Zatímco se mu kupí dluhy a naštvaní výběrčí jsou mu v patách, riskuje tenhle výřečný klenotník z New Yorku všechno a doufá, že se tak udrží nad vodou a naživu. (Netflix)

rigby

Jednoduchý příběh, který by mi ale nevadil. Co mi vadilo více, byla neskutečná ukecanost. Hlasitá hudba a do toho mluvilo stále několik lidí najednou přes sebe a navíc neskutečně rychle. Už po patnácti minutách mi z toho praskala hlava a nedokázal jsem to sledovat bez ucpaných uší. Možná tohle někoho baví... ()

Brainstorm odpad!

Tento film je fakt peklo na uši. Téměř celý dobu tam někdo mluví, křičí, rachotí,... je to fakt síla. Kdyby to vše převedli na stroboskopy, tak jen frajer by za délku filmu nedostal epileptický záchvat. Tohle opravdu není nic pro mě. ()

kockodan

Dobrá filmařina, která určitě vtáhne, i když podvědomě nechcete, příběh, bohužel na hovno, ale totálně. Opět nás mají "bavit" eskapády totálního idiota? Homer Simpson vykazuje větší inteligenci. Stupiditou a absurdností mi to připadalo jako dlouhá epizoda Simpsnů, akorát tentokrát hraná. Opravdu trapárna, škoda ten formát kamery, soudtracku i zajímavých postav, ale dívat se furt dokola na jeden fuck-up neustále, non-stop a v každé vteřině filmu neskutečně uřvaného Sandlera za druhým, na to nemám ten správný fajnšmekrovský žaludek. Být to s někým jiným a scénář poupraven aby dával smysl, tak dám 4 - 5 hvězd s radostí, takhle jsem už ale po třetí co se nepodařilo vyšmelit prachy z podvodnejch obchůdků a šméček začal být opravdu nasraný jakým směrem, do nikam, se film ubírá. Chce to opravdu hodně silné nervy vydržet Sandlerovo Newyorsko-židovské řvaní po celou dobu filmu, ledaže je to váš šálek humoru a pak musíte mít u tohohle 135 minutový orgasmus. Já mám z toho vyrážku po 10 minutách. Ale ani když se přemůžete a tu jeho neskutečnou píčusovitost a hlavně neustálé, nikdy nepolevující řvaní na všechny a na všechno přežijete, tak se žádného rozuzlení či katarze stejně nedočkáte. S bídou 30% a to jen za dobrou kameru a dobré, hlavně ženské obsazení. ()

uhlerado

Magická šupa s fuking reality soundtrackom a vcucnutim do deja. Adam je opravdický a velmi moc lieta v pruseroch. Kedysi som stavkoval aj ja, viem, co to je lietat vo velkych prachoch a vcitil som sa do jeho situacie. OD zaciatku do konca sa nebudete nudit, aj ked je stopaz cez dve hodky. Originalnych filmov v zaplave serialov netflix nie je vela a tento si za rok 2019 uchovam v archivoch aj analoch. ()

HellsAngel

Nikdy by som nepovedal, že uvidím Sandlera v takejto vážnej úlohe. O to viac som bol prekvapený, keď ma jeho herecký výkon skutočne nadchol. O niečo menej sa mi už pozdával film samotný. Uncut Gems sú totiž veľmi zvláštnym dielom, ktoré mi aj napriek záľube v konverzačnom subžánri úplne nesadlo. Postavy na seba takmer nepretržito vrieskajú a v kombinácii s elektronickými tónmi soundtracku to miestami doslova trhalo uši. Veľký problém som mal aj s ústredným charakterom, ktorému som aj napriek mojej snahe jednoducho nedokázal fandiť. Keby ho na kolená zrazila nepriazeň osudu, fajn, ale on si väčšinu problémov spôsobil sám. Ide síce o vernú výpoveď, keďže podobných trkvasov nájdeme vo svete mnoho, film mi ale neumožnil v dostatočnej miere pochopiť jeho správanie. Práve preto na mňa záverečná „umelecká pointa“ nemala žiadúci efekt. ()

argo.smile

Keby tam nebola tá rušivá a odpudivá hudba, skrátila sa stopáž, pár scén sa vypilovalo tak by to bolo za plnku. Žiaľ 3* sú viac ako dosť primerané k tomuto snímku. ()

fafejt001

ČEKAL jsem zajímavý film z prostředí drahých kamenů a věcí okolo toho . Výsledkem byl slovní průůůjem hlavní postavy , i ostatních , což mi lezlo dost na nervy . Takže zklamání . ()

stanyko odpad!

Ukricana somarina, prvych 10 minut som nerozumel pomaly ani jednemu dialogu, kedze sa tam bezne prekrikovalo aspon 5-6 ludi. A co sa tyka Sanlera, nechapem kto a preco toho otrasneho herca s vyhulenym ksichtom vobec obsadzuje. V kazdom jednom filme ma ten debilny usklab akokeby vyhulil kilo travy.. ja tomu nerozumiem. Netlfix v poslendej dobe produkuje totalny odpad, ale v poriadnych kvantach. ()

oSiSko

Neuveriteľná blbosť bez nápadu, neustále kričiaci a nadávajúci ľudia. Na tomto filme vážne netúšim ako by som mohol nájsť niečo pozitívne. Celé zle. Americká zlátanina. ()

belinko

Neviem, ako všetci ostatní obhájci úžasného filmu, no podľa mňa to bola neskutočne nereálna a hrozne prvoplánová blbosť. Naháňať sa za peniazmi je jedna vec, ale byť až takto sprostý, to je i na film veľa. Hviezdička za zadok Julie Fox. ()

Tomy_Reardon

Chaotickej film kde sem nerozumel nikomu skoro ani slovo a to mi to rvalo na celej obyvak.. je sice hezky dodat filmu hodne dialogu ale aby mluvilo 6 lidi najednou je nesmylsny!! Nazval bych to nejurvanejsi film co sem kdy videl.. jedna hvezda za to, ze poukazali na zavislost na hazardu a dalsi hvezda ze ten konec, ten tomu dodal stavu.. jinak “herecky” vykon pana Sandlera byl spis podprumernej.. at zustane radsi u komedii.. ()

Saxos

Fuj, to bylo uřvaný a uhádaný. Přitom nuda. Příbeh o ničem. Pár chvil hnusnýho, zadluženýho a podvodnýho šmelináře s luxusem. Zápory: ušišlaný dabing Sandlera; každý blafe páté přes deváté; stopáž. Závěr: nedoporučuji. ()

panki9922

Pripomeňte mi tento film, keď sa vám budem sťažovať, že toho mám veľa a nestíham. Neuveriteľne veľký tlak je vyvíjaný na diváka počas celého filmu. Nie je čas si vydýchnuť. Lepšie než Mad Max alebo John Wick čo sa tempa týka (aj keď absolútne iný žáner). Film som si pustil o polnoci s tým, že ho dopozerám na druhý deň, no vtiahol ma tak, že som ho nedokázal vypnúť a ešte minúty po dopozeraní som napumpovaný energiou. Ak beriem Trainspotting a Requiem za sen ako dôvod, prečo nikdy nechcem siahnuť po drogách, tak vďaka Uncut Gems sa do veľkého stávkovania a zadĺžovania nebudem taktiež púšťať. ()

BrusVejn

Veľmi nezvyčajný a špecifický film, ktorý som prvú hodinu takmer nenávidel. Je to totiž suverénne najukričanejší film, ktorý som kedy videl. Postavy po sebe vrieskajú, prekrikujú sa a človek miestami nevládze už ani len vnímať o čom to točia. Toto všetko na pozadí extrémne depresívneho príbehu o jednom po uši zadlženom gamblerovi, ktorý dostane počas filmu niekoľko šancí na sebazáchranu a vždy ich zahodí. Po hodine ale príbeh začne do seba zapadať a nezmyselné uvreštané scény z predošlej hodiny zrazu začnú dávať zmysel. Podarený záver, ktorý krásne graduje nakoniec film vyťahuje do sekcie dobrých. Uncut Gems je antonymom filmu, ktorý si človek pustí na oddýchnutie. Divák pri ňom miestami trpí, pretože život hlavnej postavy je extrémne smutný. Príbeh ale aj energetický soundtrack však z filmu robia medzi dnešnými filmovými novinkami taký malý navídaný uncut gem. ()

vandamator

Průměrný drama, ve kterém vyčnívá Sandler a zvedá film minimálně o hvězdičku nahoru. Ukecaný až to bolí a většina dialogů je zbytečná a plitká. Od začátku do konce se celkem dost táhne, příběh padá a stojí na zápletce která není až tak moc zajímavá. Jedna z mála vážných rolí pro Sandlera, kterou zvládl bravurně a jen díky tomu se drahokamy nepropadnou, do hlubin věčného průměru a šedi. ()

tomino28

Za mě osobně to na krystalicky čitých 5* nebylo, ale v dnešní době sterility a předvídavosti je potřeba vyzdvihnout a náležitě ocenit originalitu. A vskutku není moc podobných snímků jako je tento. Adam Sandler ve vážné roli veskrze nepříjemného a nesympatického překupníka, kterému stejně budete fandit při nerovném boji s osudem. Tempo se s postupujícím časem stupňuje a nedá vám na chvíli vydechnout. I díky hudbě a celému soundtracku, který je stejně otravný, jako hlavní hrdina. Zážitek ze sledování se vryje hluboko pod kůži a zůstane tam, dlouho. ()

bonovox

One man show Adama Sandlera, ktorý prakticky nezlezie z obrazovky a zvláda úlohu priekupníka excelentne. Treba dať filmu šancu, pretože v druhej polovici a hlavne v závere výrazne prekvapí vyústením deja. Zaujímavo pôsobí aj výrazne elektronický soundtrack. ()

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

18.12.2023

Dwayne Johnson je stále jednou z největších hvězd v Hollywoodu. Byť nesbírá slavná ocenění za herecké výkony jako na běžícím pásu, stále dovede na svoje svaly a charisma nalákat a přitáhnout do kin… (viac)

Indie Doctor Strange je hit

Indie Doctor Strange je hit

22.05.2022

V posledních několika týdnech do kin vstoupily hned dva filmy s tematikou multiverza, Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Everything Everywhere All at Once. První z nich se podle předpokladů… (viac)

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

29.03.2021

Produkce na seriálovém Obi-Wanovi bude již brzy zahájena a společnost Lucasfilm tak před malou chvílí oznámila kompletní obsazení. Vedle již potvrzených Ewana McGregora a Haydena Christensena se tak… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů