Úplně debilní zprávy

Publicistický / Komédia
Česko, 2018, 1–3 min

Účinkujú:

Sonia Edde (moderátor)

Pravá pseudozpravodajská relace plná emocí, které se můžete smát napřímo. (TV Prima Cool)

terunka003

Poprvé jsem byla dost v šoku, ale teď se musím přiznat, že na to koukám jako na pravidelnou relaci intenzivní nekorektnosti. (hodnocení roste..) :-)) ()

jujec

Vtipné, výjimečně trapné (každý holt máme jiný vkus), ale minimálně několikrát za pořad se zasměju. Super moderátorka - baba, co si dovede dělat legraci sama ze sebe, oceňuji! ()

Zagi20

Tak ( , )( , ) asi neuvidíme ... dávám 3 hvězdy. Konceptem si na nic nehrajou, zprávy jsou krátké, jednoduché a s kozatou blondýnou za zpravodajským pultíkem, balancující na hranici trapnosti a ostrovtipu. ()

JKL

Autorům bych chtěl vzkázat: Lepšíte se! A to se málokdy stává. Sonia Edde je prima. Navíc to není žádná nastrčená blbka, což je ostatně model, který se osvědčil ve standardním zpravodajství. Na prsa se kouká dobře, už proto je to takřka dokonalá relace. SPOILER ALERT: Levé ňadro (z našeho pohledu pravé) má sympatickou žílu. Chce to vyšší UV faktor při opalování a rozhodně nepodceňovat prevenci. ;o) ()

Soweek

Kvalita pořadu kolísá, ale oceňuji, že autoři používají svoje vtipy a nevykrádají internet ( tedy alespoň si to myslím, jelikož jsem žádný vtip doposavaď neznal ) a nebojí se občas jít i přes čáru černého humoru. Nejednou jsem se u tohoto sprostého infantilního humoru nahlas zasmál. V současné době je to asi to nejbližší bývalé České sodě, co momentálně v televizi běží. ()

Zagros

Podobné formáty moc nevyhledávám, tomuhle jsem ale vzhledem k hodnocení a především k nevelkým nárokům na čas (díl cca 2 minuty) dal šanci. Myslím si, že především formou se tvůrci skvěle trefili do dnešní doby. Krátce, chytlavě, nenáročně, občas kontroverzně a především ne moc vážně. Obsahově je to slabší, dobrá třetina je trapná a velká část vulgární. Nicméně občas se objeví velmi podařená zpráva, která dokáže rozesmát. Nejlepší jsou ty zprávy, které snad ani nejsou upravovány a vyzní jako ty největší ptákoviny. Navíc tvůrci si dokáží udělat srandu i sami za sebe a to se cení. ()

Asmodin odpad!

Trapný, až se stydím, že se u toho někdo může bavit. Pořad patří na youtube, ne do televize. Prima jen poukazuje na svou debilitu stejně jako nova si vytvořily hromadu kanálů nacpaných reklamama a tak už neví co tam dát. Kdyby zprávy moderoval hezký chlap, co by naživo ukázal č*r*k* tak by neměl na hodnocení ani 10 %, takže klídek potentní úchyláci. ()

Luukec

Podvědomně jsem tak nějak chtěl dát DVĚ hvezdičky, ale myslím, že si pořad zaslouží víc. Je to chvílema i docela vtipné a vždy hezká podívaná. ()

Blue.Shark

Super cynické komentáře k aktuálnímu dění bez starostí o jakoukoliv korektnost. Největší přednost pořadu je jeho délka; proto je humor trefný a neokouká se. ()