Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

Recenzie používateľa woody k tomuto seriálu (16)

Tom a Jerry (1940)

Mnohem, mnohem lepší bývaly ty filmečky.Tohle je už časté vaření z vody a navíc se zde objevuje styl animace, který jsem bytostně nesnášel a který s mi hnusí(ten jednoduchý, jak začíná tím, že Tom zařve v O a Jerry leží v Y). ()

Vystrašený kocour (1942) (S01E04)

Tak dlaší z těch dílů u kterých platí "MUST SEE!!!!".Jerry straší Toma vysavačem, vrzajícími dveřmi a následuje výborná pointa.A navíc to má tak děsivou atmosféru.No zkrátka - povinnost ()

Kočičí miminko (1943) (S01E12)

Vždycky jsem fandil Tomovi, takže tomotu dílu bych musel dát odpad! což bych nerad, ale tento díl je zkrátka moc zlý! :-) ()

Myš přijde na večeři (1945) (S01E18)

Tom se pokouší sbalit krásnou kočenku a ke správné večeři patří i správný číšník.A k tomuto úkolu poslouží Jerry přivázaný na provázek.Ovšem, ten už toho má dost a vzbouří se.Bude se nabodávat na všemožné ostré předměty, které najdete v kuchyni, opalovat ocasy na svíčkách, dortové a jídelní bitvy a další záplava gagů.Doporučuje 11 milovníků animovynch grotesek z 10! ()

Jak chytit myš (1946) (S01E25)

Myší specialista s vizáží a chováním drsného Phila Marlowa lovící za pomocí stetoskopu, sýra a ruční vratačky!A to by v tom byl mašák kdyby nedošlo i k explozi! ()

Trojité potíže (1952) (S01E67)

Co vám z tohoto dílu nejvíce zůstane v hlavě, je nálet servírovacího stolku a útok melouny :-) ()

Život s Tomem (1953) (S01E79)

Tyhle díly sestříhané z jiných opravdu nesnáším.Zápletka je o ničem a ty původní záběry jsou obvykle vybledlé a jeden je tmavější nebo barevnější jak druhý. ()

Štěně se škytavkou (1954) (S01E82)

Ty Spikovské díly nemusím. Zde se taťka snaží udržet v okolí ticho aby se synátor nelekl a nezačal škytat.Což jde dosti těžko, když T&J jsou zase v sobě :-) ()

Myší revue (1954) (S01E85)

Tenhle díl jsem jako dítě miloval.Jak tam při tom vždycky všechno mrzne a ta sterosvětská animace.Jeden z dílů, které nejvíce doporučuji! ()

Škůdce Pecos (1955) (S01E96)

Dodnes mi bude v uších znít ten zvuk "vytrhnutí fousku" a následné Tomovo zaječení :-) ()

Tančící medvěd (1956) (S01E102)

Hodně slabý díl ale stále nadprůměr.Ty díly, kde vždycky uteklo nějáké zvíře(slon, medvěd, blecha) a ukryje se u nich doma a Tom z toho pokaždé vydí pěkně naditou peněženku, obvykle nedopadly nic moc. ()

Jak nasytit otesánka (1957) (S01E107)

Velice podařený díl.Tom a Jerry to na malém prostoru(např. jídelním stole, jako tady) na kterém se ovšem nachází hodně věcí (např. jídla, jako zde) vždycky uměli :-) ()

Na safari (1962) (S02E11)

Gene musel trpět nějakým Tomovským komplexem, poněvadž tady je sežrán všemožnou havětí, udupán slony, zastřelen, zlomen...No prostě Itchy a Skretchy hadr :-) ()

Mnoho povyku kolem lovení myší (1964) (S03E04)

Já moc neberu, že to přebral zrovna Chuck.Animace je jiná, nebarevná, statická.Nikdy se mi nelíbila! A často měly ty grotesky i nádherný, slaďoučky usmiřovací konec.Tfuj! Vždycky jsem to na Cartoonu přepínal. ()

Rok myši (1965) (S03E14)

Jediný dobrý Chuck Jones.A to si musím odmyslet tu animaci...A ano, Gene byl také hodně špatnej...Zlatí Hanna & Barbara :-))) ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)