Úplně debilní zprávy

Publicistický / Komédia
Česko, 2018, 1–3 min

Účinkujú:

Sonia Edde (moderátor)

Pravá pseudozpravodajská relace plná emocí, které se můžete smát napřímo. (TV Prima Cool)

Johnny112

Jmenuje se to "debilní", je to debilní, ale vtipné, takže je to vlastně geniální. Některé zprávy nejsou úplně povedené, za to některé nemají chybu! Parádní dvouminutové odlehčení. 15.4. Sonia řekla, že pokud bude do dalšího dne alespoň hodnocení 80%, tak vystoupí nahá. Než jsem dopsal tento komentář, vytáhli jsme to o 6%... :D ()

BigMen

tady je jasně vidět kolik záchvatů tu píše. ODPAD. vážně, a co vám vadí? to, že se můžete zasmát? nebo to, že koukáte na sexy babu? nebo to, že má velká prsa a vy je nemáte ani doma? jděte se bodnout. ÚDZ jsou super pořad, a dle mého vkusu jsou max tři minuty hrozně málo. je potřeba více a hlouběji. je potřeba větší a daleko brutálnější masage tupců jako je Posheidon, Yoshitsune, Véča a gouryella. asi rádi čumíte na TV H@vna, na brutál výplach mozku Ordinace a Ulice. velká Gratulace. vychutnejte si to. užívejte a bavte se. ()

Missfit

Je pravda, že Soňa tady spoustu z nás v jednom díle navnadila, doslova :D Ale už jsem chtěl tne pořad hodnotit déle. Ne, že bych rozuměl úplně každému vtipu a ne všechny se povedly. Ale je to velmi příjemné odreagování po práci, zvlášť, pokud ho trávíte i ne zcela v plném soustředění. 90 % ()

tompolicky

O 1000% lepší než ty "normální" aspoň se u nich člověk zasměje....a někdy mi příjde že Úplně debilní zprávy vysílají spíš jiné stanice :-D ()