Tom a Jerry - Hanna-Barbera era (1940) (séria)

Kočičí koncert (S01E29)

(epizóda)
  • USA The Cat Concerto

Krátký film s legendární dvojicí Tomem a Jerrym se tentokrát odehrává v koncertním sále. Tom má koncert na piano a naneštěstí pro něj je v něm zabydlený Jerry, kterého Tomovo hraní probudí. Jerry se pokusí Tomovi představení co možná nejvíce znepříjemnit. Také díky spojení úžasné animace a známých melodií ze světa vážné hudby, byl tento snímek oceněn Oscarem. (jonyyy)

liquido26

Jo jo, tak tohle byla teda hodně velká nostalgie. Kdysi jsme měli z televize nahranou většinu epizod Toma a Jerryho a i když jsem to neviděl už možná víc jak deset let, tak tuhle si pamatuju moc dobře a bylo by to jako bych jí naposled viděl včera. ()

zette

Tato dvojice mi nikdy k srdci neprirostla a myslim si, ze se jedna o velmi precenovany vecernicek, nebo jak to nazvat... Ti dva si skutecne nemaji co vycitat... Na tomto dile jen ocenuji prostor, na kterem se cely film odehrava. ()

StanislachKo

Aj pri starých animákoch sa dalo zjavne rozmýšľať geniálne, inovatívne, nadčasovo... Bohužiaľ výsledok málokedy odkáže všeobecnej verejnosti (a detto paradoxne u filmových nadšencov) akým umením tu máme vlastne dočinenia. Pre tvorcu ako filmára to musí byť hrozitánsky frustrujúca práca, ale pre tvorcu ako človeka asi tá úplne najkrajšia :) ()

Courtemanche

Tento díl je jeden z těch nejlepších, nejgeniálnějších, který kdy nakreslili ve studiu Hanna-Barbera. Nesleduji dnes trh s DVD, ani nevím jestli ještě vůbec v televizi běží občas něco s TJ, ale pokud náhodou narazíte na tento, tak ho nevynechte. (pokud je máte rádi) 5/5 ()