Profesionáli - Season 5 (1982) (séria)

Operácia Susie (S05E02)

(epizóda)
  • Česko Operace Susie (viac)

CI5 se dostává k případu, který na první pohled vypadá jako běžná lapálie pro drogové oddělení. V domě obývaném zahraničními studenty došlo k přestřelce a na místě je nalezen kokain v hodnotě dvaceti tisíc liber. Kdyby v tom ale měla prsty mafie, nenechala by zboží napospas policii a kokain je navíc spíše droga bohatých než studentské povyražení. Za tím musí být něco jiného a Cowley se proto rozhoduje zjistit více. Bodie s Doylem se tak ocitají uprostřed vysoké politické hry, na jejímž konci čelí osamoceni početné, po zuby ozbrojené přesile. A tentokrát není vůbec jisté, že je Cowley dokáže ochránit. (Česká televize)

pytlik...

Nevím, v seriálu se často mluví, jak je Kauli morální, já naopak začínám mít podezření, že se jedná o pěkného hajzlíka. Bodiemu a Doylovi závidí krásu, mládí, vlasy a to, že nemusí nosit nablízko brýle, jinak si nedokážu vysvětlit, proč na ně poslal ty zabijáky. ()

SOLOM.

Tak tady asi pár lidí vytáhlo i kapesníčky nad dojemně dramatickým koncem bez happyendu. I tento případ sebou přinesl několik velmi zajímavých momentů i lehce haprující logičnost. Jako celek však tento díl fungoval a hlavně tu zase bylo dost mrtvých. Sice se do toho jak jinak srala i politika, ale jinak jsem té holce i docela fandil. Falešné drogy a povstalecké /revolucionářské smýšlení – jo to by dokázalo nejednoho hlavouna pěkně nasrat… ()

vecnaAmbra

Tak to je pekné. Neviem dokedy si tá baba myslela, že sa bude skrývať aj s tým raneným chlapcom? Navždy?  Bodie a Doyle ktorí obvykle každého vyhrabu aj z pod zeme ich musia žiadať, aby im povedali kde sa nachádzajú, pritom sú v hoteli (?). Baba miesto toho, aby prejavila trochu vďaky, že ju Bodie a Doyle zachranili pred istou smrťou, naťahuje ich a ešte aj nezmyselne obviní. Pochopím, že najmä chlapom mohla byť sympatická, lebo bola pekná a taká zraniteľná, ale pravdupovediac tie deti si predstavovali zastavenie drogovej mašinérie dosť divným spôsobom. Nedívalo sa na to zle, ale to naťahovanie bolo miestami už dosť otravné. ()