Monster Hunter: Lov sa začína

• Slovensko Monster Hunter (viac)

Za hranicou nášho sveta leží iná dimenzia, v ktorej vládnu zúrivé a nebezpečné monštrá. Keď sa do tohto sveta dostane poručíčka Artemis (Milla Jovovich) so svojou elitnou jednotkou, začne sa boj o holý život. V snahe vrátiť sa domov sa spoja so záhadným lovcom (Tony Jaa), ktorého zručnosti a skúsenosti sú pre prežitie v nehostinnej zemi viac než užitočné. Tím bojovníkov tak musí odvracať nespočetné útoky zákerných príšer a zároveň nájsť cestu domov. (Itafilm)

Nix

Smsl jsem tuto jednohubku jako příšera vojáka. Na jednu stranu film sráží opravdu jednoduchý scénář, proto se nad ním nebudu pozastavovat a zbytek mne fakt překvapil, humor mne opravdu rozesmál, akce je tu od začátku do konce a monstra jsou prostě skvělé, takové efekty mi chyběli a předčily určitě spoustu AAA projektů. Za to dávám třetí hvězdu a Tonymu to prostě sedlo, Mila jako vždy v béčkách je pořád v pohodě. ()

bearmeedek odpad!

S vědomím slabšího hodnocení jsem si to stejně pustil, jen abych se po čase podíval na Mílu. Mílu jsem viděl, film se nedá vůbec vidět. Hrozné, strašné, stupidní a těch, kteří to tak hvězdičkují je mi líto. Nebo jim možná závidím. ()

Demonic189

Vzhľadom na trailer som čakal zábavnú blbinu a dostal som... ZÁBAVNÚ BLBINU. Úžasné vizuálne efekty, zvuk, dizajn monštier, poriadne prepálená akcia, dokonalý účes Rona Perlmana a ešte stále drevený herecký výkon Millky (aspoň, že nič nestratila so svojho sexepílu). Vyžľompať pri tom 2 či 3 pivka a o zážitok je postarané. ()

rublik05

Mille Jovovich jsou asi role v takovýchto srandách souzené. V Monster Hunter představuje opět takovou „Alice“, která bojuje proti různým potvůrkám, za pomoci sympatického Tonyho Jaa a také legendárního Rona Perlmana. Překvapily mě i kvalitní efekty, monstra vypadají naprosto suprově, akce je dostatek, je i slušně natočená a sestříhaná. Příběh není nikterak originální, inspiruje se kdečím, podle mě je však v rámci možností plně dostačující. Monster Hunter je jednoduchý, na nic si nehraje, užijí si ho především milovníci akčních výplachů, kterým nevadí vysoká míra nelogičnosti, kteří si chtějí především užít příjemnou nenáročnou podívanou. Hrozná blbost, ale příjemně se na ni dívalo. Méně jak tři hvězdy prostě dát nemohu. 6/10. ()

misar3

V některých momentech vyloženě vizuální očistec. Draci z GoT vypadaly lépe než většina přítomných monster. Do toho si připočtěte uspěchaný střih, bezvýznamný příběh, utahané souboje a zbytečně rychlý způsob vyprávění a z rádoby epického filmu se rázem stává epický fail, který se může chlubit maximálně tak celkem sympatickým Tonym Jaaem. ()

GameboyNES

sice nemám herní předlohu nalítanou. Hrál jsem jen kdysik demo na 3DSku ale tohle se fakt nepovedlo. Prakticky nulový scénář. Přišlo mi to jen jako videoklip nataženej na 1,5 hodiny. Jako Milušku mám rád ale tohle bylo fakt jen o ní, místo o příšerách :( ()

Clark_Kent

Popravdě jsem se nechal unášet, víc než kouzelnou atmosférou. Doléhalo to na mě, jako tenkrát za mlada. Nevím jak to Milla Jovovich dělá, ale je pořád tak mladá jako tenkrát, když začínala s Residentem. Snad nestárne, nebo co. Mělo to šmrnc a bylo to extrémně svižný. P.W.S. Andersonovi kreativní nápady, rozhodně nechybí. ()

Nelishka91

Celou dobu jsem se těšila na krásnou barevnou krajinu plnou dinosaurů (monster), které znám ze hry...musím říct, že jsem byla zklamaná, když jsem viděla jen cca 5-10min záběru těchto končin ve filmu. Zbytečně zdlouhavý záčátek filmu mně naprosto unavil a očekávání vyprchalo v prvních 45minutách, kdy hlavní hrdinka přemýšlela, jak zabít monstrum ďábla... Co k tomu dodat? Velký potenciál se kterým by se dalo krásně vyhrát, skončil jako fiasko... ()

ŠpetaMarek

Horská dráha. Nečekal jsem nic, ale neměl jsem morál na něco inteligentního. Začátek byl opravdu žumpa a pak v jednotlivostech skvělý nebo hrozný. Celkově jsem se nadprůměrně zabavil a dal bych si to klidně znova a nebo druhý díl. ()

alldo.raine

Ale jo. To hodnocení mi příjde dost neadekvátní. Jako jednohubka, od které se nic neočekává je to dobré a docela se i těším, až příjdou s něčím dalším. Stvůry mě bavili, akce také. Jovovich vypadá pořád skvěle. Vystříhl bych nesmysl s mrkající kočkou a Perlmana bych opravdu udělal jinak. ()

No Remorse

Začátek vypadal beznadějně, nějak jsem si nemohl zvyknout na Millu Jovovich, zdálo se mi že se profetovala úplně do jinýho ksichtu,  ale od poloviny si to nějak sedlo a mě to začalo bavit, mám slabost pro fantasy filmy ,no pokud bude pokračování vůbec bych se tomu nebránil. Nakonec z toho byl celkem pěknej audiovizuální zážitek, nic jinýho bych v tom asi nehledal. ()

Marfab odpad!

