Shoky a Morthy sú kamaráti od školy a zároveň YouTuberi s dobre našliapnutou kariérou. Morthyho však už ich detinské pranky prestávajú baviť, tiež vďaka vplyvu jeho priateľky, ambicióznej influencerky Sáry. Keď posledné video chalanov zožne na sieťach vlnu kritiky, ich kanál prestane zarábať a vyslúžia si za neho verejne prospešné práce, vyzerá to na ich definitívny rozchod. Jedinou šancou, ako si napraviť youtuberskú povesť, je spoločný plán na "poslednú veľkú akciu". Shoky, Morthy, Sára, svojrázna lovkyňa duchov Lucia a predajca vysávačov (a neúspešný YouTuber) Radomil sa vydávajú po diaľnici D1 na divokú jazdu ústrety objasnenia záhady Deviatich krížov. (Magic Box)

alldo.raine

Vlastně jsem dostal přesně to co jsem čekal. Žánrově. Scénáristicky i něco málo navíc. 4*moc a 2* málo. Ale v tomto žánru to asi jinak moc nejde. Jinak díky za poselství. Podpis! ()

Sinusiridum

Tak jsem pořád čekala, kdy začne ta "komedie" a ono nic.  Zasmála jsem se celkem dvakrát a ne moc. Jak nějakej studentskej experiment na koleni dělanej a k tomu dost trapárna. Nej zážitek byl štěk Leoše Nohy. Jinak strašná nuda a nezábava. Nepovedlo se. ()

ANTYCHRYST

Jestli něco nemám rád.. Tak to jsou Homoyoutuberi :( tvl a tohle je film o nich mm.. Pár vtipných momentek.. Tohle není můj šálek kávy 50% ()

wesi96

10/10. No já se královsky bavil. Musím říct, že na to jaký až odpor mám k novým českým filmům, tak Kozub se Štáfkem mi vše vylepšili. Je pravda, že jsem se o to začal zajímat až v tu chvíli kdy vyšlo najevo, že ustřední postavy budou YouTubeři a mě zajímalo jak si to Češi podají. Velice ale velice se mi líbila postava Tomáše Magnuska, který parodoval "slavného" Jardu Kováře a ta scéna s hovnem mě dostala. Kozuba jsem zahlédl už ve Třech Tygrech, takže od něho jsem věděl asi co dostanu a Štáfek mě velice překvapil. Jinak to finále? To by mě ani ve snu nenapadlo. Celkově mi to na českou tvorbu příjde v jistém slovasmyslu originálnější. Hlavně, že to je Komedie s velkým K a ne ty slátaniny co vznikají kolem. Big Up hoši! Těším se na víc! ()

PAVLIS

70% Nejsem si jistý jak moc jde o chtěné béčko. Vlastně brát ten film vážně, měl bych toho ke kritizování poměrně dost. Jenže to snad ani nejde už jen kvůli neuvěřitelným postavičkám Kozuba a Magnuska. Na české poměry překvapivě nestředněproudá a přesto v některých ohledech moderní béčková zábava pro mladší ročníky. ()

George8

Snímek jsem viděl včera ve večerních hodinách na plátně letního kina na filmovém festivalu ve Zlíně. Trochu netradiční, ale rozhodně pobavilo. ()

Plastík

Tak to mě nebavilo. Levné a přízemní. Veřejně prospěšné práce - za co je dostali? Kdy je dostali? To tam nebylo. Tak jsem to vypnul. Jak si urovnali hrábě, jsem to ukončil. Kozuba je už moc. ()

Mamlas odpad!

