Emily in Paris - Season 2 (2021) (séria)

Jak se dostanu do St. Tropez? (S02E02)

(epizóda)
  • USA Do You Know the Way to St. Tropez?

Pracovat o víkendu? No to snad ne! Jenže Emily nemůže pustit práci z hlavy ani v Saint-Tropez. A po průšvihu na sociálních sítích už asi stejně nemá jinou možnost. (Netflix)

Hyssi

Celý díl se toči v duchu Camillie, která pořád miluje Gabriela. Emily jí nechce říct že s ním měla aférku tak se furt přetvařuje a bla bla bla... Dosti nudný díl ovšem asi o něco lepší než úvod... [35 %] ()

Necrotongue

Proti úvodní epizodě druhé řady se dostavilo mírné zlepšení, pokud se humoru týká, ale příběh výrazně pokulhává za vším, na co jsem si zvykl v průběhu první série. Lehkost a pohoda jsou pryč a zbyla podivná nemotornost, v níž jde v podstatě jen o neustálé rýpání se ve stále stejných vztahových problémech. V komentáři/ recenzi k jedné z epizod první sezóny jsem napsal, že si myslím, že seriál cílí spíše na ženské publikum, ale teď už to vypadá, že se tvůrci zaměřili jen na úzký segment z této skupiny, protože ženy, s nimiž jsem se o tom bavil, nevykazovaly žádné známky nadšení. / Poučení: V sobotu se nepracuje! ()

vydumnica

E02 zachraňuje len nádherné prostredie St. Tropez, to je "dream come true"😉 mohli tam nakrútiť rovno celú S02! Celý scénar je tak slabý, až prihlúpy, nereálny a neuveriteľný!!! C'est n'est pas la vie comme ça je crois. Ale za to St. Tropez dávam teda namiesto dvoch hviezdičiek slabšie tri. (27.02.2022) ()

tyna97

Z první řady si pamatuju, jak někdo pronesl slova, že Camille je krásná blondýna. Šak je každej díl škaredší a škaredší, ble. A to se ještě celej díl skoro točí kolem ní. Nebavilo, nepobavilo. ()