F1: Touha po vítězství - Série 3

(séria)
Dokumentárny / Športový
Veľká Británia, 2021, 6 h 44 min (Minutáž: 37–51 min)

I ve zkrácené sezóně 2020 se Lewis Hamilton, Daniel Ricciardo a další špičkoví jezdci ženou za šachovnicovou vlajkou navzdory tomu, že COVID-19 převrací svět naruby. (Netflix)

Wally

Stále super, ale v této sérii víc než v předchozích mi připomněli, proč jsem F1 přestal sledovat...to politikaření, podrazy, týmové strategie a upřednostňování jednoho jezdce před druhým i když je v danou chvíli pomalejší... Na druhou stranu příběh Grosjeana byl milý a Mclaren byl třetí v Poháru konstruktérů 👍 ()

koza3

V podstatě platí můj komentář k předchozí sérii, tedy že pro skalního fandu to bude mnohdy dost povrchní a zjednodušené, ale jako akviziční nástroj pro nové fanoušky to určitě funguje skvěle. Nakonec i ti matadoři si tady můžou před sezónou rekapitulovat klíčové události předchozího roku. Trošku škoda, že to smrdí cenzurou některých týmů a dávají si všichni pozor na to, co říkají. Taky tam jde cítit ta snaha o dramatizaci, ale pravda, že některé momenty byly v loňském roce opravdu kulervoucí. Pořád kvalitka a navnadilo mě to na start sezóny :-) ()

majec4

Nemam dovod ubrat z hodnotenia v porovnani s predoslymi seriami. Stale si to drzi uroven. Jednotlive casti su podane zaujimavo, miestami je vsak citit ze sceny su nahrate umelo. Toto je jeden z aspektov, ktore do buducna mozu projektu zlomit vaz. Dufam, ze sa rokmi nedostaneme do bodu, kedy Drive to Survive vytvori nejaky svoj alternativny svet, kde sa bude ignorovat skutocny svet F1. Niektore veci vypustit ako Hamiltonov dojazd na troch kolesach a na druhej strane prehanat Grosjeanov vyskok z ohna, mi nepride najstastnejsie. Ved to bola jeho chyba, a robit z neho hrdinu mi pride trochu scestne. Ale ako v predoslych sezonach Guenther Steiner je stale topka. Vidiet aj ze Hornera to tiez bavi. Tak snad nam v dalsej sezone Christian priblizi majstrovske tazenie z jeho uhla pohladu. Na zaver musim povedat, ze cast o Ferrari ma neskutocne bavila. Bol som prekvapeny co si tam Vettel dovolil. Asi si chcel uzit aspon ucast v serialy, ked na trati to bolo minuly rok tragicke. ()

M.i.k.e

trochu sem se bál,jak bude tenhle dokument vypadat vzhledem k divné sézoně (a celému roku),ale ono je to pořád extrémně dobrý a i v další sérii to dokáže nejednou vytřít zrak a přivodit husí kůži.Hlavně předposlední díl kombinující Grosjeanovu nehodu a Perezův příběh byl fantastický.Pořád je to tak ta nejlepší reklama na F1...90% ()

celticek

Třetí sezóna je opět nářez. Nejlepší seriál o F1, to mi nikdo nevymluví. Od pandemie koronaviru, přes "růžový Mercedes" až po klasické tahanice o jezdce a rivalitu mezi piloty. Lehce sfouknuto za 2 dny. Zamrzí agitačka Hamiltona a kampaň Black lives matter. Unavuje to. Ale stejně plný počet, já se otrávit nenechám:) ()