Tajuplné světy, podivná stvoření a ujeté příběhy. Třetí pokračování animované antologie od Tima MilleraDavida Finchera, která už posbírala pěkných pár cen Emmy. (Netflix)

Flopik

Tretia séria tohto výborného seriálu a opäť som sa bavil. Prvá čas a naši traja roboti príjemne pobavila. Druhá myslel som, že najlepšia ale nakoniec druhá najlepšia. Skvelá animácia, výborný príbeh o námorníkoch a dokonca s pointou. (David Fincher takže je to jasné). Trojka nič moc, príbeh o mašine/bohu. Štvrtý rýchla zombie apokalypsa, úsmevné. Piaty ma bavil, vojaci verzus super grizly a k tomu hlášky. Šiesty o roji a ako chce človek všetko ovládať, výborná animácia. No dámy a páni siedma časť na tuty najlepšia. Škótsky vidiek, starý dedo na farme Vs Krysy, ktoré hrdinsky bojujú. Bomba animácia, krvavé, hrozne vtipné no to si dám určite znova. Siedmy animácia v tope a aspoň troška z Lovecraft sveta. No a posledný pointu o chcení viac a viac a dobývaní som pochopil, absolutne mi ale nesadla animácia. Bola krásna ale to chaotické prevedenie mi vadilo. Let´s go na 4 sériu. ()

Vabr

Konečně Love, Death & Robots nabralo kvalit, které jsem celou tu dobu očekával. Až tahle série se dá považovat za vydařenou - byly tu jen 2 špatný díly! Trailer mě tedy rozhodně nezklamal. Roj dost překvapil, protože od něho jsem nic nečekal, možná lehčí nudu. Díly tu konečně měly originální příběh, animace byly z většiny reálné (ty mám nejradši), gore působil mnohem lépe a byl i lépe udělán a epizody měly delší stopáž, což jen prospělo, protože se mohlo naskytnout víc zvratů nebo uvěřitelnějšího chování nebo dialogů. Takhle by tenhle seriál měl vypadat. Ne tak jako první dvě série, kde je to hodně podprůměrný. Nejoblíbenější díly: 1. - V klenutých sálech pohřbený (podle bráchy Děsivá výprava) 2. Děsivá výprava (podle bráchy Roj) 3. Jibaro (podle bráchy V klenutých sálech pohřbený) Vyhodnocení: Tři roboti se zase potvrdili jako největší sra*ka. Přestaňte je prosím dělat 🙏. ()

kyjo

Stejně jako u předchozích sérií, jeden-dva koukatelný díly (4, 9), zbytek brak. Animace top, ale to bohužel nestačí, zvlášť v kombinaci s amatérskou režií a - jak je u NF zvykem - nešikovně zabalenou ideologickou agitkou.. ()

xsexbox

Vizuál je všade originálny , je zatým obrovské množstvo práce ale čo z toho keď tie scenáre su strašne jednoduché a častokrát úplne bezvýznamné. Úplne sa stratili časti s výpovednou hodnotou alebo hlbším princípom ako napríklad Zima Blue alebo mindfucky štýlu výpravy lode Archanjel. Tie scenáre su proste katastrofálne -nemajú hlavu ani pätu a keď už sa zdá že by niečo mohlo vyzerať dobre príde nelogický a odfláknutý koniec alebo dokonca koniec úplne utnú. Je to nefér pre animátorov že ich práca je takto podhodnotená nekvalitným scenárom. ()

Dejvecd

A je tu nová séria LD+R a ja som dosť spoko. Tvorcovia nám tu prinášajú skvelú dávku počítačovej animácie, spolu so skvelou dávkou krvi a brutality. Zábavná séria, kde väčšina epizód nevystúpila z pomyselnej skupiny zábavných animácií, ale našli sa aj výnimky, ktoré skutočne uhranuli. Názor na epizódy: 1. Zábavné, pekne naanimované a na konci aj dosť poučné 2. Úžasná animácia podkreslená mega napínavým príbehom, pri ktorom som ani nedýchal 3. Dosť vpoho epka, mala svoje muchy, ale ja som si ju docela užil. 4. Kreatívna animácia, ktorá ma neskutočne bavila a vlastne aj ľutujem, že to bolo tak krátke. 5. Páčilo sa mi to hlavne skrz postavy a ich dialógy, ktoré boli tou najviac americkou kkona vecou, čo som za posledný rok videl. 6. Zaujímavá animácia, ale až nie zas tak zaujímavý príbeh, ktorý ma na konci neprinútil nič moc cítiť. 7. Velice zábavná epka. 8. Dobrá animácia a dosť zaujímavý príbeh. Takže vo výsledku dosť dobrá vyvražďovačka, ktorá však bola až moc dlhá. 9. Som totálne odpálený, vôbec nemám slov, pretože táto epka ma spolu s druhou úplne uhranula. Famózna animácia, "dej" a zvuk ma ani dýchať nenechali. // Vo výsledku zábava, ktorej proste chcem viac ()

IZFNP

That’s it - Love, Death & Robots už definitívne idú na môj top10 list. Epizódy z Volume 3 sa niekde opakujú, niekde inšpirujú a niekde sú úžasne originálne. Kvalitatívne o málo vyváženejšia a po stránke originality o niečo lepšia séria než Vol. 2, ale vlastne je to stále to isté - v tom najlepšom slova zmysle. U LD+R viete, čo chcete, a viete aj, že to dostanete. Ďalšia séria príbehov a nápadov má skrátka čo ponúknuť a ani jeden diel tu nie je sklamaním. A dosť ich tu je scifi orgazmom. Tento seriál je pre mňa zjavenie. ()

Dexter666

Skutočné vykúpenie po spackanej a zbytočnej 2. sérii. Som rád, že tento koncept má stále čo ponúknuť, len tomu treba nechať čas a zamerať sa na kvalitu. Tu sa snúbi absolútna špička v production designe s excelentnými námetmi. Pre mňa snáď lepšie, ako prvá séria. ()

Ronkar

Děsivá výprava celkově převálcovala kvalitou vše ostatní. Hlavně obsahem, ale i animačně je to perfektní. Fincher je zkrátka Fincher... Ale jsou tu i další zajímavé kousky. Tep toho stvoření je pomalější, nemá gore ani akci, ale audiovizuálně je velmi působivý. Dějem je vlastně fajn a potěší hlavně fanoušky sci-fi. Noc mini mrtvých je zábavná satira na zombie apokalypsu, Masonovy krysy mají hodně fajn příběh. Jibaro je divný artový  úlet, který musel dát tvůrců fůru práce. V klenutých sálech pohřbený je sice přímočará akce, ale potěší fanoušky kosmického hororu. Roj má zajímavé prostředí, ale dějem moc nenadchne. Tým zabijáků je chujovina pro puberťáky plná gore a akce. Tři roboti zklamali... vtípky fajn, ale jinak opakování toho samého co minule. Celkově dobrý svazek. ()