Zabijakov osobný strážca 2

• Česko Zabijákova žena & bodyguard (viac)

Spolupráca so zabijakom Kincaidom z predchádzajúceho dielu zanechala na bodygardovi Bryceovi trvalé stopy. Jeho terapeutka mu preto nariadi na čas prísny zákaz používania zbraní a povinný oddych od práce ochrankára. Michael si však zaslúženú dovolenku dlho neužije. Na scénu totiž prichádza zabijakova žena, neslávne známa medzinárodná podvodníčka Sonia Kincaidová, ktorá je ešte drsnejšia, akčnejšia a zábavnejšia ako jej manžel a pre telesného strážcu má pripravenú novú nebezpečnú úlohu. Namiesto pokojného relaxu pri mori čaká na Michaela bláznivý road trip plný automobilových naháňačiek, výbušnín, barových bitiek, ruských gangstrov a talianskej mafie, ktorá je schopná všetkého. To je však ešte len začiatok. „Ostrá trojka“ sa postupne zaplieta do svetového sprisahania, za ktorým stojí psychopatický miliardár s tvárou Antonia Banderasa. Takúto dovolenku by asi žiadny terapeut neschválil… (Bontonfilm SK)

Krabak

Nechápu, jak stejný režisér a scénarista se dokážou tak moc sjet, aby ze skvělé komedie udělali dokonalý průjem. Tohle nedokážu prostě pobrat. Jak byla jednička luxusní, tak tohle je pravý opak. Nesmyslný, ubohý, chemie z jedničky je totálně vypařena, nevtipný a ještě 80x různé ne-.  Sned jen za kozI Selmi nedám odpad. Tady je vidět, že kvalita není zaručena ani poté, když do filmu narvete přestárlé filmové hvězdy--->20% ()

Marius_ss

Jeden z tých filmov, kde druhá polovica je lepšia ako prvá. Salma Hayek je tu neskutočne otravná, no akonáhle sa na scéne objaví Samuel Jackson a začne si kradnúť film pre seba, tak sa to zlepší. A aj humor, ktorý je hlavný "ťahúň" tejto série, sa postupom času zlepšuje a musím povedať, že miestami som sa aj nasmial. Koniec bol v pohode zvládnutý. Potešila konfrontácia dvoch černošských legiend Jackson-Freeman. Prvý diel je podarenejší, ale pokračovanie mu nerobí hanbu. ()

bobstock

Letní trípek s holywůdskými hvězdami po Evropě dopadl podle očekávání bez příznaku brát se vážně. Trojika zabijáků střílí, hádají se, prohání se v autech po souši a trochu po moři a sem tam všechno dojde do povedené legrační pointy. Salmička podle názvu filmu dostala mnohem více prostoru a rozhodně je v první půli na co se dívat. Že by neměla otevírat pusu nebo běhat s takto nadupaným dekoltem už je dávno pasé. Všechno odpustíte při její stížností na svoji úzkou mušličku..still top milf na filmové scéně. ;) 65% ()

Milky.

Jop, budem hekovat servry tím, že je navrtáme dijamantovým vrťákem a pustíme do ních výrus. A nejlíp v oceánském příkopu. A s šestiminutovým odpočtem aby tam natekla voda. No...naprostá vagínovina. Je to prdel sledovat jak na sebe nadávají Salma, Nigga a Mr.Aviation Gin (spolu s celým barem svého ginu), ale obecně je to spíš takový film aby to hrálo na pozadí nebo aby se u něj kalilo a nikdo jej pořádně nesledoval. Smutný následník poměrně vydařené jedničky. Ale alespoň jedno mu nemůžu upřít, v mém pohlavním vyzrávání mě dostal k první babičce, kterou bych rád ojel. Salma Hayek je prostě GILF!!! ()

squawk

Tohle uráží naprosto všechno: dobrý vkus, inteligenci, špatný vkus. Salma Hayek s asi nejhoršími replikami kinematografie tohoto století. To by mělo být kriminální, předříkávat takové špatné texty v rámci filmových dialogů. Nečekal jsem, že to někdy napíši, ale už mám celkem dost těchto rádoby sebeuvědomělých vtipno-akčních filmů. Tato kategorie, již jsem měl svého času v oblibě, dosáhla téměř(?) na dno. ()

Wancohoff

Za mna dobra prdel so skvelymi hláškami. P.s. v 1h29m zastane auto, vystupia dvaja muzi a jackson im da headshot obom naraz jednou strelou. Ako??? Strielal zozadu nie z boku. ()

