Emily plánuje svoji slavnostní narozeninovou večeři, udělá se jí trochu horko v páře s Camillinými kamarádkami a kývne na Gabrielovu pomoc s chystaným menu. (Netflix)

vydumnica

Takže takto, sme teraz už v prvej tretine druhej série, nie je načase, aby sa tá Emily začala venovať aj francúzštine, keďže žije v Paríži? Viem, že je Američanka, no ale mohla...Niekedy sa až divím, že Lily Collins tú rolu vzala.😁 Myslím si, že s Emily je trochu ťažké úplne sympatizovať. Miestami je fakt že otravná. Má tie najprapodivnejšie outfity ever a vlasy má vždy dokonalé nakulmované, ešte aj keď vyjde von zo sauny! A tá jej kamoška nanny je tiež neuveriteľná, ako to, že má vždy čas? Je vždy poruke, akoby nemala vlastný život a vôbec sa neoblieka ako nanny. Aspoň že ku koncu Birthday party sa dej trošku posunul a snáď zaujímavým smerom. ()

Necrotongue

Nebudu tady za svini a bez mučení přiznám, že jsem si tam ty humory našel, takže jsem se místy docela dobře bavil. Problém je v tom, že jsem se u předchozí řady bavil lépe a častěji. Zlepšení u mě zaznamenala jen postava Sylvie, která už není tak šablonovitě protivná a jako jedna z mála (jestli ne jediná) mě dokáže pobavit v každé své scéně. Jinak se ale tvůrci ošklivě zasekli a já nemám pocit, že by se z toho mohli dostat. Obě řady mají dohromady osmnáct dílů a já už jsem jich třináct viděl, takže to dorazím, ale žádnou radost z toho už nemám. / Poučení: Když se ti dostane opakovaného varování, zkus se nad ním zamyslet. 3*- ()