Nic netušící šéfkuchař ze San Francisca se stává posledním ze starobylého rodu zabijáků, kteří jsou vyvoleni, aby tajemné síly Wu chránili před nepovolanými. (Netflix)

Recenzie používateľa Ellmariachi k tomuto seriálu (5)

Zabijáci Wu (2019)

Tak tomu říkám něco dokonale podělat. Kdo viděl první díl a vydržel nečekal určitě nic světoborného. Ale když už se tvůrci do něčeho takto prapodivného a odvážného pustili, měli jít klidně na dřeň únosnosti a zkusit z toho dostat béčkovou událost roku. Velké nesnáze v Malé Číně trochu jinak? Říkal jsem si. Ne. Celé to spadne časem do nudy, opravdu špatných tvůrčích rozhodnutí a i ten Iko ztrácí dech. A to jak v bitkách, tak vlastně ve všem. Když jsem u osmé epizody myslel, že se to zvedne, závěr bez špetky invence mě zklamal. 60 procent za odvážný, ale špatně provedený pokus. ()

Opilý meloun (2019) (E01)

Jsou dvě možnosti. Přijde vám to až tak debilní, že to vypnete v půlce dílu. Možná ten první i dokoukáte. A pak je tu druhá možnost. Máte na něco opravdu debilního náladu, nastavíte hlavu na tu šíleně hloupou zápletku a dáte tomu šanci. Já jdu dál. Souboje vypadají skvěle a nadpřirozeno je záminka k tomu proč je Iko opět nesmrtelný. Navíc takové to vše kolem Triád mě vždy celkem bavilo. 70 procent, ale jen když přistoupíte na určitá pravidla. ()

Ztracené mládí (2019) (E02)

Co říct. Druhý díl to má vždy složité. Po většinou lákající a tedy našláplé první epizodě musí ta druhá diváka udržet. U mě se to podařilo. Mystično je zde trochu více, ale hádám proto aby dostala do obrazu jak hlavního hrdinu, tak mě. Pravidla jsou nastavena, karty se však stále rozdávají, tak uvidíme. 70 procent. ()

Codladh Sámh (2019) (E05)

Jsme v polovině. Musím říct, že to má trošku sestupnou tendenci, ale zachrání to vždy jeden, dva silný momenty. Třeba jako závěr této epizody, která nabídla fajn zápletku do dalších dílů. Nová postava na scéně má náběh na to, být neskutečně silný záporák, kterému půjde i fandit. 69 procent. ()

Dámská jízda (2019) (E08)

V seriálu v hlavní roli Iko Uwais a možná nejlepší epizoda je celá bez něj. Trošku to nutí k zamyšlení. Poměrně a kór na tento seriál, se jedná o hodně originální věc a trošku se bojím, že i vrchol celé řady. ()