Úplně debilní zprávy

Publicistický / Komédia
Česko, 2018, 1–3 min

Účinkujú:

Sonia Edde (moderátor)

Pravá pseudozpravodajská relace plná emocí, které se můžete smát napřímo. (TV Prima Cool)

RoneXxXD

Je to satira...a s tím se musí i počítat k tomu v tomto ohledu je geniální. Dodatek : Prsa moderátorky jsou dalším skvělým tahákem :DDD ()

Razzor_82 odpad!

Úplně debilní zprávy z úplně debilní TV Prima. Další zbytečná debilita téhle televize co už s trapností nemůže snad sahat níž. Pokus o humor končí fiaskem, což dokazuje životnost programu. Vylízaná moderátorka Sonia Edde by se měla živit jako uklízečka, to by byla teprve sranda. Tohle může vymyslet snad opravdu jen debil.  0/10 ()

Aleix

Ve stejnou dobu na cool jsou Úd zprávy, tak na TV nova ukazuje kozy Borhyova. Obsah je podobnej. Na cool je větší sranda. ()

AnnalieseK odpad!

Trapný humor a ještě trapnější pokus o navýšení % na ČSFD, kdy si diváci naivně myslí, že uvidí kozy moderátorky. Kdybyste si radši zapli porno, kde máte taky trapné zápletky a jako bonus si z koz můžete vybírat, tak uděláte líp, než při klikání na 5*, vy ovce. Až Sonia řekne, že vám ukáže kačenu, když skočíte z okna, tak sanitky nebudou stíhat odvážet, kvůli jednomu opeřenci v televizi. *facepalm* ()

Wyrdas

Za 80% nám Sonia vyvede kozy na procházku. S odstupem, jedná se o vyváženou a velice svižnou zábavu. Rozhodně se na to dá koukat lépe, než na reálné zprávy, to jsem vzdal již před dekádou. Proti feministkám zde táhnu do boje plnou polní. ()

topi80 odpad!

Moderátorka řekne zprávu a pak ji okomentuje zhruba na úrovni nejhloupějšího komentáře diskutéra na internetu. Vše záměrně udělané ?záměrnou? amatéřinou, což, kdybyste nevěděli, má být jakoby vtipné. Když si otevřete na internetu libovolnou zprávu a rozkliknete diskusi, tak 9 z 10 komentářů bude vtipnějších. ()

ardno5

A vlastně proč ne?? Krátké, humorné.. dokonce i pořádná dávka černého humoru.. divím se, že se něco takového vůbec vysílá.. kde kdo by mohl podávat stížnosti.. Celkem odvážný krok. Občas jen říkají nahlas co si myslí divák a dělají si srandu z aktuální problematiky. ()