Tom a Jerry

• Česko Tom a Jerry: Film (viac)

Nastali nové časy pre kocúra Toma a myšiaka Jerryho: keď totiž ich útulný domov padol za obeť búracím prácam, obaja úhlavní nepriatelia sa zrazu ocitli na ulici. Nuž a, čuduj sa svete, v tejto núdzovej situácii sa z nich stanú priatelia, okrem toho navyše aj vždy ochotní pomáhať! Napríklad aj malej Robyn, ktorá je na úteku pred svojou zlou tetou. Tom a Jerry sa o ňu starajú - za trest ich však oná zákerná teta unesie! Nielenže v tomto príbehu si Tom a Jerry nejdú po krku, ale spolupracujú - navyše totiž aj hovoria a spievajú. (TV Markíza)

KapitanKuraz

Tento film ma extra problem, kedze sa nevyhne porovnavaniu s klasickou kreslenou groteskou tom a jerry. To ale nie je fer, je to super a deti to ocenia, ja si to osobne pamatam a to napriek tomu ze je to viac ako 20r co som to videl. ()

Skalikar

Protože jsem tento film neviděl od nějakého toho roku 1998, kdy jsem ještě měřil sotva sto čísel a viděl jsem ho snad 1000x, dokud jsem ho nepřinesl do školky, kde mi moji krásnou VHSku spolužáci nepolili přesnídávkou nebo čím (otřesné dětství), dávám 5* Krásná věta na rozbor, ne? :) ()

Vlad

Pamatam sa ako som sa tesil na prvu filmovu premieru Toma a Jerryho, plny napatia som cakal na to, ze moji oblubeni hrdinovia dokonca zacnu hovorit. Velmi zivo sa ale tiez pamatam, ako sklamany som z filmu bol a dokonca som od toho momentu na T&J na dlhu dobu zanevrel. Neviem ale ako by som film hodnotil, keby som vynikajuce skece z prvych serii nevidel... ()

podlet

Zbytečný hanit to a srovnávat s pětiminutovejma gegama. Ten film je pro děti a sálá to z něj. Na původní koncept pětiminutovejch fórů si to ani nehraje, takže škoda to hanit. Je to dobrý! ()