Pokračovanie úspešnej komédie Ecce Homo Homolka. Homolkovci sú bohatší o novú embéčku a rozhodujú sa, kam pôjdu v nedeľu. Ženy chcú na Karlštejn, muži za futbalovou ligou. Príde však list o blížiacej sa smrti otca pani Homolkovej. Rodina Homolkových sa teda vydáva na cestu sa pradeduškom. Aké je však ich prekvapenie, keď ho nenájdu v posteli. (STV)

ostravak30

Již u prvního dílu jsem psal, jak Homolky miluju. Nebudu se tedy opakovat, a nebudu psát, že Homolky miluju. To, že Homolky miluju již tedy každý ví a proto se k tomu nebudu vracet. Taky nebudu chválit herce, které jsem chválil již u jedničky. Herecký koncert pokračuje i zde. A je to tak věrohodné, že člověk má pocit, že sleduje spíše dokument o jedné pražské rodině. V mnoha ohledech se pozná, tedy tu svou rodinu a přesto místo slzy ukápne trocha, nebo spíše moc úsměvu. A já mám dokonce pocit, že každý díl je lepší a lepší, což nebývá časté a spíše tomu je většinou opačně. Herci se ale sehrávají a vypadá to, že se znají lépe a lépe. A divák z toho jen těží. ()

Pitryx

Neskutečně střelený střih kazí celý film. Neví proč se to věnovalo v druhé linii těm psím závodům. Tyto scény mi vždy lezly na nervy a dodnes je vždy přejíždím. Velká škoda, protože jinak je to zábavné. Ale asi jen půlka filmu. ()

Lewaso

Máme auto, jsme kingové! O chloupek slabší, ale přesto situačně navazující na předešlé trampoty s mírou vrchovatou vtipu a sebefeflexe. ()

MartyMcFly89

Tomuhle stylu humoru jsem nikdy nepřišel na chuť. Na můj vkus moc lidové, věci, které jdou naprosto mimo mě a proto je nedokážu pochopit. A co víc, tenhle styl mi je nepříjemný a cítím k němu odpor, verze 2 ()

moviepill

Pokračovanie snáď už kultovej trilógie. O niečo slabšie ako geniálna jednička, ale stále výborné. "Teď jsme teprv hógo fogo rodiná!" ()

Chrudoš

Pro mě nejslabší díl celé trilogie, hluchých míst je opravdu dost, a film působí roztříštěně. I přesto je zde hláška na hlášce. Za čtyři kusy po právu... ()

BAADRAAM

Zcela zřetelný pokles od Ecce homo Homolka. Vtipných scén je v Hogo fogo asi jen čtvrtina v porovnání s prvním dílem. Naprosto zbytečné scény s pradědou a nemálo nudný začátek mě málem přivedly ke spánku. Naštěstí se však objevil poměrně vtipný konec, který tuto komedii zachránil od nejhoršího. ()

Adam's

Geniální okamžiky se střídají s lehce zbytečnými, role dědy působí jako "spojovák" mezi jednotlivými scénkami z výletu rodiny Homolkových, které ale stojí za to, jen si vybrat. Za sebe volím Šebákovo "Tak to jste vůl, pane" a "topící" se Marii Motlovou. ()

ESNYR odpad!

Ještě smutnější než první film. Vzdal jsem to po půl hodině. Tu třetí taškařici která to celé uzavírá neuvidím ani kdyby mi za to měly zaplatit. ()

Juuroo

Už to nie je tak dobré ako prvý diel, ale stále sa jedná o veľmi dobrú komédiu - 4*. Treba však dodať, že scény na cvičisku psov boli nechutné a také veci do filmov ani do skutočného sveta nepatria... ()

ZHODNOTITEL

Za mě daleko lepší než první díl. Tady už je ten příběh přeci jenom jasnější a Homolkovi vyrazí ven a nejsou jenom zabedněný doma. Bavilo mě to. ()