Nová talkshow Vaška Kopty představí známé tváře úplně jinak, než jsme zvyklí. V Koptashow se dozvíte to, co by vás ani nenapadlo… Fotografie z dětství? Zapomenuté role? Písničky do šuplíku? Nebo nějaká roztomilá úchylka? Uvidíte své oblíbené herce, spisovatele, režiséry, tanečníky nebo třeba sportovce v úplně novém světle. (Česká televize)

jungewolf

Není to tak strašný.... = 2 * . Někteří dřívější recenzenti by se měli nejdřív naučit pravopis, než vůbec NĚCO napíšou .... :-) ()

0kozel

Kopta je sice sympaťák, ale tento pořad působí hrozně strojeně, nepřirozeně. U těchto pořadů hodně záleží na hostech a díl co jsem viděl byl hodně slabý. Dám to mu ještě šanci, ale musím přiznat, že mi chvílemi bylo za tvůrce trapně. ()

Robopes

1 hvězda za Koptu, jinak recyklace recyklovaného, bohatě stačí Šíp a Kraus, ČT bez nápadu na nový formát, to ať radši dají prachy na práva k fotbalu nebo tenisu aspoň bude na co koukat.... ()

doriana.g odpad!

Proboha, které prase tohle stříhalo?? A Kopta může zkoušet být vtipný jak chce - pokud je při tom dušný, je mi to vysoce nepříjemné. Vypnula jsem po druhém pokusu o vtip + o nádech a po druhém vstřihu rozchechtaného publika ve chvíli, kdy se opravdu nebylo čemu smát. Ostuda. ()

meda2016

Ks01 Ve stylu Playboye - Berle a hopsandy. Nepříjemný, takzvaně "moderně uspěchaný" střih, aby nebyly pauzy mezi slovy a možná ani mezi činy. Něco jako groteska s hosty. Václav Kopta je nadaný člověk, jestli potřebuje podporu těmito technickými prostředky (přilepený neaktuální smích má i J. Kraus) se ukáže v dalších dílech. Zatím něco mezi 2* a Odpadem! .....Po asi 10ti dílech je znát zbytečnost pořadu, snad jen mimo zalepení vysílacího času a divákovy prázdnoty. V nouzi. ()

fafejt001

ZATÍM , tak nějak slabota . Kopta není moderátor a jde to na něm vidět . SNAD časem nastane zlepšení , jen nevíme kdy . Navíc je to krátké , divné střihy a když jsou tři hosté najednou , tak je to je to velké sousto i pro lepší moderátory než je pan Kopta . Pokud bude stejné schéma , pořad , asi , brzy skončí . ()

kejly odpad!

Koptu neznam, ale vyber hostu a dialogy jsou dost tragicke. Mozna za to nemuze Kopta, ale scenaristi, ale i tak jsem necekal, ze na CT bude jeste dalsi porad svoji "kvalitou" srovnatelny s Mate slovo pekelnice Jilkove. Az se stydim za to, ze platim koncesionarske poplatky. Publikum tleska na povel, ale ani to nestaci na jednu hvezdu... ()

BruceTichac

Pana Koptu mam rad, ale porad Koptashow se tvurcum nepovedl. Tesil jsem se na porad typu Vsechnoparty nebo Show Jana Krause. Bohuzel se jedna o estradni show, ktere tady vznikaly v 90. letech - umely nuceny smich divaku, predem dane dialogy, nuceny potlesk,.... Porad nezachranili ani zajimavy hoste. ()

Karloz odpad!

Tohle by bylo špatné i na Nově, natož na ČT. Kopta není Šíp, neumí improvizovat, neumí vést rozhovor a hlavně není ani trochu vtipnej. Nic proti Koptovi, ale tohle měl někdo na ČT rovnou hodit do skartovačky, dokud to bylo jen na papíře. ()

Lockeroom

Koptu mám jako herce docela rád, ale tohle mi připomínalo tlachání a zábavu na TV Barrandov. Spíš by se to mělo jmenovat "Ukoptěná show". ()