Možný únik informací bulváru působí morální potíže. Rozpoutává se ostrý souboj o úlohu moderátora debaty. (Apple TV+)

Jenda.SG-1 odpad!

To násilné vnucování LGBT v rámci kvót mi seriál zkazilo. Je naprosto zjevné, že to tam uměle nacpali, aby měli klid a příběh se tak zcela vytrácí. První řada byla zajímavá, protože se řešilo téma Me too, ale úplně z jiného směru, než panovala všeobecná hysterie (vzpomenout si na konci úspěšné kariéry, kdy jde za producentem na hotel, že ji tenkrát ten dnes již stařec nad hrobem dostal do postele a neprobíral s ní poezii a dějiny umění, bylo vážně trapné, stejně jako tvrzení jiných, že neměli nikdy ani tušení... tohle se ví vždycky), tohle je už ale ubohá telenovela, kde chudinka malinká řeší svou sexualitu, což se mísí s bojem o koryto. Prostě ubohost. ()

Necrotongue

Pokud člověk dosud uvažuje vlastním rozumem a nemá ještě mozek vypláchnutý tou dlouhodobou, intenzivní, mediální propagandou, vedle níž vypadá Dr. Joseph Goebbels jako usmrkaný nedouk, stačí mu několik epizod TMS k tomu, aby pochopil, jak hodně je Amerika nemocná. A o koronaviru to není. Země svobody, v níž si musíte alespoň dvě hodiny před odchodem z bytu opakovat věty, které nesmíte použít, aby se necítili poškozeni všichni a všechny z různých hnutí a menšin. Zakazují se knihy, filmy i seriály, a pokud to tak půjde dál, budeme asi za nějaký čas všichni povinně nosit hnědé košile (či nějaký jejich ekvivalent). Já jsem tedy slyšel, že se každá móda po čase vrací, ale že i tahle... No nic, jdu si na netu najít slova k Horst Wessel Lied , abych byl včas připraven. / Poučení: Nerozbíjej cizí vázy. Nelísej se ke svišťům. ()

fixaman

Sice sám patřím do lgbt komunity, ale tohle už mě s prominutím sere. Je opravdu třeba nás všude tlačit takhle na sílu? Bradley měla celou první sérii jasnou chemii s chlapem, ale najednou z ní udělali lesbu, aby naplnili kvóty. K tomu tady řešíme diskriminované černochy, asiaty… Prostě celý díl je jen jedna velká woke agenda. Škoda a velké zhoršení kvality. ()

Amalberga

Další slabá epizoda. První série byla napínavá, díly druhé se děsně táhnou a většinu času mě nebaví. Pořád doufám, že se někam posuneme. Proměna postavy Bradley mě dost mrzí. Sledovat její chování je přímo bolestné. Alex je pořád sobecká a snobská, je fakt ironie, že nakonec ona se stala ikonou feministek. Žádná z postav není schopna skutečné sebereflexe ani není schopna přiznat vlastní chybu. Poučení z druhé série pro mě je asi takovéto: nikdo v seriálu pravdu nehledá, protože pravda nevypadá dobře a špatně se prodává. ()

vydumnica

Tentokrát dávam slabšie 4* a možno ešte zmením na 3. Možné SPOILERY: Bradley a Laura? Tak toto sa im nepodarilo. Pôsobí to celé maximálne neuveriteľne!!! Keď už to muselo byť, tak radšej Bradley a Stella, tá je aspoň mladšia, hoci rovnako nesympatická ako Laura. Asi to súvisí s tou smutnou politickou korektnosťou, paradoxne, je to jedna z hlavných tém tejto minisérie, prečo však robiť z Bradley v druhej sérii lesbu? Zvláštny krok. Tiež ma nebaví Mitch v Taliansku a všetko okolo toho, je to najslabší článok seriálu. Všetko ostatné super. A stále verím, že Cory a Bradley si k sebe nájdu cestu, a že Alex nezostane navždy sama. ()