Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s jednou bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky. (oficiálny text distribútora)

Kariya odpad!

Než zrátcet cenných 73 minut života, co raději trochu vzdělávání? Polarografie patří mezi elektrochemické analytické metody. Za její objev dostal Čech Jaroslav Heyrovský roku 1959 Nobelovu cenu za chemii. Slouží k určování přítomnosti (kvality) a koncentrace (kvantity) redukovatelných nebo oxidovatelných neznámých látek v roztoku. Princip spočívá ve vyhodnocování závislosti elektrického proudu na napětí na dvojici elektrod, které jsou ponořené do roztoku, v němž probíhá elektrolýza. Závislosti mají tvar vln, jejichž poloha charakterizuje jednotlivé druhy látek. Z velikosti nárůstu proudu lze určit koncentraci příslušné látky. Jako pracovní elektroda slouží rtuťová kapajicí elektroda. Na povrchu kapky rtuti se vytvoří elektrická dvojvrstva. Při zvyšování potenciálu mezi anodou a katodou dojde k vyloučení příslušných iontů na katodě a tím k nárůstu proudu. Proud je omezen množstvím iontů v roztoku. Jakmile se množství vylučujících se iontů rovná počtu přicházejících iontů z roztoku, proud přestane růst. Hodnota středu nárůstu polarizační křivky je charakteristická pro danou látku. Do roztoku se přidává základní (indiferentní) elektrolyt, např. kyselina, aby se vodivost roztoku zvýšila. Dále se přidává povrchově aktivní látka - typicky želatina, jejímž úkolem je zabránit vzniku maxima na začátku polarografické vlny. Důležité je i probublávání vzorku v polarografické nádobce inertním plynem kvůli odstranění kyslíku, který vytváří na polarogramu protáhlé vlny a znehodnocuje záznam. To už je zajímavější než Playgirls 2, ne? P.S. Přístroj založený na polarografické metodě se nazývá polarograf. Jeho tři základní části tvoří zdroj, zapisovač a ovladač rtuťové kapající elektrody. ()

MFloyd odpad!

Jde to vůbec hodnotit? Má to být komedie, drama, lehká erotika? Já myslím, že žánr Fekální porno parodie našla svého hlavního představitele. Sežrat hovno je proti tomuto exkrementu, jako dát si skvělé suflé... ()

KryplXxX

Vřele doporučuji na páteční večer, když na Nově nic nedávají. Oddychová komedie se skvělými výkony našich předních celebrit, především Jiřího Pomeje. ()

Nawri odpad!

Nejhorší film jsem prostě musel vidět, chtěl jsem se smát tomu, jakej je to shit, jenže nedostal jsem ani to !!! To je jak nějaký domácí video kde točí v zoo papoušky v kleci.Nejsmutnější jsou na tom dvě fakta: a) má to být komedie b) mysleli to vážně ()

amyth odpad!

Musím říci po pravdě, že jsem z tohoto filmu vnímal zhruba 3 minuty. Něco takového by mělo být trestné. Olmer je to nejhorší z české kinematografie. Troška aspoň natočil pěkné pohádky a aspoň hláškově bohaté Slunce, Seno ... Olmer, Kuklová, Adamcová, Pomeje, Chytrová apod. to je největší odpad české kultůry ()

Whiskas odpad!

Celkem zábava, dívat se na jedny z našich "nejvíce nadaných" hereček ve všech těch jistě neúmyslně "sexy" situacích ()

Mire odpad!

Dnes som mal tú "česť" pozrieť si najhoršie hodnotenú snímku na ČSFD a tejto nelichotivej pozícii sa ja teda vôbec nečudujem. Za celú stopáž stáli za to akurát kozy tej mladej samice na konci, ale to je príliš málo na to aby som dal aspoň jedinú hviezdičku, nie toto je asi najvätšia sračka akú som kedy videl, tomu nemôže konkurovať ani Marabunta: Vraždiace mravce :D Apropo - v živote som nezažil aby za jeden rok bolo natočené aj pokračovanie a to obzvlášť takej sračkovej snímky :D Ale nepochybujem že sa nájdu priehrštia kokotov čo tento film uznajú, však diváci TV Nova... inak v hlave mi ostala okrém tých prsníkov ešte tá "hajzlová" scéna :DD Ty hajzle aaa ty hajzle aaa ty hajzle aaa,... :DD ()

oasismanik

Jedna hviezda za to, že na trone by mal skôr troniť nejaký ten Troškov skvost. SM mám veľmi rád a chápem aj, keď si niekto z toho robí srandu, ale nech je to aspoň trochu na úrovni a hlavne vtipné, nie vyslovene trápne, nabudúce radšej nejaké dobré SM porno... ()

Stejšn

Jedna hvězda za Amigu 500 s harddiskem, kterou má Kuklová na stole. Její filmové mučení v tyhajzlovací scéně se ovšem dá směle přirovnat k tomu, co provádí Vít Olmer divákům tímto filmem. ()

offlineman

Sice je to blbost, ale zase se na to celkem dá podívat. Už jen hudba není špatná! Navíc mám rád tyhle ponuré filmy zkraje 90. let. Mají takovou nějakou zajímavou atmosféru! ()

warhammer odpad!

Kdyby existovalo peklo a vy jste se tam dostali, tak to poznáte hlavně podle toho, že vám tam budou pořád dokola pouštět tenhle film ()

borohub odpad!

No to mě poser, na tenhle film se člověk vydrží koukat max 15 minut, pak většinou dochází k dlouhodobějšímu poškození mozku. Film není vtipný, vůbec jsem netušil o čem to je. Fakt ne díky. PS: Pořád lepší než malí géniové ale horší než herkules 3D ()

TonyStark

O sračkách a odpadech už tu bylo řečeno dost. ¨Já musím ocenit stejně jako u prvního dílu ty hlášky.To je celý tak neskutečně pitomý, až mě to normálně paralyzovalo, takže jsem to nakonec viděl celý :) ()

ac1976

Podľa Párala? To fakt? Ešte aj hudba je tu hrozná, taká Vydlákova ☺ Príšernosť tejto príšernosti zaklincovala "akčná" scéna keď dorazil Vašut s gorilami, za tento počin by si aj Olmer záslúžil pár rán bičom a titul Ty hajzle! Prečo som nedal odpad? Asi len preto, aby som poniektorých nasral ☺ a tiež ako ocenenie parádnej karosérie Dášenky Ďáskovej. ()