ČTTV

Publicistický / Komédia
Česko, 2015, 1-5 min

Účinkujú:

Petr Čtvrtníček

Parodický pořad, ve kterém dělá Petr Čtvrtníček fiktivní rozhovory se známými lidmi. Využívá k tomu záběry z jiných pořadů, aby vše vypadalo tak, že se s těmito lidmi opravdu setkal a vedl rozhovor. (xFelix)

Tom_Lachtan

Čtvrtníček je zpátky!! Konečně!! Díky Zombi Václava Havla*! Spousta projektů a činností v minulých letech vyvolala leda tak znuděný úšklebek a teď se obloukem vrací k tomu, co dělal výtečně v České sodě (seznamy, co jsou ještě teplé!) a daří se mu to snad ještě líp, než tehdy, zatím fakt skvělé, jako jeden za všechny díl s Konvičkou o konvičce . *poplatek za použití jména _Václav Havel_ byl uhrazen ()

xxmartinxx

Petr Čtvrtníček působí velmi unaveně. A jde o sestřihy většinou velmi líné, nezaložené ani tak na reakcích (které jsou ve většině případů "Ano", "ne" a jejich variace), ale pouze na Čtvrtvíčkovi, což je vyložená lenost a formát pořadu pak trochu ztrácí smysl. Není to vyloženě otravné, jednou, dvakrát za epizodu se zasměju - ale Čtvrtníček už se zcela vypotřeboval, vysušil a už je jenom prázdná skořápka trademarků. ()

D.Moore

Ukrutná sranda, ukrutná! To, co bylo na České sodě ze všeho nejlepší, dostalo svůj vlastní pořad a já doufám, že to Petra Čtvrtníčka nepřestane bavit. ()

kingik

Čtvrtníček je super. Dělá to mistrovsky. Pobavil díl s Rathem, sadu dostal Knížák. Čtvrtníček dokazuje, že na něj nikdo nemá. Osud dalších dílů je ale nejistý. Zřejmě u toho nevydrží. Tyhle fiktivní rozhovory si žádají pokračování. Chtělo by to pestřejší výběr "hostů". Necelý půl tucet rozhovorů je málo. 70% ()

honajz

Viděl jsem pár dílů, a moc vtipné mi nepřišly. Navíc co díl, to nějaké politické téma, a to se nedařilo už Bubílkové se Šimkem. Asi je to intelektuální humor, mne nehoden, ale stejně si raději znovu zkouknu třeba Vladimíra Dvořáka, Menšíka, Cimrmany nebo Pepu Dvořáka. ()

Helmutek

Hezká připomínka Český sody... i když samozřejmě jenom její (tý čtvrtníčkovský) části. Tim, že ČTTV jsou jen předělávky rozhovorů, tak už to ze svý podstaty nemůže bejt nic víc než "jenom" sranda (dobře odvedená, někdy dokonce promyšlená, ale furt jenom sranda). Ale některý díly, zatim třeba s Rathem nebo Bémem, jsou fakt výborný. (mezi 3 a 4*, uvidíme časem) ()

cpt.Lynch

Absolutní Čtvrtníčkova parketa! Tady je doma a dává vzpomenout na legendární českou sodu. O mnoho lepší než souběžné Monte Karlo (byť odlišný žánr). "Jdete do toho se mnou, vojáku?" ()

Georgex

Po dlouhé době opět Čtvrtníček v plné palbě a bez kompromisů. Ze začátku to bylo trochu slabší, ale každým dílem se to zlepšovalo a nyní už to lze s klidem označit za nástupce podobně laděných rozhovorů v České sodě. Samozřejmě ne každý díl je posvícení, ale pokud bude nakládat všem jako Mírovi či Landovi, tak to bude paráda. Moje hodnocení 70%. ()

DeLaMorte

Pro mne osobně výtečný návrat "českosodovského" Čtvrtníčka....možná vařeno ze stále té a samé polévky,ale pořád to funguje a pořád to Petrovi věřím a hlavně výborně mě vždy pobaví!...Jen tak dál!!! ()

Stíba

TOP. Těšil jsem se na každej další díl jak malý děcko a takovej rozhovor s Ráthem to je naprostá genialita. Ví někdo proč to tenkrát tak rychle skončilo? ()

Mik_e

Ano, ano, připomíná to Českou sodu. Ovšem jen na oko, vtip zmizel a angažovanost zůstala. Hravost staré party z devadesátek je tatam a zůstala jen recyklovaná, vyčpělá pachuť.. ()

topi80 odpad!

Drzost a humor je tatam, zbyl jen vyčerpaný konformní strážce zažitých pořádků a jejich propagandy. Občas se Čtvrtníček dostane kamsi na úroveň opatrné komunální satiry ze 70. let, ale hlavně si pečlivě hlídá, aby nikoho z těch, kdo třímají otěže, ani slůvkem neurazil či se ho nedotknul... ()

korect

Jednotlivé díly jsou kvalitou mírně evyrovnané, možná proto zatím čtyři hvězdičky... Jinak ale zábava je to skvělá, važme si Petra Čtvrtníčka! ()

Diego75

Další skvělý počin Petra Čtvrtníčka. Rozhovory skutečně působí autenticky a scénář je skvělý. Všem hostům Petr Čtvrtníček navíc satiricky tyká. ()