Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Tvorcovia:

Tim Miller, Jennifer Yuh

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (viac)

Recenzie používateľa Remivsremi k tomuto seriálu (35)

Sníh na poušti (2021) (S02E04)

Epizodu můžeme brát jako prequel k té minulé. Vyprahlá planeta, kde nejdůležitější komoditou je voda. Hromada mimozemského života. Trochu westernová atmosféra a poustevník, po kterém jdou všechny kriminální živly z okolí, neboť má něco, co by chtěla většina získat pro sebe. Něco, po čem touží téměř každý. Přál bych si, aby stejně úchvatně vypadaly hry na Unreal Enginu 5. Za epizodou stojí studio Unit Image, které má na kontě hromadu výborných videí pro Ubisoft, Activision a další. ()

Vysoká tráva (2021) (S02E05)

Zvědavost zabila kočku. Potká stejný osud i hlavního protagonistu? Jednoduchá premisa, kde se asi nedalo nic pokazit. V porovnání s předešlým dílem ale působí dost chabě. Osobitá a krásná animace. ()

Duch Vánoc (2021) (S02E06)

Santa Claus verze Bratří Grimmů. Chcete postrašit či traumatizovat své ratolesti, naskytla se vám jednoznačná příležitost. Ta britská angličtina v podání škvrňat byla jako pohlazení na duši. ()

Azyl (2021) (S02E07)

Epizodě by mnohem více slušelo chronologické uspořádání. Takto to spíš působilo, že tvůrci věděli o kvalitách vizuálu, ale příběhově jim to přišlo slabší, tak to chtěli ozvláštnit prolínáním dvou časových linií. No, nepovedlo se a všemu to více ublížilo. ()

Utonulý obr (2021) (S02E08)

Epizoda působila jako literární hrátka spisovatele, který si chce stůj co stůj dokázat mohutnost svého slovníku a absolutně mu nevadilo, že každá další popisná věta unavuje a odvrací pozornost od děje. Ten se tak ve výsledku ani neměl šanci dostavit v záplavě myšlenkových pochodů autora, jenž je fascinovaný jediným bodem v celém díle. ()

3. svazek (2022) (S03)

I třetí řada přinesla neskutečné vizuální potěšení. Technologická stránka je fascinující. Celý projekt v mých očích plní zásadní věc. Představení nadaných studií a jejich možností. Více jak polovina příběhu by si zasloužila plnohodnotné představení a doufám, že se toho časem skutečně dočkáme. Netflix by do toho měl šlápnout a zafinancovat vznik filmů či seriálů od těchto tvůrců. Diváckou zpětnou vazbu již mají.  Season 3 - jsem spokojený a těším se na další várku. ()

Tři roboti: Strategie úniku (2022) (S03E01)

Love, Death & Robots se vyvíjí a poprvé se nám představuje přímý sequel. A já tento návrat oceňuji. Je to odlehčené, kritické a zábavné. Dialogy potěší a je zde prostor i pro završení trilogie. Dočkáme se v páté sezóně? ()

Děsivá výprava (2022) (S03E02)

Tísnivá, hororová atmosféra, dechberoucí audiovizuální zpracování a správně špinavý příběh. ()

Tep toho stvoření (2022) (S03E03)

Jedná vesmírná mise na měsíc Io, jedná nehoda a následovné poznávání a objevování. Co je skutečné a co pouhé závěrečné záblesky končící mysli? Můžete si vybrat, rozhodnutí na pouze na vás. ()

Noc mini mrtvých (2022) (S03E04)

Hravé, zábavné a jinak pojaté zombie radovánky. ()

Tým zabijáků (2022) (S03E05)

Hromada klení, střílení a střev. Nic víc. Typický bezduchý akčňák, který chce obhájit svoji existenci nekonečnou dávkou vystřílených nábojů. Bohužel to v tomto případě nestačí, neboť nemáte čas si k někomu vytvořit vztah a je vám šumák, zda skončí jako krvavá kaše na dně temné jámy či ne. ()

Roj (2022) (S03E06)

Příběh, který vyšumí do ztracená. Potenciál tento děj rozebrat v dalších epizodách by byl lákavý. ()

Masonovy krysy (2022) (S03E07)

Zběsilé, krvavé a plné skotského přízvuku. Je ale hrozná škoda, že dostaneme jen takovou ochutnávku. Příběh na půl hodiny by stál za zrealizování. Třeba jednou. ()

V klenutých sálech pohřbený (2022) (S03E08)

Jiná varianta páté epizody, tentokrát s bájným monstrem. Opět, jde pouze o krátké představení technologie. Ale příběh v pozadí má potenciál být zajímavý. Potřeboval by jen delší stopáž a šanci se pořádně představit. ()

Jibaro (2022) (S03E09)

Smutné, poetické, vizuálně neokoukané, ale to je vše. Přestože jsou všechny postavy tragické, klouže se pouze po povrchu a k podstatným věcem se nestihneme dostat. ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

29.12.2019

Fincher oznámil nový film

Fincher oznámil nový film

11.07.2019

Režisér David Fincher (The Social Network, Zodiac) natočil svůj poslední film v roce 2014. Nějakou dobu koketoval s myšlenkou režie sequelu Světové války Z, jenže z toho pak sešlo, a tak jedinou věcí… (viac)