majec4

Na tomto serialy ma hlavne zaujal ten deprimujuci feeling, no nakoniec je to aj tak celkom vtipne a zabavne. Rickyho mam rad a tu si ide tiez svoje. Niektore tie cynicke odfajce nemaju chybu. Zaverecna cast je sice mila, no asi aj kus prestrelena. Uvidime co prinesie druha seria. ()

waits

Gervais přesně balancuje na pozici smutné komedie a dokáže od prvního okamžiku vzbudit zájem o sebe i ostatní. Tony nejde do extrémů, hraje vlastně docela na jistotu, obzvlášt když souhlasíte s jeho (tedy autorovými) názory na svět. Dočkáme se i sarkasmu a cynismu,ale v menší míře, než by člověk čekal,a současně okamžiků smutných až depresivních, hlavně ale těch okamžiků, kdy člověk cítí empatii a sounáležitost, těch, je zase mnohem víc. Příběh, výborně vybraná, vždy jen lehce nahozená, hudba (Daughter, Nick Cave, Bill Withers, Lou Reed aj.) a prosluněné exteriéry dohromady vytvořili skvělý civilní kýč. Kam se hrabe většina rádoby neokázalé produkce! ()

pekas

Kdo nemá trpělivost, čas a možná správný věk, tomu asi tenhle seriál nic neřekne. Ale kdo vydrží celých šest dílů, zjistí, že se to Gervaisovi povedlo. Udělat milý seriál, který rozněžní, vžene slzičku a dojme. Ale decentně a moc hezky. 86% zde je i můj pocit. ()

zdenzo

Jednoduše řečeno, komu se toto líbí a hodnotí výše než 3*, tak díky ta podporu Gervaise, ať už jste Rickyho objevili, máte rádi tuctové seriály nebo život ve srač**ch. Nám fajnšmekrům a fandům ikonického humoru Gervais-Merchant tato jednohubka nemůže stačit. Příliš soft a ubulené, nevyužitý potenciál (stejně jako Hello Ladies via SM). Opravdový znalec standupů RG a The Office je logicky náročnější. Snad další série napoví co tím chtěl básník říci. 2,9* ()

sysyphus

V množstve ultra-komerčne orientovanej seriálovej tvorby sa predsa len znovu našiel ostrovček hrejivej ľudskosti. Vďaka ti zaň, Ricky. ()

r007

Jméno Ricky Gervais mi sice nic neříkalo, ale přece jsem se náhodou k tomuto seriálu dostala. A hned od pevního dílu pecka ! Geniální scénář, ani jedno hluché místo a vtipných hlášek nepočítaně. Užívala jsem si to až téměř do konce. Jakoby ten poslední díl napsal někdo jiný. Ne že by to bylo špatné, to vůbec ne, ale zkazil se dojem z realistického syrového příběhu. Ten sladký konec se tam prostě vůbec nehodil. I když jsem cítila, že by to bylo možné a bylo to moc krásné, prostě to bylo přehnané. ()

hony23

Tonymu zemře manželka a on se s tím vyrovnává tak, že se z něj stane nevrlá a sarkastická kunda, která slovně setře každého, kdo mu přijde do cesty. Navzdory depresivnímu tématu je to ale překvapivě milé a často i vtipné pokoukání, a to hlavně díky skvělému hereckému výkonu Rickyho Gervaise, jehož sarkasmus si prostě zamilujete. ()

motyka52

Máte rádi Gervaise = dáte vysoké hodnocení. Nemáte, máte smůlu. Tahle série je ve své podstatě tříhodinový zfilmovaný standup s dějovou linkou. A je to - tak ja je u Gervaise zvykem - přiměřeně nekorektní a kurevsky vtipné. ()