Angel Heart

• USA Angel Heart (viac)

Tomulka

Šílený film, který by si dnes už asi nikdo netroufal natočit tímto skoro epickým stylem. Pozor spoiler: Lucifer v podání naprosto excelentního Roberta De Niro je famozní. A tak něják od záčátku ve Vás vyvolá dojem tajemnosti. Závěr filmu je zdrcující a hodně dramatický. Zápletka je tak dobře zaobalena, že jste v napětí až do samého konce. ()

Pythonator

Vynikající De Niro (jak jinak?) a překvapivě dobrý Rourke v době, kdy se mohl směle řadit mezi hollywoodskou špičku. Film mi přišel docela nudný i když jak se blížil k vyvrcholení, začínal být velmi zajímavý. Šokující odhalení na konci mohlo v té době působit mnohem lépe, ale dnes už tu mnohokrát nafilmovanou písničku každý zná. Z filmu jsem si vzal akorát krásné záběry na kozy té mladé a neskutečně svůdné černošky. ()

Johgas

Atmosféra Luisiany 50.let výborná, herci taktéž. Jinak jsem se do děje nedostala, mnoho mrtvých, ale umírali i ti, kteří s původní záležitostí neměli nic společného. Tak proč? De Niro - dokonalá manikůra a vizáž, v tomto filmu se zrodil první hipster :-) Čili 100% za vizuály, 2% za hudbu (divná, vrzavá a skřípavá a rušící), jinak mě to neoslovilo. ()

Mark1983

V tomhle snímku mi De Niro trochu připadal jako by se v nápravném zařízení sexuálně přeorientoval z heterosexuála na homosexuála podle toho, jak se choval. :-D. Jinak, co se týče celkového zpracování, neuchvátilo mě, ani trochu. Po většinu času mi film připadal nezáživný, těsně nad odpadem bez ohledu na jeho celkové hodnocení na ČSFD. A hororovou atmosféru jsem ve filmu též nepostřehl. ()

gizi

Trochu moc roztahané, až chvílemi prázdné, ale atmosféru to má dobrou, hudbu ještě lepší a samotné rozuzlení moc povedené. 70% a 4*. ()

kodwin

Na mě až moc ujeté, atmosféra tam byla, ale některé výjevy nebyly moc uvěřitelné a ta červená krev osmdesátek mě irituje. Střídala se skvělá místa s těmi slabšími. Abych nebyl příliš kritický - Angel Heart stojí za zhlédnutí, má své kouzlo, ale úplně můj šálek kávy to nebyl. Od Parkera mám radši Půlnoční expres a Hořící Mississippi.To nic nemění na tom, že je to pan umělec. Slabší čtyři. ()

Oxiduji

Tak tohle je má první a stále největší láska!!! Když jsem film viděla poprvé snad ve 14ti letech, byla jsem naprosto, ale naprosto unešená. To už je třicet let a unešená jsem stejně....miluju. Přenádherná Bonet, Rourkův Harold, který ví, že všechna tajemství jsou tam, za očima, a to své tam vidí, jen ještě neví. Rourke hraje skvěle, Robert standart. Každopádně pointa, která otevřela dveře všem dalším, podobným. ()

Marcecek

Zo začiatku noirovské, potom správne mysteriózne hororové a tak akurát krvavé temné dielo s pomalším, ale o to intenzívnejším dejom a naozaj mindfuckovským nepredvídateľným koncom. Jeden z najlepších hereckých výkonov Mickeyho Rourkea, keď nie vôbec najlepší, ale ešte o niečo viac ho prekonáva neskutočne démonický Robert de Niro, z ktorého som mal bobky, a ktorého len tak z hlavy nedostanem. Alan Parker ukázal svoj cit pre kameru, vniesol do tohto filmu to "svoje", správne dávkované napätie. Nedá mi nevytknúť naprosto úžasnú hudbu, ktorá ešte zdokonaľuje dokonalé. Ja len musím na koniec zdôrazniť, že sa pre mňa jednalo o neopakovateľný zážitok, na ktorý som ale už od Alana Parkera zvyklý. A už po niekoľkýkrát sa ti ponížene klaniam Majstro. Ďakujem. ()

Robotek

Po více než 15ti letech jsem se znova podíval cože se to stalo s Harryho srdcem a zda to bude mít na mě opět ten hypnotizující účinek. Ach ano! Film nestárne v čase ani omylem.Atmosférický skvost. A Mickye Rourke měl v sobě tolik potenciálu! ()

Milo384

Tato mysteriózní detektivka mě vtáhla do děje a udržela až do konce. Líbilo se  mě skvělě vykreslené prostředi. Hlavní hrdina byl správný drsňák. M. Rourke hrál opravdu dobře. Viděno jen tak náhodě v televizi a velké překvapení... 4-5* ()

Roper

Az prilis dlha stopaz a zaver neskutocne rychly, uznavam, urcity prvok napatia tam bol a koniec bol rozhodne necakany, ale nech sa snazim, ako sa snazim 50 percent a nebyt Mickeyho Rourka, tak este menej... PS: tak toto ma od hororu strasne daleko...!!! ()

Zemřel režisér Alan Parker

Zemřel režisér Alan Parker