Tony se po rozhovoru s nemocnou holčičkou cítí pod psa. Pak se rozhodne, co udělá s penězi z Lisina pojištění, a vyrazí za kamarády na místní pouť. (Netflix)

fabecc1222

Každý má právo na své štěstí, a když jste o něj přišly vy, tak můžete aspoň dopomoci ke štěstí ostatním. Je vlastně škoda, že se tahle myšlenka netáhla celou sérií, ale až závěrečným dílem. ()

Necrotongue

Z mého pohledu se v tomto dílu humorem poměrně šetřilo a celá šestá epizoda se nesla spíše v mollové tónině, a jak už jsem mnohokrát psal, od sitcomu očekávám především to, že mě rozesměje. No, a v tomto ohledu šlo o jasný propadák, protože tady se jelo povětšinou navážno a nepokrytě se hrálo na city, a přesto jsem šel do plných. Proč? Protože mě to celé jaksi nečekaně oslovilo a zabrnkalo mi to na tu správnou strunu. Jakožto bezvěrec nemám kladný vztah k nadpřirozenu, vyšší moci a podobným hovadinám, ale k pojetí andělů, které mi tady bylo představeno, nemám žádných negativních připomínek. Nepatřím zrovna k emocionálně křehkým divákům, ale tentokrát mě Ricky Gervais, i přes veškeré prvoplánové citové vydírání, donutil intenzivně přemýšlet, a to se mi líbilo. / Poučení: Jóga smíchu pro mě byla jedním z nejděsivějších zážitků. Viděl jsem ji poprvé, a pokud to bude na mně, tak i naposled. ()