F1: Touha po vítězství

• Česko Formule 1: Touha po vítězství (viac)

Pohled na jednu sezónu nelítostných závodů Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni. (Netflix)

Recenzie používateľa Wally k tomuto seriálu (3)

F1: Touha po vítězství (2019)

Super dokumentární seriál! F1 jsem sledoval od malička...začal jsem Sennou, Prostem, Mansellem...postupně přešel k Schumacherovi, Hakinnenovi, Irvingovi, Hillovi...každý víkend strávil 2h sledováním Velké ceny. Postupem času jsem však znechucen politikařením, zvyhodňovaním bohatých stájí a úpadkem mého oblíbeného McLarenu sledování omezil jen na přečtení výsledků a následně ztratil přehled v týmech a jezdcích. Tímto seriálem se lehce vracím zpět. Trošku jsem čekal, že to půjde chronologicky závod po závodu, ale nakonec jsem si na tento způsob vyprávění zvykl a jsem s ním ok. První série byla super! Zahlédl jsem pár známých tváří jako Raikonnena, Hamilton nebo Vettela. V září kamer jsou spíše ty menší stáje, ale i tak je to velice zajímavé. Druhá řada pokračuje a udržuje kvalitu první a jako bonus přidává účast i největších stájí jako Ferrari a Mercedes. Paráda, že se je podařilo přitáhnout. ()

Série 3 (2021) (S03)

Stále super, ale v této sérii víc než v předchozích mi připomněli, proč jsem F1 přestal sledovat...to politikaření, podrazy, týmové strategie a upřednostňování jednoho jezdce před druhým i když je v danou chvíli pomalejší... Na druhou stranu příběh Grosjeana byl milý a Mclaren byl třetí v Poháru konstruktérů 👍 ()

Série 4 (2022) (S04)

Opět skvěle zpracovaná sezóna. Pro mne lepší než ta předchozí... Musím se omluvit Lewisovi...po těch sedmi titulech, politických kecech, BLM žumpě atd jsem si nepřál nic jineho než aby ho Max porazil.. Ale z dokumentu mi vyšlo, že Lewis je pan závodník a férový...zatimco Max je arogantní kretén. Největší čur*k v F1 je jednoznačně šéf Red Bullu Horner...tomuto zákeřnému a uplakanému týmu přeji jen defekty 😊! Pro mne v roce 2021 je vítězem Lewis... Jinak na pěkného vola vypadá i Russell a jako vždy nejvíce bavil Günther...škoda, že Haas je na tom tak špatně. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů