Recenzie používateľa oasismanik k tomuto seriálu (6)

Po životě (2019)

Chutná, cynická jednohubka od Netflixu. Humor nejde do absurdity, skôr sa len tak usmievate popod fúz, aj keď to v podstate nie je vôbec vtipný seriál. Trochu mi to pripomenulo Six feet under, zrejme tomu dopomohol aj ten silný anglický prízvuk. No jo, takéto ja môžem...A Gervais je veľmi dobrý herec. ()

Série 3 (2022) (S03)

Za mňa asi najlepšia séria, aj keď neprináša v podstate nič nové, trochu melancholie, trochu kvalitného, drsného humoru, trochu smútku a trochu toho pohladenia na duši. A posledná časť je jedna z najsilenších vecí, aké som kedy videl. Dúfam, že to bude pokračovať, aj keď obávam sa, že nie. ()

Epizoda 1 (2022) (S03E01)

Och takéto prekvapenie! Vôbec som netušil, že tento nenápadný trpkovtipný seriálik bude pokračovať a urobilo mi veľkú radosť, že áno. Uvod klasicky kvalitný. ()

Epizoda 3 (2022) (S03E03)

Tretia séria je zatiaľ fakt super, trochu menej sebaľutovania a trochu viac humoru, pri niektorých scénach a dialogoch fakt vybuchujem smiechom. ()

Epizoda 4 (2022) (S03E04)

Ďalšia skvelá, mierne optimistická epizoda, Brian dáva úplne najväčšie hlášky. ()

Epizoda 6 (2022) (S03E06)

Absolútna nádhera, posledná časť tohto nenápadného klenotu je jedna z najsilnejších a najkrajších vecí, aké som kedy videl. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů