Krotitelia duchov: Dedičstvo

• Česko Krotitelé duchů: Odkaz (viac)

Keď sa dvaja súrodenci s mamou presťahujú do malého mestečka, zisťujú, že im dedko zanechal tajuplné dedičstvo. Netrvá dlho, kým si uvedomia svoje prepojenie s pôvodnými Krotiteľmi duchov... (Itafilm)

HanzoBureshi

Ale jo.... Konečně to dokázali. Film, který nějakým normálním způsobem navazuje na ten první a na ten výtvor z roku 2016 mohu díky bohu konečně zapomenout. Ta první scéna v noci na farmě mě dost vtáhla do filmu a poté dvě třetiny se tam pomalu odhaluje ta tajemná atmosféra až dojde na klasické finále jaké známe už z prvního dílu. Celé obsazení mi neskutečně sedlo, žádný trailery jsem před tímto filmem neviděl , takže asi pochopíte, že jsem byl v tom finále překvapen. Dle mého názoru docela solidní překvápko, takže uděluji dobrých 70%. ()

cerdax2

Pekny pridavek k puvodnim Krotitelum. Nenasilne propojeny s minulosti, jen trosku kulhajici v zaveru, aby to vyspravil usmevnym "navratem" temer pro kazdeho z puvodniho filmu.  75% ()

spoock

V dnesni dobe udelat pokracovani filmu po mnoha letech je obtizne. Po te ostude z roku 2016 je tohle balzam. Ma to sve chyby, ale musi se nechat, ze pribeh neni uplne debilni a triky s hudbou jsou to, za co davam o hvezdu navic. ()

cguio

I bez neúplné znalosti původních filmu je to velmi příjemné překvapení. Vtipy jsou vtipné, dětští herci nadstandardní (zejména Mckenna Grace) a návraty nejsou trapné. ()

RobinPM100

Čekal jsem to mnohem horší, první polovina měla super atmosféru, úplně jak nějakej film od Spielberga o dobrodružství kidů na venkově, takovej ten styl Super 8, druhá půlka už byla defakto zas jednička v bleděmodrym, bylo by to ještě lepší, kdyby jedničku defakto timhle nerebootovali a vymysleli si novou duchařskou zápletku, ale místo toho na scéně zas Gozer, pán klíčů, strážce brány atd, ale jinak příjemný rozloučení se skutečně zemřelym představitelem jednoho z Ghostbusters herců, Haroldem Ramisem. ()

J.Mayen

No misto nejake ucty k puvodnim dvoum originalnim filmum z 80 tek, je tohle spise vysmech a plivnuti do obliceje vsem fanouskum. Tohle se fakt nepovedlo, krecovity, umely, herci opravdu velmi spatni. Ta mala Einsteinka jakoze prechytrele vtipna. Otec rezisera Jasona Reitmana, Ivan Reitman po shlednuti filmu pry plakal. No ani se mu nedivim. Ja mel co delat, takovy zneucteni. Jedna hvezda za moji nejoblibenejsi herecku v zaverecnych titulcich Sigourney Weawer. ()

Pipo83

Menej temné a menej dospeláckejšie ako pôvodný Ghostbusters. Ktovie či by tento film vôbec vznikol nebiť veľkej popularite Stranger Things. "Who you gonna call?" najlepší joke. ()

DonBraso

Syn Jason natočil jak chtěl táta poctu a dobrodužnou pouť pro rodiny.Tímto se to celé povedlo a nostalgicky na pár minut přihodíme staré známé a to by nebylo,aby se to těm lidem nelíbilo.Není to skvělé,ale prostě se na to dobře kouká a mladší herci tomu tu hravost jen přihodí.McKenna Grace baví a neotravuje,což je základ.Příběh je taky fajn,ale je až zváštní,že první půlka je lepší,kde je méně akce,natož druhá půlka je jen dobrá.Tam přijde ten precedenc,kdy vlastně stará známá "čtyřka" přiskočí a hned vyskočí gag,který je už bídný.Je to sice ke konci,postavy tu nejsou z říše bůhví co,ale menší maršmelouni potěší.Ale co,čekal jsem stejně pořádně velkýho bílího tlustýho bráchu.75% ()

a0001 odpad!

Už dlho som nedal "ODPAD!" s takou radosťou a jednoznačným uvedomením. Toto je maximálny detinský shit, aj keby nehodnotím fakt, že ide o príznenie starej, pôvodnej klasiky. Toto je taká mega exkrementálna sračka, že aj to rektum sa musí hanbiť. Toto je v množine odpadov ten najväčší odpad. 0.00000% ()

wowylgu313

Povedené ;) 70% odpovídající. Krásné oživení minulosti.  Krotitelé duchů jsou již klasikou. Tento nový film na toto téma ničemu neuškodil, obsazení perfektní. A návrat i když krátce všech starých protagonistů potěšil. ()

wallax

Pomerne veľké sklamanie, čakal som od tohto návratu trošku viac. viac humoru na ktorý som bol od GB zvyknutý...ale možno je to len dlhá doba od kedy som videl pôvodné časti. ()

PTomA

Další z řady nostalgických filmu, kterých je už zbytečně moc. Noví Krotitelé duchů nemají úplně svůj ksicht, ale dokážou pobavit a vůbec vás neurazí. Komedie funguje, obsadili se dobří herci a to městečko má docela pěknou atmosféru. ()

Cannonball

Ako pocta k tvorcom a hercom pôvodných Gostbusters to funguje. Lenže v prvom rade to ma byt blockbuster v čom stráca každou minútou. Starý Gostbusters boli vtipno blbe toto je len blbe. 5/10 ()

JasonV

Na rozdiel od predchádzajúcej časti vcelku zábavné pokračovanie, ktoré rozhodne neurazí. Na rozdiel od prechádzajúcej časti sa tu tlačí na nostalgiu namiesto na feminizmus, čo funguje oveľa lepšie. Detský herci a humor sú OK a celkom ma bavila tá myšlienka, že žijeme vo svete, kde Krotitelia duchov skutočne existovali len na nich svet už takmer zabudol a tak na duchov už zase skoro nikto neverí. Škoda len, že ten koniec, kde nastupuje do akcie stará garda je trestuhodne nevyužitý a stráca akúkoľvek údernosť. ()

Facerr

Fandové Krotitelů si klidně můžou přičíst jednu hvězdu navíc. Nic tu nevadí, look to má výbornej, ale vlastně si už ani nepamatuju konkrétně o čem to bylo. ()

Jason Reitman se vydá do New Yorku 70. let

Jason Reitman se vydá do New Yorku 70. let

03.05.2023

Na čtyři Ceny Akademie nominovaný režisér, producent a scenárista Jason Reitman (Lítám v tom, Juno) nám před dvěma lety přinesl dlouho očekávané pokračování Krotitelů duchů, série, jejíž otěže… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

29.12.2022

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Snímek Krotitelé duchů: Odkaz z loňského roku slavil u fanoušků série úspěch. Režisérovi Jasonu Reitmanovi se v něm podařilo představit nové postavy a navodit silnou dávku nostalgie k originálu. S… (viac)

Studio Paramount odhalilo názvy svých novinek

Studio Paramount odhalilo názvy svých novinek

29.04.2022

Tento týden probíhá ve Spojených státech akce zvaná CinemaCon, na níž jednotlivá studia prezentují novinářům a všelijakým insiderům své nadcházející snímky. Jen za posledních pár dní jsme se tak… (viac)