Každý ho pozná. Obyčajný nenápadný chlapík stredného veku zo strednej triedy. Jeho priatelia a rodina takmer neexistujú a každý vzťah, ktorý nadviaže, sa skončí katastrofou. Nemá rád ľudí, má rád len sám seba a možno aj svojho plyšového medvedíka. Večný smoliar, ktorý zažíva úplne obyčajné veci. Má však originálny a vtipný prístup k riešeniu problémov. Neustále musí bojovať s realitou života, jeho súboje sa však končia víťazoslávne, lebo je vytrvalý a vynaliezavý. Možno aj preto ho všetci milujú. To je pán Bean. (TV JOJ)

Mzetko

Skvělý herec Rowan Atkinson ve své životní roli. Ano, Mr. Bean byl, je a bude kultovní záležitost, které se smály, smějí a boud smát všechny generace bez rozdílu věku. Tento seriál se jednoduše neohraje a je i podesáte zábavný. A Beanovy grimasy jsou naprosto nenapodobitelné. A nesmíme zapomenout na to nejdůležitější - plyšový Teddy - bez něj už ani ránu! ()

vojtik.sup

7. místo na žebříčku nejlepších seriálů si Mr. Bean zaslouží více než čestně. Atkinson mě dokáže rozesmát kdykoliv se na něj podívám, je nejlepší. Ačkoliv s tím nemůžu nic dělat, někteří uživatelé stále píší do komentářů nepěkné věci o všem co se jen dá kritizovat. Ať mají názor jaký chtějí, mého Beana mi nikdo nevezme! ()

Ospalek

Pan Bean vstoupil do našich srdcí jako nezapomenutelný trouba a bavič, dokáže dojmout, rozesmát i rozplakat, umí opravdu přesvědčivě udělat smutné oči. Každý si ho zapamatujeme. Jeho ksicht patří k těm nejlepším komickým ksichtům, jaké jsem kdy spatřil. Respekt Rowane Atkinsone! ()

wiercza

Tato postava je jedinečná, jednoduchá a složitá zároveň. Člověk si ji snadno zamiluje. Geniální výkon - jak herecký, tak mnohdy i fyzický (z hlediska koordinace, složitosti pohybů, vše působí přirozeně, mimika - famózní). Baví všechny generace lidí téměř neokoukatelným anglickým humorem. Snad není díl, kdy bych se nesmála jako o život. ()

ajne

Kultovní klasika, kdo nezná? A Vánoční díl nesmí chybět rok co rok v prosinci :-) Lituji uživatele, kteří hodnotí slabě. Musí jim scházet smysl pro humor. :-) Tohle je tak blbé, ale přitom nesmírně promyšlené a inteligentní. ()

Puslanka

Nejspíš jsem světlá výjimka, ale nikdy jsem ho nemusela a otrávenost z něj mi asi i zůstane...nemám ráda, když ze sebe někdo dělá za každou cenu blbce a snaží se být rádoby vtipný ()

sako44

Moje první hodnocení tohoto seriálu byly 4 hvězdy. Ale po čase jsem si uvědomil, v jakém seriálu je 1 hlavní postava, která nemluví, ale veškeré dění se odehrává mimikou? Žádná. Tímto se Rowan Atkinson zapsal mezi legendy, protože co někdy předvádí, to je INCREDIBLE. Takže, abych to shrnul: Jasných 5!!!! ()

sOlaR

Toho herce bych chtěl mít doma. Neuvěřitelný komik. Troufnu si tvrdit, že nejelpší komik všech dob. Po kolik generací už funguje ten jeho obličej. EXCELENTNÍ humor kterému podlehne toměř každý. ()