Kai se kvůli zpackané objednávce jídla stává cílem členů Triády, kteří nemají tušení o jeho příbuzenských vztazích ani o novém postavení zabijáka Wu. (Netflix)

BROKEN_

Celý děj je směšný. 1000 mnichů, wtf?! A hlavně, jak k tomu přišel hlavní hrdina, no prostě směšný. Celý díl se strašně vleče, je to nuda, ale akční stránka celkem dobrá, ale žádná pecka. Závěrečná třetina to trochu spravila, celá ta závěrečná akční scéna byla dobře sestříhaná, a taky měla dobrou hudbu. Ale ten žánr fantasy k tomu nesedí, radši bych uvítal klasický akčňák, s prvky krimi thriller, ale tohle fakt ne. No, třeba to bude lepší. Jo, a efekty, jsou špatný. :( ()

Martrix

Podíval jsem se spíš náhodou a víte co? Příběh je dost blboučkej, ale jinak sympatičtí herci, velmi dobrá kamera, bojůvky i triky mají skvělou úroveň...jo, je to fajn. Navíc...kdo se nenabažil Marka Dacascose v trojce Johna Wicka, ten si ho může užít i tady. Ten chlap zraje jako víno a je na něj radost pohledět. A Iko Uwais není jen rubálista, ale má vcelku solidní herecký projev, takže potenciál tento seriál určitě má. PS: Blboučkým příběhem je myšleno, že když do vás někdo narve sílu 1000 mnichů a řekne vám, že jste vyvolený...no prostě kravinka. Ale kvalitní a zábavná, takže palec nahoru. ()

Ellmariachi

Jsou dvě možnosti. Přijde vám to až tak debilní, že to vypnete v půlce dílu. Možná ten první i dokoukáte. A pak je tu druhá možnost. Máte na něco opravdu debilního náladu, nastavíte hlavu na tu šíleně hloupou zápletku a dáte tomu šanci. Já jdu dál. Souboje vypadají skvěle a nadpřirozeno je záminka k tomu proč je Iko opět nesmrtelný. Navíc takové to vše kolem Triád mě vždy celkem bavilo. 70 procent, ale jen když přistoupíte na určitá pravidla. ()

warrenur

Amatersky posobiaca, skratkovita blbinka s podarenou choreografiou subojov, kde do prostredia triad necitlivo zakomponovali cinske mytologicke fantasy prvky. Efekty pri tom pouzite su zrejme kvoli rozpoctu slabucke. Nebyt tam Iko z kvalitneho Raid-u, tak neviem, co by tento paskvil tahalo. Este tomu zrejme nejaku tu cast dam, obcas je to svojou naivitou, ci subojmi zabavne. ()

johnsnow

Alebo ked sa amíci pokúšajú urobiť poriadnu ázijskú bojovku zmixovanú s prvkami mystična. Ale zatiaľ čo u aziatov to beriete tu to príde dosť o prde plus efekty sú jak od Inhumans(ba mám pocit, že niektoré mená sa na inhumans aj podieľali) Ale mlátičky skvelé, Byron mann vyzerá byť pekná sviňa, dacascos snáď bude mať viac priestoru. A máme tu sexi Katheryn. Prvá epizóda za 4* a uvidíme kam to pôjde potom. ()