Flopik

Oproti skvelej jednotke si pokračovanie udržalo jedine tak skvelú akciu. Príbeh je hrozne rýchly, čo by mi nejako nevadilo. Horšie je však, že prvých 20 minút vyzerá ako rýchlo na seba nelepené scény. Po vtipnej stránke som sa veľmi nesmial ale našli sa aj podarené srandy. Pozeralo sa nato dobre, koniec tiež celkom pohode. Salma si svoju rolu vyložene užívala a na svoj vek vyzerá fantasticky. U mňa za slabšie 4* ale oproti skvelej jednotke musím jednu ubrať. ()

cskomando

Upgrade Zabijáka 1, na ještě větší ujetý/vulgární/šílený film :D. Scénárista dává perlu za perlou, rozhodně se tu opět nebude nikdo s nikým mazlit ba dokonce tentokrát vyrazí na scénu Samuela přítelkyně Salma, ke které opravdu patří a sedí ten tvrdý a krutý mexický výraz (včetně hlášek). Čím tenhle film doopravdy ti 3 zabijáci zabijí, tak je 100% závěr. Tohle by snad ani ve snu nikoho nenapadlo. Klobouk dolů, ty 2 hodiny se člověk opravdu nenudil. Je to neomezená jízda plná přestřelek, akce, vtipných hlášek a pasáží. ()

TheSpearCZ

Navzdory špatným hodnocením nemůžu říct, že se jedná o nějakou nezáživnou rádoby sračku, ano, je to jednoznačně slabší než originální jednička, ale já jsem rád, že se tvůrci vydali touhle humorně skromnější cestou (vtipy tu jsou, u některých se možná zaculíte, jinak jsou tristní), ale za to z toho prostě číší čistá radost, herci si natáčení museli fakt užívat. Hlavní herci jsou pořád geniální - Samuel tu neustále motherfuckeruje, Reynoldsova povaha smutného bodyguarda, který přišel o licenci mu nečekaně sedne, Salma Hayek je pořád kočka (i její prsa) a Morganko Freemanů tu potěší už jen proto, že to je Morganko Freemanů. Příběhově je to standardní béčkovka, která zabaví a hodně důležitá je krátká stopáž, která trvá jen hoďku a půl, být to delší tak nevím nevím, takhle to bylo parádně vyvážené na jednu promítačku a na třetí díl nemám důvod se netěšit, tahle série mi dost sedne. Slabší 4* ()

Dispenz

Celkové hodnocení: 5/10    Art: 5/10    Akce: 6/10    Vtip: 8/10    Napětí: 5/10    Láska: 6/10    Soundtrack: 5/10        07/2021 ()

Bozvav

Zatím co jednička je nejen akční, vtipná a svižná, ale také docela chytrá, dvojka je na tom s logikou a inteligencí dost na štíru. Už jen způsob, jak dát "starou partu" dohromady, je poměrně křečovitý. Přitom "gró" celého příběhu je v podstatě banální. Naštvaný miliardářský Řek, se chce pomstít celé EU za to, že nepodpořila Řecko ve finančním průseru století. Myšlenka dobrá, což o to, ale provedení připomínalo spíše onu pověstnou kulhavou kobylu, než geniální a vtipem nabytou jedničku, kde počínání hlavního záporáka dávalo smysl. Tady ne, neboť v době nadnárodních společností a provázání finančních toků po celém světě, by Banderas v roli řeckého teroristy zničil především sám sebe. Také akce byla místy spíše trapná, než drsná a setkání bodguarda bez licence s otcem, bylo vyloženě průšvih. Jako pozitivum vnímám pár dobrých hlášek, krásnou Salmu (která ovšem dost přehrávala), a pěkné lokace. kdyby toto byl první díl, tak se na druhý tak netěším. Přiznám se, že za mne zklamání, od této party (včetně tvůrců) jsem čekala výrazně více. Za mne 55% max. ()

simon84

Me teda bavil i druhej dil. Akce slusna, hlasky fajn a je videt, ze utredni trojka si to uzivala.  Klidne bych si dal jeste dalsi dil. ()

Rathalos

Co dodat k dvojke,asi len tolko,ze je to opat skvela zabava ako jednotka,oplati sa pozriet si to uz len kvoli "nenapadnemu" hrudniku Salmy Hayek...:-) ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (viac)