jediný komediální seriál, který dokáži sledovat takřka neustále. Bean k tomu, aby jste se smáli, nepotřebuje věty. Stačí jenom běžné dennodenní situace a jeho osobitý výraz a chování. Když nevím, co si mám pustit, pustím si Beana. Takovýchto seriálů není mnoho, a proto si ho cením. Je tam tolik komických situací a navíc nikdy seriál nesklouzl do trapnosti. ()

Davvee

Kto by nepoznal Mr. Beana vždy zábavného ktorí svojimi nápadmi pri každodennom živote vždy každého naokolo ohuruje. Skvelý jedinečný komediálny seriál. ()