Zatímco se mu kupí dluhy a naštvaní výběrčí jsou mu v patách, riskuje tenhle výřečný klenotník z New Yorku všechno a doufá, že se tak udrží nad vodou a naživu. (Netflix)

Soweek

Sandlerovi se podařilo mě přesvědčit, abych jeho, potažmo jeho charakter, silně nenáviděl, což svědčí o hereckých kvalitách. Další dílo bratří Safdiů opět není pro každého, ale opět sklízí nadšené kritické recenze. Pro mě spíše průměrnější film s velkým a silným finále, které to posunulo do vyššího hodnocení. ()

Devadesát Dva

Stupňování napětí a tlaku s absolutně luxusním Adamem Sandlerem, který se vždycky jednou za čas objeví v dramatu a hraje tam prostě absolutně dokonale. Tohle mu navíc bylo psané na tělo. Safdie bros are on my watch list. Nečekal jsem, že to bude tak dobrý. ()

joora1

Dobrý časy jsem viděl na festivalu ve Varech a už tenkrát na mě to dílko působilo depresivně a divně. Další snímek od bratří Safdie mě jen utvrdil v tom, že jdou ve stopách Dobrých časů a ještě přitvrdili na depresivnosti. Film nejvíc vystihují slova "uřvaný" a "divný". Sandler se snaží pojmout dramatickou roli zodpovědně, ale podle mě mu sedí úplně jiné typy filmů. Vadilo mi neustálé překřikování, skákání do řeči, prostě takový chaos. Vím, že to byl asi záměr, aby se divák cítil nekomfortně, ale prostě mi to nepřišlo až tak zajímavé, abych to ocenil. A vlastně jsem film dokoukal jen, abych zjistil jak hlavní hrdina Howard na konci dopadne. ()

Kienast

Strhující film se skvělým Sandlerem, který se ze špatné situace dostává ještě víc a víc do s*aček. Film kde nenajdeš ani jednu kladnou postavu. Film, který je nepříjemný a pomáhá tomu i super vlezlá hudba a výborná kamera. Film, který bys měl vidět, ale znovu si ho jen tak nepustíš. Skvělý film. 8/10 ()

Dallon

Sandler je tu skvělej. A jsem rád, že po delší době se objevil v něčem trochu vážnějším, než v jeho klasických ulítlých komediích. Je fantastický, že se chopil postavy, které absolutně nefandíte, nerozumíte jeho činům a přejete mu všechny problémy, které se na něj postupně valí. Ani na chvíli vám ho není líto, samozřejmě až na velké finále, kde jde do tuhého. Celé vyvrcholení mě dost šokovalo, a to je sakra dobře. Artovější styl vyprávění, pomalejší záběrování a v tom naprostý kontrast přeřvaných dialogů...dělá z téhle dramatické jednohubky skvělou podívanou. 7,5/10 ()

Torako.chan

Hrozné film o hroznym člověku. Takový blbečky, co mají lachtaní nemoc a chtěli by tak akorát hodně peněz za nic fakt miluju. V podstatě to bylo o "Kdo s čím zachází, tím taky schází.", takže po odhalení, co za ubožáka je hlavní postava filmu už mě tam nic nepřekvapovalo. Vydržela jsem se na tu uřvanó sračku dívat téměř do konce, přišlo mi zbytečný se dívat dál a neudělala jsem nijak zle, jelikož jsem pak byla zpravena akorát o tom, že to dopadlo, tak jak se dalo čekat. Jednu hvězdu pro Sandlera v jiné než komediální roli(pro mě prvně). V podstatě z lítosti, původně jsem plánovala odpad. ()

Wally

Za posledních cca 30 až 40 minut by si tento film zasloužil 5*...ten konec byl absolutně adrenalinový a samotný závěr šokující v dobrém slova smyslu. Škoda té hodiny a půl, kdy to nebylo prostě ono a nebavilo mne to...bylo to uřvané, uhádané... Sandler si zaslouží poklonu za ten výkon 👍 ()

Corpsegrinder

Od týhle dvojky jsem nic jinýho nečekal, naprosto super. Podobně jako se Vince Vaughn vymanil z komediálních kořenů aby rozdal pár ran v brutalitce Brawl in Cell Block 99, tak i zde se Sandlerem pracujou v dost nezvyklý roli ve který ho skoro ani nepoznáte. Vosrává prakticky každou postavu ve filmu a dostává se tim do stále větších průserů ze kterejch se snaží dostat klasicky po židácku... ano dalším vosráváním :)) Filmu utekla spousta nominací nepochybně protože je Sandler známej malinář ale tady to vážně jede na oscara. Komedii zde najdete jen na velmi černý rovině, zejména v momentech kdy hlavní postava dostává přes držku a nebo když po sobě každej po newyorsku řve a nadává. Stejně jako předchozí filmy režisérů i z tohohle je silně cítit guerrilla styl natáčení, občas záběry vypadaj jak videoklip z 90. let. A k tomu všemu samozřejmě Oneohtrix Point Never jako doprovod, snad ještě lepší než v Good Time. Nemůžu s hodnocením jít níž. ()

kery-

Ze sračky do sračky. Tak se dá shrnout obojí - tento film i Sandlerova kariéra za posledních 15 let. Můj miláček to nikdy nebyl, i když přiznávám - jako malé dítě jsem se na pár komedií utáhnout nechal. S letitým odstupem času jsem si říkal, že to třeba tentokrát bude lepší, ale ani u červenýho snímku se zázrak nekoná. Sandlerovo herectví je otřesný zážitek a ten člověk nedokáže zahrát ani to, že je žid. Spíš než na kvalitu tu všechno křičí na kvantitu, a to doslova. Řve se tu od začátku do konce; průser střídá bordel, žid střídá negra a já si s každou další minutou říkal, jak jsem se já kretén nechal zase napálit. Těch 135 minut je kurevský utrpení, ale jedno se ale musí nechat - poslední půl hodina má drive jako prase a celkové zakončení lepší být nemohlo. ()

aquiver

Po snímku Dobrý časy přišla tato nezávislá režisérská dvojka s dalším pozoruhodným kouskem a opět jsem si chvíli musel zvykat na jejich osobitý koncept. Závěr je fakt výtečnou scénáristickou třešničkou, ovšem plochost emocionálního segmentu mi tentokrát napovídá, že to předešlé šlo napsat ještě lépe. Fascinující je hudební stránka. A vlastně i jeden z několika opravdu uměleckých vrcholů Adama Sandlera. 65 % ()

Hanys_

Vlastně prvotřídní gangsterka, kdy sledujeme pár dnů v životě vychcaného klenotníka a jeho ještě vychcanějších přátel. Sandler po delší době vážněji a zase skvěle, no a Safdie Brothers mi tím svým špinavým, hrubým stylem fakt sedí. ()

SpaceOdyseus

Kdybych byl slabsi povahy, tak me z toho frenetickeho tempa z toho prehlceni vsech smyslu, rozboli hlava. Nastesti nejsem slabsi povahy a ustal jsem to! Nemam rad Adama Sandlera, ale v roli nesympatickeho slizaka a hajzlika mi sedel jak prdel na hrnec. Co me bavilo? Netradicne pojata story, audiovizualni stranka (do te doby nez prislo sensory overload) a filmova hrubost (kdyz nebyla zrovna samoucelna). ()

Sayko

Tak to vypadá na první zklamání dílny A24. Uncut gems má dobrý herce, resp. hlavní postava Adama Sandlera je dost charismatická, ale když pořád křičí, diváka to přestane bavit, unaví se. V tomhle filmu se pořád něco děje, pořád se zvyšujou sázky, pořád na sebe někdo řve. Zní to jako nabitej biják, ale opak je pravdou. Jak jsem psal, když na sebe ve filmu křičí dlouho, všechny to přestane bavit. A pro mě to byla přesně první hodina, kdy jsem se podíval na čas a říkal si, jestli už by to nemohlo skončit. A ono kurva pořád nic. No, tak co se dá dělat, dokoukam ty dvě zasraný hodiny i když už vlastně vím, jak to skončí.. a nebo je mi to vlastně absolutně ukradený? Celý snímek je hra o penězích, sem tam se mihne rodinka, na který ale vlastně vůbec nezáleží a ty zelený papíry jsou to, o čem tam se celou tu dobu bavíme. Prohnilost, tu ukazuje Uncut Gems dobře, ale z toho začne bolet hlava, kord po 2 hodinách. ()

Michalechal

Rvani/blaboleni at uz samotnyho A. Sandlera ci ostatnich postav, idealne v kombinaci ... hrozna hudba ... Jeste, ze clovek porad muze pretacet kupredu a preskakovat. ()

skibino

Nikdy sa mi nestalo aby som toľkokrát prerušil film a vyskúšal skoro všetky audio výstupy, rôzne sluchátka, repráky,... len aby som sa uistil či netrpím nejakou poruchou ja, alebo moja technika. Zvláštne nepríjemné pocity nahradila spustená sánka pri záverečných titulkách... ()

Litvicek odpad!

Vydržel jsem 10 minut... Myslím filmu.. A vypnul jsem to. Jestli je to dobrý, já to nevím, do té dobré části jsem bohužel nedošel. ()

DannyBoy80

Uřvaná sračka s naprosto dementni hudbou. Horší hudbu jsem ve filmu snad neslyšel. Film o dementovi, který furt řve a podělává koho může. Už dlouho jsem se u film takhle nenasral. ()

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

18.12.2023

Dwayne Johnson je stále jednou z největších hvězd v Hollywoodu. Byť nesbírá slavná ocenění za herecké výkony jako na běžícím pásu, stále dovede na svoje svaly a charisma nalákat a přitáhnout do kin… (viac)

Indie Doctor Strange je hit

Indie Doctor Strange je hit

22.05.2022

V posledních několika týdnech do kin vstoupily hned dva filmy s tematikou multiverza, Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Everything Everywhere All at Once. První z nich se podle předpokladů… (viac)

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

29.03.2021

Produkce na seriálovém Obi-Wanovi bude již brzy zahájena a společnost Lucasfilm tak před malou chvílí oznámila kompletní obsazení. Vedle již potvrzených Ewana McGregora a Haydena Christensena se tak… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů