Bodie a Doyle si vyjedou se svými přítelkyněmi užít klidný víkend ve venkovském domě rodičů jedné z dívek. Z idyly je ale vyruší raněný gangster, který se dvěma kumpány hledá po neúspěšné loupeži bezpečné útočiště. Ozbrojená banda drží všechny v domě jako rukojmí a profesionálům tak nezbývá, než hrát roli neškodných chlapíků a trpělivě vyčkávat na příležitost, kdy budou moci zločincům ukázat, kdo je skutečným pánem situace. Svou roli při dramatickém rozuzlení sehraje i Cowley a jeho příslovečné lpění na disciplíně. (Česká televize)

SOLOM.

Doyle a Bodie si sehnali zase nové „prciny“ a tak se s nimi rozhodli strávit pár dní na venkově a kromě polehávání v posteli i trošku relaxovat při rybaření a jízdě na koni. Jenže trojice ozbrojených zlodějíčků jim to překazí a vezmou je jako rukojmí. Jsou to hoši hodní a tak na jejich hru přistoupí, přesto jsou pořád ve střehu, kdy jim budou moci rozbít hubu…Hodně relaxační díl, kde by tu trojici blbečků sejmuli i s prstem v nose, ale místo toho se nechají ponižovat a ještě jim na oko pomáhají. Strach o děvčata a mámu se synem jim bránil použít svůj um – konec byl až moc rychle ukončen – bez pořádné akce…Obyčejný průměr… ()

pytlik...

Když nejdou profesionálové k případu, tak si holt musí případ najít profesionály. Z úvodního intra, kdy ten postřelený vrávorající padesátník držel v šachu naše dva supermuže, mé srdce zaplesalo, že po znělce může tenhle díl trvat maximálně pár sekund a já budu moct jít relativně brzo spát. Takového padoucha přece za normálních okolností zneškodní one two. Oni ale asi taky četli Rychlé Šípy a připadalo jim prát se se starším zraněným mužem nečestné a nesportovní. Nebo chtěli dát šanci Koulimu, aby taky vynikl. Jinak to byl příběh s poučením, to se mi vždy líbí. Tedy jako ne poučení pro mě, ale pro jednu z těch slečen, která už teď ví, že neoblíct si ráno podprsenku může být dvojsečné. Ano, na jednu stranu se asi víc líbila Bodiemu, ovšem na druhou stranu se na ty její rozinky chytil i jiný týpek, o kterého rozhodně nestála. A který nechal na pokoji tu druhou slečnu, co pořád chodila ve svetru a saku, protože moc dobře věděla, že nějaký svůdnosti nemá zapotřebí, páč kam se hrabou nějaké rozinky na miliony z dědictví. Ani se Doylovi nedivím, že si vybral právě ji! ()

vecnaAmbra

Popravde už ma dosť štvalo ako profesionáli robia samaritánov pre tých drzých týpkov, čo sa tvárili ako majstri sveta, pričom ten sopliak sa ešte aj snažil ojazdiť Bodieho slečnu takmer jemu pod nosom. O to viac by som ocenila ešte nejaký ten prídavok na záver, keď prišlo precitnutie s kým to vlastne mali do činenia. ()