Každý ho pozná. Obyčajný nenápadný chlapík stredného veku zo strednej triedy. Jeho priatelia a rodina takmer neexistujú a každý vzťah, ktorý nadviaže, sa skončí katastrofou. Nemá rád ľudí, má rád len sám seba a možno aj svojho plyšového medvedíka. Večný smoliar, ktorý zažíva úplne obyčajné veci. Má však originálny a vtipný prístup k riešeniu problémov. Neustále musí bojovať s realitou života, jeho súboje sa však končia víťazoslávne, lebo je vytrvalý a vynaliezavý. Možno aj preto ho všetci milujú. To je pán Bean. (TV JOJ)

Ravi

"What is your name, sir? - B E A N!" A to mi úplně stačí. U takové stupidity je s podivem, že se tomu člověk směje, až brečí. Bean dokáže překonat zábrany, nezná mezí a diváka bere s sebou a nutí ho chvílemi přemýšlet, jako on. 100% = 5/5 ()

Koryntos

Rowan Atkinson, jako Mr. Bean, je opravdu skvělý, nikdo jiný nedokáže beze slov vyjádřit to co on, pouze mimikou. Bohužel, já si potrpím spíše na mluvený humor, proto dávám pouze 4 *, nemůžu jinak. ()

xhonza09

Neuvěřitelné grimasy které předvádí R. Atkinson mně doprovázely už od dětství. A rád se na to kouknu i dnes. Mr.Bean je prostě klasika a je to legenda Britského humoru. ()

vyfuk

Mr. Bean je postava, která je v naší rodině strašně neoblíbená. Jediný já jsem mu zůstal vždy věrný. Každá jeho příhoda mě vždy rozesměje a je to úžasně promyšlené. A také zvláštní, že člověk, který je génius hraje skoro všude debila a popravdě i jako debil trochu vypadá. Je to úžasná klasika a také zůstane v srdcích a na DVD navždy. ()

P1tr

A pak že je ke kvalitním skečům potřeba spousta slov. Atkinsonův obličej a jeho tělo řeknou více než rty většiny komiků. Jiné označení než klasika všech klasik nejde použít. ()

rubik1

Človek by si myslel že keď to videl 5231 krát, tak už ho to asi nebude baviť ale čuduj sa svete mňa to bavilo aj 5231 krát !!!!!! Geniálny Rowan Atkinson. Jednoznačne najvtipnejší "mim" na svete!! ()

Linkyc

Britský humor miluju, Mr. Bean to všechno začal, dokonalý komik, dokonalé vtipy a scénky. Jeho zjev a mimiku tváře snad nikdy nezapomenu. ()

giovanni3

Jo Bean klasika žánru.. škoda je, že ne každý díl je tak dokonale vtipný jako ty ostatní, ale pořád s eje čemu smát navíc vcelku krátkou stopáží to boduje ještě víc. 4z5 ()

latvar

Co k tomuto seriálu ještě dodat? Každý díl viděn snad 100 krát už od svého dětství a pořád je to hodně vtipné a člověka to neomrzí. Role stvořená pro Atkinsona, nedokážu si představit, že by to hrál někdo místo něho. 95% ()

standsiller

Rowan Atkinson vďaka tomuto seriálu dostal na večné veky pečiatku podivného pána v kravate, čo povahovo zastal na úrovni medzi dieťaťom a dospelým človekom. Nenahraditeľný televízny seriál s neopakovateľným humorom, čo spustil plejádu podobných pokusov po celom svete. Ani jeden však nebol a zrejme ani nikdy nebude úrovňou tak vysoko ako bol " Pán Fazuľka". Seriál si pamätám pomaly od dupačiek a aj dnes keď som z nich vyrástol sa k nemu vždy rád vrátim a na scénach sa ešte vždy rád zasmejem, i keď v mojej hlave rezonovali nespočetne veľa krát. Mr.Bean a jeho humorne čudácky život bude a bol pre mňa vždy kultový. ()

Masrii

"Hi, I'm Rowan Atkinson." - "No, you're Mr. Bean." Snad nejvtipnější postava vůbec. Nenapodobitelný Atkinson už pro mě doopravdy není Atkinson, ale Mr. Bean a ani takové role jako v Johny Englishovi to nenapraví. 100% ()