Nicky Larson: Agent amatér

• Česko Nicky Larson: Agent amatér (viac)

Nicky Larson (Philippe Lacheau) je neobyčajný súkromný detektív, ktorý sa preslávil tiež ako neporaziteľný pouličný bojovník či neomylný ostreľovač. Často ho poveria riešením úloh, s ktorými si nedokáže poradiť nik iný na svete. S pomocou svojej partnerky Laury (Élodie Fontanová) ponúka zákazníkom zoznam výnimočných služieb, pričom všetky sú viac-menej veľmi nebezpečné. Ale aj taký slávny profesionál ako Larson má isté osobné nedostatky – často podlieha obzvlášť silnej náklonnosti k nežnému pohlaviu, čo nielen ohrozuje výsledky jeho práce, ale aj poriadne hnevá jeho partnerku Lauru. Jeden z jeho významných klientov ho jedného dňa poverí úlohou ochrany vznešeného Amorovho parfumu, vône, ktorá robí každého, kto ju používa, absolútne neodolateľným. V dôsledku chvíľkovej Larsonovej nepozornosti však legendárny parfum padne do rúk zločincom. Nicky Larson musí božský parfum získať späť a regenerovať jeho skvelé vlastnosti, čo však vôbec nebude také jednoduché... (TV JOJ)

karnifex

Skvělé! Až v závěrečných titulcích jsem se dozvěděl, že předlohou je japonský komiks, takže pak mi některé ztřeštěné scény (a že jich tam bylo!) dávaly smysl. Didier Bourdon je vynikající, a když se jeho tvář objeví v úplňku měsíce, nejde se nesmát, ovšem za naprostou špičku považuju interakci Philippe Lacheau vs. Elodie Fontanová - třeba scéna špičkování v autě ("Chlapečku, chlapečku!") nemá chybu.. ()

gpx

Bláznivá komedie ve francouzském stylu oproštěná od téměř všudypřítomné radikální feministické agendy, takže příjemná zábava. #NEZÁVADNÉ ()

PTuranyi

Opäť výborná francúzska komédia. Trocha síce na prvú ale so šarmom. Vtipy s elixírom lásky a sérom pravdy majú ten správny náboj. Ozvláštnením sú scény z pohľadu hlavného hrdinu a la Hardcore Henry. ()

RoyBatty444

Občas nechutné škrečok v mikrovlnke, strieľanie kačíc a lascívne scény to si z anime nepamätám. Akcia dobrá a postavi tiež až na to, že viac francúzske ako japonské. ()

Milo384

Povedená akční komedie. Děj není úplně blbej a vtipy fungují. I Když vše je přestřelené a bláznivé, tak film nepůsobí trapně. Pobavilo. ()

mikinko51

Kráľovsky som sa bavil. Takto som sa nenarehnil už dávno pri žiadnom filme. Úžasný mix akcie a humoru. Keď som si myslel, že bola vtipná scéna, tak vzápätí prišla ešte vtipnejšia .... Nenudil som sa ani minútu ... ()

MatoPalkes

Zo všetkých filmov tejto francúzskej partičky (už ich majú sedem) ma tento bavil najviac a smial som sa takmer nonstop. Škoda Elodie Fontan, taká krásna holka a takto ju do*ebať. ()