Krok za krokom

Komédia / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Patrick Duffy, Suzanne Somers, Sasha Mitchell, Bronson Pinchot, Staci Keanan, Angela Watson, Christopher Castile, Brandon Call, Josh Byrne, Christine Lakin (viac)

Seriálový hit Krok za krokom si získal priazeň miliónov divákov na celom svete. Rozvedený podnikateľ Frank (Patrick Duffy) sa jedného dňa zamiluje do atraktívnej, taktiež rozvedenej Carol (Suzanne Somers). Ich zoznámenie sa nakoniec skončí svadbou. Frank sa nasťahuje ku Carol a privedie so sebou svoje tri deti - T.J.-a, Aliciu a Brandona. Tri deti z predchádzajúceho manželstva má aj Carol. Dana, Karen a Mark nie sú príliš nadšení, že dostali nových súrodencov. Nadšenie však nie je ani na druhej strane. Konflikty na seba nedajú dlho čakať. Carol a Frank dúfajú, že je to iba otázka času a trpezlivosti, kedy sa ich deti naučia spoločne nažívať. Zatiaľ si na seba všetci zvykajú a zbližujú sa „krok za krokom“. (TV Markíza)

Willynka

Ježkovy voči, tenhle morální maják perfektní americké rodiny jsem nemohla vystát už za telecích let. Archetypální peklo bez špetky nápadu korunované retardovaným Codym, po jehož zmizení absurdně klesla kvalita ještě o hvězdu níž. Naštěstí to ve mně nezanechalo žádné hlubší následky ve formě patologického pánbíčkářství a sexuální abstinence, takže mi zbyla jen relativně příjemná vzpomínka na úvodní znělku, která je tak nějak kýčovitě milá i po letech. ()

superzurda

S kamarádem behěm společné klubové dovolené máme ideologické školení, což je sledování epizody seriálu Hospoda. Letos byl předtím Krok za krokem a my viděli poslední scénu. Oba jsme na sebe koukli, uznale pokývali hlavou a nezávisle na sobě řekli Carol!!! Carol je totiž bohyně, Frank je zase ultrafrajer a ten humor, který by devadesátkách strop, tak přešel do milého retra. Člověka tedy ani neuráží pokus o pokřivenou sexuální výchovu, která náctiletým velí naprostou abstinenci. ()

meda2016

Americky standard. Buď se chytnete, nebo to vypněte. Hlášky, smích, gagy, blaznive hlouposti, sem tam zvrat. Dokud jsou nápady, lze natahovat do nekonečna. ()

Karbos

Poslední dobou každovečerní vypínací seriál, který mě i po letech baví svým humorem a perfektně se při něj odreaguji. ()

sus

Klasika mého mládí a předtím asi plný počet, teď ale, když sledujeme s dcerou s odstupem, tak vidím spoustu laciného humoru a spoustu nehereckých výkonů a zbytečných postav, jako pro mě jsou Brandon, Mark a taky Karen, tak za tři jen z nostalgie. ()

Rafa

Plusy: Kvalitná, hoci nie prvotriedna zábava sa vyskytuje v každej epizóde a aj vo všeobecnosti je tento seriál príjemne pozerateľný. Zbožňoval som hlavne Codyho a Danu, ktorá sa mi mimochodom zdala krajšia než jej sestra Mínusy: Často strojené a nútené morálne ponaučenie. Pravda, v seriáloch by nemalo chýbať, ale nie takouto cestou ()

Olafa

Tak předvídatelné a tolik moralizování... to se asi od rodinného sit-comu dá očekávat. Je tu pár dost dobrých dílů a některé průměrné, ale dívat se na to dá vždycky. ()

penegal

Herecky velmi zdařilé a pro některé z herců to znamenalo průraz a pro jiné řekl bych poslední štaci. Patrick D. byl velmi dobrý a v porovnání např. s Dalasem sem si ho celkem oblíbil. Oproti tomu "Kouďákovi" např. sem na chuť nepřišel nikdy! Pokud nějaký američan je jako on, potom lopatu do ruky a hnát to z města :-D ()

PaulCabot

Komedie jedné velké rodinky je opravdu povedený seriál, na který se dá dívat. Občas je díl trochu slabší, ale nic nemůže být dokonalé... Zajímavý komentář: Arx, Galadriel ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard

16.05.2020

Ve věku 86 let zemřel legendární herec a komik Fred Willard, hvězda filmů režiséra Christophera Guesta Vichřice nebo Nejlepší show. Smrt oznámila manželka Guesta Jamie Lee Curtis. Willarda diváci… (viac)