Bylo nebylo a jednoho dne se potkali Vinetu a Rambo. Chvíli trvalo než si na sebe zvykli a osvojili si své kulturní zvyky ale slovo dalo slovo a taky čokoládu a už tu byl mezigalakticky tým.   Film typu "vypínač " se absolutně nepovedl ba naopak, je to naprostý propadák a stupidita. ()

Maniik88

Reku, oddýchnem si pri nejakom akčnom Bčku, snáď to nebude moc tupé a akcia dobrá. No bolo to až bolestivo tupé, ani tých 10 viet dialógov nemalo zmysel. Začiatok vzťahu medzi Millou a Tony Jaa úplna sprostosť na Ntú. Čo musím uznať, boli celkom pekne spravené príšery a efekty. Niektoré súboje boli cool. Predsa len dvojmetrový sekáč, horiace nože, či kladivo strapatého Perlmana vyzerá drsne. Ono na konci bol snáď pokus o vytvorenie universu a pokračovanie ďalších častí. Našťastie to malo nulový úspech a ďalšie diely nebudú.. alebo nech sú, ale nerežiséruje to ten patlák Anderson. Milla stále kočka aj po 40tke. ()

papadoce

A viete čo. Podľa mňa také prijemné, ničím neurážajúce béčko s naozaj krásnou Milou. Vek jej vyslovene prospieva. Hru som nehral, no teším sa na ňu. Monštrá nie sú nijako oslnivé, ale dá sa predpokladať, že kopírujú hernú predlohu. Tam to samozrejme môže pôsobiť ďaleko efektnejšie. Zaoberať sa detailami, či nejakou logikou by bolo asi zbytočné. Ani tie strihy neboli vždy práve ukážkové, ale ako píšem, film ma nijako zvlášť neurazil. Proste taká fantasy. Najväčšie sračky si odniesol zase Ron, lebo ten účes bol dosť ponižujúci 😂. Záverečný dráčik bol veľmi vydarený a finálový súboj oproti zvyšku filmu nadpriemer. Ja vám neviem, ale videl som už od Paľa ďaleko väčšie hovadiny. Dávam 3. ()

stephano

Opět se ukazuje, co za lidi na csfd hodnotí....Nechápu co ste jako čekali? Je to akční film podle počítačový hry ve ktery de jen o rubani monster. Film celou dobu naramě baví, akce je krásně přehledná, velkolepá a dej svižně jede do skvělého finále. Triky, výprava a celkovy vizual na jedničku. To ze je to lehce přestřelený přece musi bejt jasný, když je to podle šílený hry. Možná by si ti intelektualové zde mohli o hře něco zjistit a teprv pak delat svoje pseudo "recenze". Každopádně za mě pecka a opět sem rád, že ten kontroverzni P.V.C. Andersen tu je a dělá to co dělá. ()

LukeSharp

V rámci ušetření diváků od tohoto kulturního obohacování ze strany Paula W.S. Andersona doufám, že se s Millou Jovovich brzy rozvedou, svedou velmi tvrdou soudní bitvu a tím pádem už spolu NIKDY nenatočí žádný film ()

DoubleJack

Pokud se čas od času cítíte ze sebe znechuceni, uklidněte se myšlenkou, že je tu pořád Paul WS Andreson, který natáčí takovéhle paskvily. ()

Vykuk

Bohužel s hrou to moc společného nemá.. nechápu zasazení do našeho světa a doby, na to bych se úplně vy.... Mohli krásně vymalovat svět hry, ať už písečné duny nebo nějakou exotiku, asi chápu, že písek je jednodušší pro následné digitální efekty, to je celkem fuk, ale takto je to fakt blbost. Odpad nedávám, protože to nějakou hlavu a patu má, herecké výkony jsou sice dost špatné, ale dejme tomu, že na mě film nepůsobil úplně pitomně, ale jinak velká špatná, ostatně, jak se dalo čekat. ()

regentor

Všechno co jste už viděli aneb od Putování s dinosaury přes Dunu po Hvězdnou bránu.Snímek postavený na vizuálu s lineární dějovou linií bez ladu a skladu, kterému scénář evidentně překáží .V podstatě bez snahy být trochu originální.Těžko napsat jaké měl ambice s tímto filmem Paul W.S. Anderson ovšem odvyprávět zajímavý příběh se mu rozhodně nepovedlo. Přitom prolínání žánrů se dalo velmi hezky rozvést,no co už..Faktem však je, že si to nehraje na žádnou artovou podívanou a hnidopichové to mohou jednoduše odsoudit.Jako určité obrázkové leporelo to je docela zajímavé a několik vtípků se vlezlo:" Vy nemáte doma kočky?" Na jedno shlednutí se to dá a možná v budoucnu se dočkáme 2. ()

Wonder Woman 1984 se v kinech nedaří

Wonder Woman 1984 se v kinech nedaří

20.12.2020

Přestože se pokračování Wonder Woman tentokrát zasazené do roku 1984 dočkalo vlny pozitivních reakcí jak z řad diváků, tak i zámořských kritiků, první víkend v kinech se slavné hrdince od DC úplně… (viac)

Monster Hunter v čínských kinech neudeří

Monster Hunter v čínských kinech neudeří

06.12.2020

Žádná jiná země na světě momentálně nedisponuje tolika otevřenými kiny, jako právě Čína. Přidejte fakt, že snímek Monster Hunter, filmová adaptace známé herní série, vyloženě cílí na asijský trh, a… (viac)