Vydržel jsem asi 15 minut a přitom jsem stále poskakoval vpřed. Za zhubnutí Magnuska oceňuji více, než si to zaslouží. (3%) ()

RafaKrakal

Ze začátku poměrně zdařilá komedie, která však postupem času sklouzává k nechutnému humoru a na sílu vyrobeným zápletkám. Celkově mě film zklamal a to i s ohledem na to, že od hereckého dua Štáfek +Kozub jsem čekal nepoměrně víc. ()

MFloyd

Netradiční česká komedie, kde se míchají žánry horroru, šílené komedie, gore, dokumentu... naštěstí v dobrém slova smyslu. Rád jsem se nechal překvapit nějakou tou šíleností, ale hlavně duo Kozub/Štáfek funguje skvěle. Jde vidět, že si to oba herci užívali a velkým překvapením byl Magnusek, v roli blbce geniální. Za mě patří film do červených čísel. Nemyslím si, že jde o 5* bombu a nejlepší komedii za posledních 10 let, ale určitě jde o nadprůměrný a hlavně netradiční film se spoustou skvělých hlášek a nápadů. ()

hrumsrt

Za kolik let si na tohle ještě vzpomeneme, až bude film s tématem youtuberů zcela běžnou až tuctovou žánrovkou.. Je to originální nápadité a protkaný tolika odkazy na skutečný svět těhle internetových hvězdiček. Dvojice Kozub a Štáfek je pro sebe tak nějak stvořená, perfektně jim to ladí. Neříkám, že to chci, ba naopak, ale tohle je tak nějak budoucnost.. Není to sice nějak ultra vtipný, ale neurazí to. Jediná výtka ta závěrečná sekvence ve sklepě, to už byl přece jen trošku bizár a trikově odfláklé. Nicméně ten fakt  předposlední záběr byl za odměnu! Otázka, jak moc velkou masu může tenhle poměrně specifický a netradiční snímek oslovit. 50% ()

Cermicek

Takovýto, ano chápeš, že je to natočený záměrně špatně a lacině jako jedna velká nadsázka, aby se to odlišilo od těch rádoby-vtipných mainstreamových českých "komedií", ale ta snaha je tak evidentní, že se nakonec na tu jejich rovinu stejně dostane.. Aka českej pokus o Tarantina se tady úplně nevyvedl..Spíš teda vůbec! Dvě hvězdy za Laviho a Kozuba a ty celé dva joky během celýho filmu 🤷‍♂️ ()

PichyjePan

To jak si dělají srandu z toho, že ten dokument prodají Netflixu, a pak mu “prodají” film, je asi ten největší joke celého filmu xD Kovář Magnusek největším překvapením filmu, na to jaká to vždy byla mistrova specialita, mě tady bavil nejvíc. ()

Oxymoron5

Zasraně těžká nuda. Ale pro honiče nad kdejakým Kozubovým, nebo Štáfkovým počinem asi zřejmě dostačující. Tihle dva by měli být asi příští generací českého humoru a asi nejspíš i budou, ale zde jim to pořádně nesedlo. A to jejich humor není španý. Zasmál jsem se asi tak jednou. Magnusek je tragicky divnej ať už má 150 nebo 90 kilo. Zbytek je nezajímavej, ať už je to zrzka, nebo bárbína, či ostatní castingová výplň. Čekal jsem od nich víc, trailer předčil celej film. ()

kubilov

Hrozná blbina, ale vtipná a nápaditá. Jako oddechová jednohubka je to fajn, a to ani nemusíte mít rádi YouTube, rozumět youtuberům nebo tak. Magnusek je král a Martina Babišová mě teda negativně překvapila, na to, že má být profesionální herečka, tak hrozně šumlá a fakt podivně nerealisticky hraje, nevěřil jsem jí ani slovo. ()

Daertelon

Amatérismus dosahující studentských rozměrů, který je nejen strašně "cringe", ale především tak ubohý, že kdyby to byl pták na ulici, tak ho zašlápnete, abyste mu ušetřili trápení. Těžko si představit, proč že tak dobří herci, kteří za sebou si užívají nejen úspěch, ale i důvěru diváků, že utáhnou takovou pí*ovinu, hrají v něčem tak imbecilním. Celé to působí, jako by to financoval Franta odvedle svým prasátkem, casting dělali hoši úplně zdunění a scénář psal Adam Sandler na tripu. Prostě zklamání, hrůza, běs. Příště se ale přesto budu těšit, že udělají něco smysluplného, co si užiju, protože ve mně přeci jen přežil kus důvěry, že to je jen hrozná recese. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD