Ve druhém pokračování o vraždícím skřetovi se Leprechaun vrací, protože na něho přišlo volání přírody. Chce se ženit, ale kde najít tu pravou?
Hurá... přece se jen jedna najde. Je jí mladá dívka Bridget, která ale o vdavky s odporným skřetem ani v nejmenším nestojí. Ona i její přítel se musí dotěrného skřeta zbavit, což nebude vůbec snadné. A ani v tomto díle Leprechaun nezapomene na své zlaťáčky, které jsou pro něj vším. (Chupacabre)

kaylin

Warwick Davis táhne i druhý film a dělá z něj alespoň něco průměrného, i když příběh je takový prdlý a trochu jalový. „Leprechaun 2“ dle mého pokračuje ve stylu, který nastavil první film a docela se mu v tomhle ohledu daří. Není to velkolepá podívaná, není to památný slasher, ale je to hezká, docela zábavná jednohubka, kterou si ale asi nebudete dvakrát dlouho pamatovat. ()

K.I.N.G.

Takovýchto křečovitých amerických, béčkových hororových komedií jsem už viděl tuny, takže ani druhé pokračování příběhu o chamtivém irském skřetovi pro mě nemohlo znamenat prakticky žádný přínos. S prvním dílem jsem sice zatím neměl tu čest, jenže pokud se drží stejně při zemi, jako tento, tak ani není o co stát. Jasně, ten nápad natočit horor s malých zeleným Leprechaunem v hlavní roli nebyl zlý a působí docela neotřele, ale jako celek je to spíš nuda a z hlavy se mi to vše vykouří určitě už do pár dnů. 30% ()

AlistairMir

Plně chápu Bridget, že se jí do chomoutu se skřetem nechtělo já osobně jsem ho měl plné zuby už po deseti minutách natož být s ním až do smrti...i když v jeho případě s ním až do smrti několik osob i bylo no a nevypadaly nijak nadšeně. Stejně tak nenadšený jsem já z tohoto filmu, ale když už jsem doma tu starou original VHSku našel, tak jsem to chtěl zkusit...škoda, že nebyla schovaná lépe... ()

cariada

V podstatě to samé, jen se chce skřítek oženit, což ale není jednoduché, kdo by ho taky chtěl, že. Opět tu hraje hlavní prim jaho zlátáky, které jsou hodně lákavé. Opět spousta humoru i krve, já se celkem bavil. ()

Nivenx

Pokračování vzal na svá bedra Flender a musím říci, že jsem se bavil o něco méně jak v prvním díle a je to kolikrát moc přitažené. Ale i přesto jsem si to docela užil. 50% ()

Han22

O něco lepší než první díl. Nemá to sice akčnost finále prvního dílu, ale zato je to už zcela nefalšovaná hororová komedie, samotný skřet hláškuje jak o život a ožralý pěstoun a parťák hlavního hrdiny mu v tom vydatně sekunduje. O co jde? Leprechaun (dle mě jiný než v jedničce) se rozhodl najít si nevěstu a vybral si krásnou Bridgett, což se nelíbí hlavnímu hrdinovi. Jsou tu jiná pravidla, leprechaun umí pár hezkých triků a platí na něj zas něco jiného. Navíc má opravdu krásný úkryt a některé vraždy jsou geniální (chlápek versus větrák úplně boží!). Pořád je to béčko, ale zatraceně zábavné. ()

domirovec

Ok. Tak jo. Druhý díl z komediálně založené hororové série s malým vysmátým leprikónským magorem, který chce jak svoje zlato, tak tentokrát také i nevěstu. Zalíbí se mu totiž jedna holka, Bridget, která ho ale nejen nechce, ale také už má kluka, Codyho. Společně se tedy oba dva, ještě za pomocí podivného ožraly Mortyho, který stejně nakonec umře.. sorry za spoiler, pokusí Leprechaunovi utéct a zbavit se ho. Ale jak jistě víme.. není to tak jednoduché. Každopádně abych se přiznal, tento film byl horší než jednička. Nejen, že nápad byl dobrý, ale mohl být promyšlenější a zajímavější, ale také ději druhého dílu prostě chybí strašně moc věcí. Mrzí mě například, stejně jak to bylo v prvním díle, že ve filmu není zrovna hodně killů, což se v jedničce dalo jakž takž tolerovat, jelikož tam byly postavy, u kterých by bylo blbé kdyby umřely. Ovšem tady tomu tak není. Děj se totiž konečně odehrává ve větším městě (nevím kterém) a je zde poměrně hodně vedlejších postav, které klidně umřít mohly, ale... neumřely. Další věc, která mě také zaráží je ta, že policie nic nedělá, i přesto že naši, ve své podstatě, hlavní postavu policie hledá a chce ho chytit. Mimo tohle všechno také musíme brát v potaz i některé otřesné herecké výkony. Ááácchhh jooo... 2/5 ()

helraiser

Skřet je zpět a je to opět zábava minimálně stejně velká jako v předchozím díle. Skřet je opět řádně zákeřnej a hazí jednu hlášku za druhou, jeho kousky jsou opět skvělé takže není si prakticky na co stěžovat. No prostě se opět jedná o skvělou zábavu a ten kdo je na podobný typy filmů tak bude jistě spokojen. ()

nwx

První 3 díly nemají chybu, top škodolibé oddychovky! Warwick v english originále neskutečný, na oscara. ;) Opomíjené klenoty! ()

Psycho.R

U hororových sérií mi vadí, když filmy nenavazují, zvlášť pokud se snažíte vytvořit nějakou kultovní postavu. A přesně touto vadou trpí i Leprechaun. U malých vrahounů je tohle výborně řešené u Chuckyho, kde je znát, že za ním stále stojí jeho duchovní otec, který si ho piplá. U Davisova skřítka je znát, že jde spíš o udržení značky/vyždímání ještě nějakých peněz. Ale i tak je to někde lehce kolem průměru. ()

beso74

Leprechaun má narodeniny, 2000 rokov je už predsa niečo a chcel by taký maličký darček na rozptýlenie, nevestu. Samozrejme, že niečo vo výhľade aj má a tak si môžme pozrieť jeho predstavu o balení a fungovaní v manželstve. Zmenila sa lokácia, škriatok sa presťahoval do LA, pred sa len, väčší výber a okrem Warwicka Davisa sa zmenil celý herecký ansábel. Čo sa nezmenilo? Nuž láska ku peniazom, tá je večná, svojský zmysel pre humor a miestami aj škriatková tuposť a ešte poznanie, že čistá láska a čisté srdcia dokážu zvíťaziť nad každým zlom. Škoda že sa scénaristi trošku nevyhrali so svojim produktom, pretože veľa veci je očividne nedotiahnutých a podrážajú nohy vcelku sympatickému sequelu. Ako vyriešili Leprechaunov neúspech pri prvom pokuse o založenie rodiny je priam ohromujúce, škriatok sa pochváli jedinému človeku, ktorý by mohol prekaziť jeho zámery a dozaista aj bude mať chuť spraviť to, ako sa to dá spraviť. Ale na čo by sme sa potom pozerali, že? ()

Knor

Ještě horší blbost než jednička. Dvě možná tři scény měly nějakej slušnej mord, ale jinak je to bída. Tenhle skřítek mě zatím vůbec nezaujal, dávám mu další šanci v dalším pokračování. Snad se začne líp hláškovat a mordovat. ()

Clark_Kent

Zelenej zakrslej Leprechaun, zpět na scéně. Zábavný a hlavně je zde cítit, že skřet předčil věčnou chamtivost nepoučitelných lidských tupců. ()

honzic

Také celkem vydařený, leč již občas přehrávaný díl, který je mírně pod jedničkou, v něčem ji předčí, ale průměrně slabší. Hodnocení: 50 % ()

VanBradley89

Tak tohle mi přišlo o něco lepší než první díl. Proč? Zajímavý smrťáci a hlavně, na rozdíl od jedničky dvě zapamatování hodné scény, které mi přišli geniální. První, která dokázala, že líbat sekačku není nic moc a druhá byla v baru. Jen těch několik vteřin jak Skřítek sedí a poklepává prsty o pult. Vzhledem k námětu o hledání nevěsty sem se ze začátku bál, že to bude blbost, ale nakonec sem byl příjemně překvapen a bavil se od začátku do konce. O představiteli titulní role nemá cenu hovořit, opět byl skvělý. No rozhodující moment série zvládla, pokud bych byl zase zklamaný skončil bych ze sledováním, ale takhle se rád přenesu do Vegas :) ()

martins

Slabší volné pokračování prvního dílu. Děj na jedničku vůbec nenavazuje, úplně jiný Leprechaun v roce 994 v Irsku si vyhlédl nevěstu, která je dcerou jeho sluhy a jmenuje se Charlotte. Oženit se může pouze na den sv.Patrika tj. 13.března, dívka musí třikrát kýchnout a zachránit jí lze jen při třetím kýchnutí slovem Zdravíčko. Sluha svoji dceru zachrání, ale je při tom zabit Leprechaunem, ten se po 1000 letech vrací, aby se oženil s Bridget, která je její vzdáleným potomkem. Zachránit se jí pokusí její přítel Cody. Scény s větrákem, motokára na stadionu a v baru jsou tím nejlepším, co film nabízí. Celkový počet mrtvých: 4 a jeden zub a jeden prst. ()

Nikolas__

Ach jo. Může mi někdo prosím vysvětlit, jak může mít dvojka Leprechauna více procent než vtipná a originální jednička? Vážně by mě to zajímalo. Tohle debilní pokračování nikdy nemělo vzniknout. Vše se tu tlačí na komedii a nefunguje to. Každopádně zítra zkusím ještě trojku, jestli mě nějak nenadchne tak nevidím důvod s touto sérií nějak dál pokračovat. (Ale chci si 100% dát Leprechaun: Origins). Edit: Tak nakonec si dám všechny díly ()