Pre partičku stredoškolákov z malého amerického mestečka je kľúčom k úspešnému víkendu nájsť ľubovoľného dospeláka, ktorý im kúpi alkohol. Osamelá pani Sue Ann (Octavia Spencer) je v tomto smeru darom z nebies. Nielen, že teenagerom bez mrknutia oka kúpi prepravku s alkoholom, ale navyše im ponúkne aj pivničné priestory vo svojom odľahlom dome, aby si ho tam mohli vypiť a trochu sa pritom zabaviť. „Mama“ Sue Ann má len pár drobných podmienok. Aspoň jeden z účastníkov musí zostať triezvy, aby ostatných mohol bezpečne odviezť domov. V jej dome sa nesmie nadávať a nikto nesmie chodiť hore, do obytných priestorov domu, čo sú na prvý pohľad celkom splniteľné podmienky. A tak sa miestne deti stretávajú u mamy častejšie a častejšie. Avšak do párty pohody sa pomaly začínajú vkrádať temnejšie tóny, keď sa zrazu z nadštandardnej pohostinnosti domácej pani stane zvláštny druh posadnutosti a istota, že raz príde deň, keď za to bude niečo chcieť naspäť. Z dokonalého sna všetkých teenagerov sa rýchlo stane nočná mora a najlepšie miesto v meste sa premení v najhoršie miesto na Zemi. Ona vám to predsa hovorila detičky. Hore ste nemali chodiť. (Cinemart SK)

BOURQUE

„Následky poníženia nikdy nezmiznú, nikdy.“ Na tomto motte je založený tento thriller (a nie horor)! Zaujímavé herecké obsadenie, hlavne ma prekvapil vo svojej roli O. Spencer. Celkom dobre zvládla svoju úlohu, ale dokázala byť výraznejšia len v záveru. Ďalšie postavy (a teraz nemám na mysli detská zo školy) však nedostanú viac priestoru, napríklad L. Evans, čo určite bol nesprávny krok. Kúsky príbehu sa dajú dosť ľahko odhadnúť. Samotné záverečné scény (príprava pred fotografovaním) sú silné, ale samotné záver je na rýchlo natočené a to bez väčšieho rozuzlenia. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

Rathalos

Ked som videl,ze v tomto filme hra Octavia Spencer,tak som si povedal,ze to bude fajn,ona sice nesklamala a podala dobry herecky vykon,no ako horor je to velmi slabe,viac ako hodinu sa nic take extra neudeje a az finale stoji za nieco,vacsinu casu sledovat partiu mladych teenegerov ako chlastaju a tancuju je sku*vena nuda,mne to absolutne nesedelo...:-) ()

Rockerman

Zase jen z hororů (?), u kterých až úplný závěr zachraňuje od odpadu. Pomsta za někdejší velká ponížení bývá sladká, ale musí se dotáhnout až do konce. ()

helloween93

Proč tak nízké hodnocení? Lepší jak všechny duchařské Annabelle dohromady. Octavia Spencer je správně creepy fat momma a příběh je vystavěn tak, že divák cca hodinu nezná vůbec motivaci záporačky. Navenek je to teenage komedie se solidně napínavou řezničinou nakonci. Film produkoval Blumhouse - pásová výrobna levných hororů a pro distribující Universal nejde o žádné kasovní terno. Podobné filmy Disturbia a Summer of 84. 3* ()

Hapretor

Fakt zábavné ... sice obyčejné ... jedno z mnoha šablon ... ale funguje to opravdu dobře ... díky hercům/čkám ... příjemné překvapení ... ()

rublik05

Skvělý námět, špatné provedení. První zhruba hodinu filmu jde pouze o chlastání teenagerů u máti doma, poté se konečně něco začne dít a posledních 15 minut je vyloženě z celého filmu nejlepších. Čekal jsem trochu lepší provedení, hlavní herečka sice hraje dobře, to ale nezachraňuje celý dost nudný film. Závěr filmu totální Hollywoodské klišé. Škoda, mohl to být celkem solidní horor se zvrácenou a pomatenou maminkou. 3/10. ()

Likan7

Kdyby byl film o půl hodiny kratší a byl z toho sympatický kraťas, určitě by fungoval lépe. Takhle je sice prostřední část taková creepy zajímavá, posledních 40 minut je ale šílený scénáristický peklo. Příběh prakticky neměl kam pokračovat, postavy jen přešlapovaly na místě a nezachránilo to ani několik drastičtějších scén v posledních 15 minutách. Octavia Spencer je dobrá herečka a k tomuhle filmu mě přitáhla jen její přítomnost, jenže to za nic nestojí. ()

gemi

Nenadchlo, neurazilo. Taková variace na Misery. Troška lepší dramatizace by neuškodila, ale určitě je to dívatelné. ()

mira.l

No to byla ale kravina. Jedna * za Octavii Spencer, dokázala celkem věrohodně zahrát i takovýho magora, ale jinak asi škoda slov. ()

Shanen29

Z hororu na který jsem čekal,se vypiplal spíše psycho- thriller průměrného ražení ,který lze sklidem shlédnout v odpoledních hodinách .Pro mě za tři. ()

G04T

Proč tak strašně slabé hodnocení? Co se vám na tom nelíbilo? Však tohle je úplně ve všech ohledech úžasný... Originální, atmosféra, dobří herci (Spencer to po herecký stránce tzv. tahala), opravdu zajímavě natočeno, dobrá hudba. Nevím, co bych k tomu napsal. Pocity až na strop. ()

ANTYCHRYST

Celkem originální zápletka.. Hodně dlouhou dobu nejde vůbec poznat co se bude dít.. Což je na jednu stranu napínavé ale...hodinu se krom kalení mládeže.. vůbec nic neděje! Když si pouštím film u kterého je uvedeno horror.. thriller.. očekávám nějakou akci.. a tady k ní dojde až v závěru filmu.. což je velká škoda.. 40% Ps: to že vyfajčila klučinu v kumbale ve škole.. mě nepřijde nic strašného.. no boooze stalo tam pár lidí když vylezli.. No a coo.. ()

Knor

Octavia Spencer zahrála perfektní psychopatku, to se musí nechat. Jinak je to ale ošuntělá nuda na jedno podívání. ()

Clark_Kent

Solidně vystavěná atmosféra, musím říct tohle bylo krásně odehraný. Octavia Spencer potěšila, ta vypočítavost a touha po pomstě. Jsou vždycky báječný klíče k vynikajícímu thrilleru. ()