The Morning Show - Série 2

(séria)
USA, 2021, 9 h 10 min (Minutáž: 51–61 min)

Tvorcovia:

Jay Carson, Kerry Ehrin

Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Victoria Tate, Joe Marinelli, Desean Terry, Janina Gavankar, Holland Taylor, Katie Aselton, Kathy Najimy (viac)

hrumsrt

S úspěchem první série si namlsaní tvůrci usmysleli, že jdou do toho znovu... Ale hle ono to není ono. Snaha být zase aktuální znamená přepisovaný scénář a zakomponovaní Covidu, o který zkrátka nikdo nestojí! Ubralo to na chytrosti.. Moc mě to nebavilo a dojel jsem to jen z takové povinnosti a nutkání, aby mi to někde dlouho neleželo. Jakoby tohle psali samotní Oscarový porotci, aby ukázali jak si představují, co chtějí hodnotit.. Kvóty se na ně logicky v témhle kategorii nevztahují, ale chtějí se zavděčit, a tak nechybí LGBT+ témata a proboha především Covid! Nemělo to existovat, zabíjí to napsané postavy a bohužel i poplivává celou prozatimní kvalitu téhle seriálové značky. Až se budete ptát, kde je třetí série.. Podívejte se na tuhle sérii znovu, tohle je odpověď! Snaha být nejchytřejší znamená otravná podívanou. 60% ()

Adaaamecek

Po naprosto úžasné první sérii přichází druhá. A ta bohužel té první nesahá ani po kotníky. Kde v první sérii byl naprosto úžasný scénář a komplexní příběh, tak zde jen něco, co nekážu absolutně popsat. Reálně netuším, o čem těchto deset hodin bylo. A to je sakra smutný. 7/10. ()

darthboal

Druhá série výrazně ztratila na kvalitě. Věčné nesmyslné hádky které mi šly chvilkama krkem, žádný ucelený příběh. Jestli se chystá třetí pokračování, měli by se víc snažit. ()

bonovox

II. Séria je kvalitatívne na tom o dosť horšie ako prvá. Dej tu pomaly plynie bez nejakých výrazných gradácii, hlavne záverečná epizóda je prekvapivo bez úderného finále, našťastie po hereckej stránke výborne a aj preto aspoň za 70% ()