Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Tvorcovia:

Tim Miller, Jennifer Yuh

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (viac)

Recenzie používateľa Tarlom k tomuto seriálu (7)

Love, Death & Robots (2019)

Ze seriálu mám trochu rozporuplné pocity. Některé díly se mi líbily a přišly mi zajímavé nebo prostě zábavné. Jindy jsem se ale docela nudil, nebo hlavně v případě první série byl až znechucen samoúčelnou nahotou (ta v dalších dvou řadách v podstatě není). U některých dílů mi také trochu vadily rádobydrsné hlášky (například: „Hey, that was my friend you just dismantled, you giant walking dildo."). Ovšem jednotlivé epizody jsou krátké a zpravidla na sebe nenavazují, takže pokud máte přístup k Netflixu, za zkoušku asi nic nedáte. ()

Svědectví (2019) (S01E03)

Za mě trochu nechutné. Obscénnost seriálu v téhle epizodě (snad) dosáhla vrcholu. ()

Mrtvý úhel (2019) (S01E15)

Když už tam nemáme nahotu, hodíme tam alespoň pár rádobydrsných hlášek a sexuálních narážek. ()

2. svazek (2021) (S02)

Za mě docela spokojenost. Výrazně se omezila obscénnost, která mi vadila na první sérii a přitom jsem nepozoroval propad kvality. Ve výsledku celkem příjemný žánrový mix. ()

Tři roboti: Strategie úniku (2022) (S03E01)

O hodně slabší než první roboti. Přijde mi, že to co fungovalo u nich (humor a sociální kritika) tady už nefunguje tak dobře. ()

Noc mini mrtvých (2022) (S03E04)

Hovadina, která mi ani nepřišla moc zábavná. Pochválit můžu snad jen docela dobrou hudbu. ()

Tým zabijáků (2022) (S03E05)

Jako brutální akční blbina dejme tomu, ale ty rádobydrsné řeči (často ve formě nadávek) už mě trochu štvou. ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

29.12.2019

Fincher oznámil nový film

Fincher oznámil nový film

11.07.2019

Režisér David Fincher (The Social Network, Zodiac) natočil svůj poslední film v roce 2014. Nějakou dobu koketoval s myšlenkou režie sequelu Světové války Z, jenže z toho pak sešlo, a tak jedinou věcí… (viac)