V roce 1691 byl v Bostonu odsouzen k smrti temný čaroděj. Za pomoci Satana se ale přenese v čase do současného Los Angeles, kde je vržen oknem do bytu Kassandry a jejího přítele Chase. Ti si myslí, že je to nějaký opilec, a nechají ho u sebe přespat. Druhý den čaroděj krutým způsobem Chase zabije. Pak vyhledá spiritistku, která mu řekne, že musí najít tři části čarodějnické bible, která obsahuje tajné jméno Boha... Kassandru, která truchlí nad Chaseovou smrtí, navštíví Giles Redfern, lovec temných přízraků ze 16. století, který se také přenesl v čase, aby tu čaroděje našel. Kassandra se ho bojí, a tak, když se Giles snaží čaroděje zaměřit, zavolá policii a nechá ho zatknout. Ale temný čaroděj se vrací a chce zničit i Kassandru... (oficiálny text distribútora)

anela.sydarap

Viděno 19.6.10 . Je to film starý 21 let. Ty triky tomu také odpovídají. Ale příběh a děj filmu je velice zajímavý. Myslím si, že kdyby to bylo natočeno v dnešní době znovu, s možností dnešních filmových technologií a triků, byla by to dobrá podívaná. ()

dustur

Ďalší z hororov, ktoré som ešte nemal možnosť vidieť.  Tak si postupne dávam, filmy na ktoré som buď nemal čas pozrieť, alebo som obchádzal. Warlock nieje zlým filmom, a démonicky Julian Sands -  sa do svojej úlohy pekne hodil. Za mňa ⭐️⭐️⭐️. ()

Rodin

Opravdu docela zábavná záležitost, ale na to, abych dal o hvězdu víc a komentoval vzletněji, mám málo dětského sádla. ()

beso74

Od pradávnych čias k nám na Zem putujú z rôznych miest a rôznych časov tí najzvláštnejší návštevníci s tými najpodivnejšími úmyslami. T-800 tu prišiel z budúcnosti, aby dokončil svoju prácu s istým Johnom Connorom, E.T. z ďalekého vesmíru, aby obohatil svoje botanické vedomosti, Dolph Lundgren síce kedysi bľabotal, že prichádza v mieri, ale to len, aby mal dostatok času poriadne zamieriť, Návštevníci z francúzskeho stredoveku sa tu ocitli úplne náhodou pričinením nie príliš atraktívnej čarodejnice a s podobných dôvodov sa v (relatívne) súčasnom L.A. ocitá aj lovec čarodejníc Redfern, prenasledujúci Satanovho syna Warlocka. Svieži horor v podaní Steva Minera, ktorý nás obšťastnil tým pravým korením Piatka 13. - Jasonom Voorheesom, krokodílom v Lake Placid, či jedným z najlepších Halloweenov - H20. V porovnaní s dvojkou nemá príbeh také grady, myšlienka j však predsa len o niečo originálnejšia... ()

Lavinia

V rámci hororů nehororové, takže snesitelné, spíš taková ta fantasy, kde zlý čaroděj Koloděj dostane, co zaslouží, se spoustou docela slušných (na svou dobu) efektů, pověr, honiček. Má to celkem spád a nenudí. ()

Stejšn

Lori Singer jako zrzečka velice roztomilá, ve filmu který je dneska úplně zapomenutý. A dá se říct, že právem. Není v něm moc věcí, co se dají nějak zhodnotit. Nápad se stárnutím je pěkný, ale skončí dřív než pořádně začne, Julian Sands jako Warlock je charismatický, ale jeho postava je taková nijaká, triky jak které - některé jsou fajn, některé komické. Co stojí za zmínku je určitě atmosférická hudba. Warlocka jsem viděl před dvaceti lety na německém nebo anglickém satelitu a už tenkrát mi přišel ve srovnání s jinými soudobými filmy tak trochu o ničem. Podruhé jsem ho viděl před chvílí a názor přetrval. Takže za tři a to s přimhouřenýma očima. ()

spawnxp

Hodně zábavnej horror/komedie. Žádný velký štráfy - čarodějové, pověry, křesťani - prostě zlatý osmdesátý, film má příjemný tempo. Julian Sands vypadá jako kvalitní neuslintanej záporňák, Richard Grant jako komixovej klaďák taky neurazí a Lori Singer je roztomilá. Nevim jak to bylo myšlený při natáčení, ale dneska bych to označil jako film pro celou rodinu. Solidní 3/5. ()

draxxi

Kdysi jsem ten film mival na videu s jednohlasnym dabingem a otresnym obrazem. Tehdy mi to pripadalo jako dobrej horor. Dnes jsem na to koukal v dobre kvalite se svou jedenactiletou dcerou. Nenudila se, ale strach, ba ani leknuti se nedostavili... 3/6/2020 60% ()

violik

Jeden z mých prvních VHS hororů, který dodnes pro mě neztratil své kouzlo. Ani nevím proč, je to naprosto standartní, průměrný film tohoto žánru. ()

Cecko

Podle mě spíše to lepší co se v 80. letech natočilo. Je tam hodně parádních nápadů a kdyby atmosféra byla vážnější, tak by to byl Áčkový horor se vším všudy. Nejlepší momenty - zatloukání hřebíků do Warlockovo stop nebo když se čaroděj sjede dětským sádlem, po kterém může lítat! Taková oddechovka z konce osmdesátek, co příliš nenadchne, ale rozhodně neurazí. V kategorii Béčkových hororů 4 hvězdy. ()

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno