F1: Touha po vítězství

• Česko Formule 1: Touha po vítězství (viac)

Pohled na jednu sezónu nelítostných závodů Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni. (Netflix)

Recenzie používateľa William_ k tomuto seriálu (28)

Bod varu (2020) (S02E02)

Haas je nejzajímavější prvek v seriálu od Netflixu. Tedy alespoň pro mě. ()

Peníze hýbou světem (2021) (S03E01)

Asi nejnudnější a nejméně záživný díl co jsem zatím viděl, něco zajímavého se děje vlastně až na úplném konci epizody. ()

Druhé housle neberu (2021) (S03E03)

Krásný díl pojednávající nejen o vztahu mezi Finem a Angličanem, ale i o sebeprosazení se Bottase na dráze před Hamiltonem. ()

Guentherova volba (2021) (S03E07)

V minulých sezonách byly epizody ze stáje Haas daleko zajímavější a přínosnější, teď je to taková trapná komedie o ničem. ()

V horkém křesle (2021) (S03E09)

Nejdelší a zatím asi i nejlepší epizoda tohoto pořadu. ()

Do poslední chvíle (2021) (S03E10)

Kdyby tato epizoda nevznikla a 3. série by měla jen 9 dílů, vůbec bych se nezlobil. Prakticky se zde nic zajímavého neděje, poslední závod nic záživného nepřinesl, a tak se zde jen plká o budoucnosti, která bude stejně úplně jiná, než si všichni myslí. Závěrečná slova nejlepšího jezdce v současné F1, Lewise Hamiltona, byla zajímavá, ale spíš bych o něm udělal celistvou epizodu ve 4. sérii, kde jeho osoba bude nejednou dominantní postavou (viz. události roku 2021). ()

Série 4 (2022) (S04)

Na to že tato sezona (2021) byla nejlepší za několik let, se s touto sérií dalo udělat více. Mohli i přidat více dílů, přišlo mi, že polovinu událostí zde ani nezmínili. Nicméně i přes to se jedná o kvalitní filmařinu. ()

Souboj titánů (2022) (S04E01)

Oni ten začátek prostě umí perfektně zpracovat. ()

Eso v rukávu (2022) (S04E02)

Boj o 3. místo má grády. ()

Bod zlomu (2022) (S04E03)

I v tomto dílu lze krásně vidět nehorázná agresivita a pošetilost Verstappena, někým přezdívaného jako "nejnesympatičtější jezdec F1", a jeho brek po prohraném závodu. Naopak je zde i závod s opačným výsledkem. Díl, který budí emoce kvůli "bouračce", za kterou si ale Max může sám. Jasných 5/5 ()

Jako zdolat vysokou horu (2022) (S04E04)

Názor na jezdce ať si každý udělá sám, ale kolegové tady už to udělali, a Haas to nebude a nemá jednoduché. Epizoda skvělá, plný počet. ()

Hlavně přežít (2022) (S04E05)

McL on fire!!! Avšak epizoda mi přišla slabší než předešlé, a to proti tomuto stáji nic nemám, spíš naopak, je mi sympatický jak pan majitel, tak závodníci. ()

Růst bolí (2022) (S04E07)

Pohled na mládí a budoucnost F1? Uvidíme... ()

Pan Wolff to zařídí (2022) (S04E08)

Díl pojednává o boji o místo ve stáji Mercedesu mezi Bottasem a Georgem Russellem. ()

Do ringu! (2022) (S04E09)

Jednoznačně nejlepší díl 4. série plný emocí, nadávek, nervů. Naprostá špica. ()

Ostrý závod (2022) (S04E10)

Výsledek závodu pro mě katastrofální, avšak provedení epizody obstojné, i když napětí začíná až od 20. minuty, do té doby to je jen tlachání které můžeme slyšet v každé před-závodové tiskovce. Stále mi přijde minulý díl lepší než tento, ale asi to bude tím, že nejsem fanoušek rudých býků. ()

Série 5 (2023) (S05)

Jedná se jednoznačně o nejslabší sezonu, za kterou absolutně nemůžou tvůrci, kteří se snažili všemi silami, a do 10 epizod toho narvali co jen šlo. Někdy se až člověk divil, jak skvěle dokážou udělat "z komára velblouda". Některé situace totiž neuvěřitelně zveličily a působilo to umělým a plastovým dojmem. Spousta jezdců se tu jen nachomýtlo (Hamilton) a o stáji Williams jsem se z 5. série takřka nic z roku 2022 nedozvěděl (což chápu, ale mohli jim dát alespoň pár vět). Celkově nejsem ani zklamaný ani nadšený. Ale začínám mít pomalu pocit, že Drive to Survive už má své nejlepší roky za sebou. ()

Nová éra (2023) (S05E01)

Až na klasické úvodní kecy, jak tato sezóna bude jiná a epická (doslova každá pilotní epizoda každé série má stejné výroky), se jedná o parádní uvedení do kolotoče s názvem a číslovkou F1 2022. ()

Zpátky ve hře (2023) (S05E02)

Ubrečený fňukny zase v komentářích brečí že je díl o Mercedesu a ne o jejich krysím miláčkovi z Nizozemska, avšak i oni se dočkali, neboť několik zvratků od šéfa RB v této epizodě taky zazní. Neschopnost a někdy až amatérismus v Mercedesu je zde zachycena poměrně dobře. Ta šílená nehoda Choua byla hrozivá, až se mi z toho zatajil dech. Naštěstí to dobře dopadlo. Sraz "hlavounů" a Totovo divadélko bylo taky oživením dílu. PS: Připadá to jenom mně, nebo je snad v druhé polovině dílu na každém třetím záběru Tom Cruise? ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů