Do pokojného newyorského rána zasiahne výbuch bomby v obchodnom dome. Terorista, ktorý sa predstaví ako Simon (Jeremy Irons), žiada, že chce jednať iba s polcajtom Johnom McClaneom (Bruce Willis). A čoskoro s ním začne hrať smrtiacu hru, aby Johna totálne zničil. Prikáže mu ísť do Harlemu s transparentom: Neznášam negrov. Pred lynčom Johna zachráni černošský obchodník Zeus Carver (Samuel L. Jackson). Po chvíli dá Simon Johnovi novú úlohu – v jednom z vagónov metra je ďalšia bomba. Ide o blázna, alebo o pomstu proti Johnovi? Alebo sa za všetkým skrýva niečo iné a Simon potrebuje odpútať pozornosť polície, aby nemohla zasiahnuť? (TV JOJ)

Lukys

Plně našlapaná, zábavná, hláškami přeplněná akční jízda, která nezastavuje a udržuje si štýlo až do konce. SCÉNÁŘ/5 POSTAVY/4 HUDBA/3 VIZUÁL/4 AKCE/4 = 20/25 ()

v.indruchova

Vzala jsem to pěkně od nejnovějšího a stopla u tohohle dílu (více jak 20let starýho). Přišel mi nejzábavnější, sice logicky nebo bojově to je slabší jako kanovější, ale je to aspoň větší sranda a to i S dabingem. Bruce má ještě k tomu na vrcholku zbytek vlasů :) ()

Thug_Leo

Pochodovací bubny a militaristická píšťalka, příšerný přízvuk u některých padouchů, komediální prvky v místech kam nepatří, hloupost policie, zbytečné zapojení rasismu, Irons(to i velký ivan měl více charisma) jako padouch k smíchu, nehledě na fakt, že je to bratr Grubera není vůbec podstatné mimo zapojení McClana do děje, rádoby mentorské rady, že krást, ničit a ohrožovat je v pořádku, ale bacha na zajištěný kufřík....co kdyby ho děti našly! ()

Kushina

Jeden z nejlepších dílů. Díl plný napětí, akce, ale i pořádné srandy. Mcclane je prostě borec jeho smysl humoru je naprosto dokonalý. Když se k tomu přidá několik zvratů vyjde z toho opravdu skvělý film. Jediná kaňka tohoto skvělého filmu je příliš rychlý konec, největší zaporak prostě umřel moc rychle. 85% ()

SmajdalfCZ1

No třetí a stále povedený díl. Kdyby si ostatní filmové série udrželi kvalitu až do třetího dílu jako tahle série, tak by bylo daleko více kvalitnějších filmů ( třeba Transformers ). Zase tu máme reálný akční film. Než začala vycházet smrtonostná pást, tak vycházeli akorát akčňáky s Arnoldem, kde hlavní postava je nabušená a nezranitelná. A smrtonostná past, předvedla, že i normalní člověk, který je tak trošku strašpytel - respektive bojí se smrti - a necítí se nesmrtelně, může bavit. ()

Kozlowski8

Třetího pokračování série se ujal John McTiernan a odvedl skvělou práci. Trojka je svým pojetí trošku jiná než první dva filmy, ale co se týče napětí, nápaditosti příběhu, hereckého složení a svérázného humoru, drží nastolenou vysokou úroveň a mne dokonce bavila více než dvojka a oproti jedničce je horší snad jen v tom, že jednička je prostě jednička. Výborná práce. 85 %. ()

JesterKruger

Skvělé pokračování Smrtonosné pasti, které se nese v úplně jiném duchu než první dva díly, hlavním důvodem je otevřené prostředí, a hlavní záporák, říkající si Simon, mi chvílemi připomínal hádankáře z Batmana navždy. Výborný film to je, ale na první jedničku to nemá. 4*. ()

david141474

Tahle sága je klenot! Zatím ani jeden díl nezklamal. Právě naopak, spíš překvapil a to i tenhle díl. Zatím jsem s touto ságou spokojen. Herci skvělý, opět válí Bruce Willis a tentokrát i Samuel L. Jackson, kterej si krade každou scénu kde se objeví, pro sebe. Soundtrack skvělej. Postavy skvělý. Akce a akční potyčky skvělý. Pěkný CGI. A co je na tomto filmu nejzajímavější a mnoho z vás to překvapí, tak v tomto filmu se objeví i humor a já si myslím, že se to do filmu perfektně hodilo. Nejvtipnější scény jsou určitě rallye v parku nebo scéna s přehradou. Prostě radost pohledět. Je to skvělý film který si určitě ještě někdy pustím! 10/10 Je to skvělý film, ale na díl druhý to nemá, stále si však drží stříbro. Alespoň u mě. ()

PTuranyi

Výborný akčný film s vtipnými hláškami typickými pre sériu Smrtonosných pascí. Tentokrát zavolá Simon a chce sa hrať s Johnom McClaneom. Bruce Willis sa do toho pustí naplno hneď ako ho prejde opica (v tielku je už od začiatku) a nakladačka v Harleme. Priberie si tam na pomoc Zeusa aka Samuela L. Jacksona. Obaja sú skúsení harcovníci a scenár je verný kvalitným akčným béčkam, takže o zábavu je postarané. Takže začína naháňačka po New Yorku za nastraženými bombami. Najprv metrom, potom aj vodovodnými tunelmi k priehrade a čaká nás ešte lezenia po lane na loď. Produkcia je výborná, takže napätie neopadne ani na chvíľu, teda s výnimkou okamihov keď ho hlavní hrdinovia uvoľnia svojimi hláškami. Množstvo logických skratiek a bláznivých kaskadérskych kúskov sa postupne kopí viac a viac, ale je to zábava. ()

Easykill

Johny McClanů, nám ve třetím pokračování kultu dokáže, jak se dá i s kocovinou zbořit půlka města. Abych pravdu řekl, trojku jsem viděl všeho všudy 3x, což se o předchozích říct nedá. Bez těch si vánoce ani nedokážu představit. Což bude asi ten (u mě) hlavní problém. Že přišla taková "velká" změna a die hard není vánoční film. Další menší mínus, je samotný záporák. Gruber negruber, tenhle ocas měl jen telefonní kuličky jak se říká. V momentě kdy zjistíme jak vypadá, to ztrácí všechno trochu na váze. Ale žádná extra trága to není. Kompenzace v podobě Samuela a hromady hlášek je víc než dostačující. Třetí "past" je jedním z nejlepších třetích filmů vůbec. Snad si teď ani nevybavuju žádný tak skvělý třetí díl čehokoliv. Legendary.. ()

F2003F

Jednoznačne najsvižnejšia a najzaujímavejšia časť série, aj keď ma nedokázala uniesť po celú svoju dĺžku. Vyniká najmä Sam, ktorý si scény kradne bez tolerancie pre seba a je tak veľmi svetlým bodom filmu. Bruce tiež trochu viditeľný herecký posun, ale že by som sa niekedy k Die Hard celkovo vrátil nepredpokladám. Scenár 9/10 ()

tribys

Simon říká:Simon říká...McClane říká:Hej demente Skvělá podívaná, která má skvělé temto a nejde jen o nějakou bezduchou věc ()

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

16.04.2014

Loni v březnu šlo do kin už páté dobrodružství Johna McClanea. Akčňák Smrtonosná past: Opět v akci sice příliš kladných reakcí nenasbíral, jelikož ale vydělal 300 milionů dolarů, slavná série bude… (viac)