Popstar

• Česko Popstar: Vše pro slávu (viac)
Hudobný / Komédia
USA, 2016, 87 min (Alternatívna 83 min)

Conner4real (Andy Samberg) bol veľkou popovou hviezdou, no jeho posledný sólový album si nezískal dobrý ohlas. Predajné čísla sa pohybujú veľmi nízko a známa popová hviezda je na pokraji zrútenia, keď sa jeho sladký život na vysokej nohe rúca pred jeho očami. Conner4real je ochotný urobiť čokoľvek na svete, aby sa vrátil na výslnie. Čokoľvek, okrem návratu k pôvodnej hudobnej skupine, kde začínal - The Style Boyz. (TV JOJ)

Scraffy

Skvelá paródia, ktorá síce podáva humor, aký nemám rád, ale tu mi ani vlastne nevadil. Potešili narážky na všetko možné a k tomu aj kopa známych osobností. Bavil som sa. ()

RigorMortis

TLI som mal rád už od Lazy Sunday. Fajn klipy, fajn skeče. Toto mi však akosi nesadlo. Síce celkom slušne parodujú súčasnú popmusic, no málokedy som sa na niečom poriadne zasmial. Mala to byť komédia, pseudodokument alebo...? Ani s nadhľadom tomu nemôžem dať viac ako tri hviezdy. ()

jayman

Lonely Island si idem už od roku korunovácie Štefana I za uhorského kráľa a tento humor ma neprestal baviť ani po rokoch. Ale uvedomujem si jeho "buď-alebo" povahu. Keď už nič iné, tak by ste mohli oceniť počet skutočných postavičiek z biznisu, ktoré sa na tejto absurdite podieľajú. ()

teplic

Podoba s o tridsať rokov starším a nepomerne inteligentnejším This is Spinal Tap nepriehľadnuteľná. No i tak palec hore a do análu za pokus o aktualizáciu a nastavenie zrkadla -- len pokus, lebo neviem, ako mám veriť výsmechu popmjuzik mašinérii, keď jeho samotné predmety sa v ňom pretŕčajú, akoby to pre nich bola dobrá reklama typu "haha, vie si zo seba robiť srandu, to je kewl". I tak veľa sa veselilo a zábava gradovala -- no ku koncu brutálne degradovala a zaspal som. ()

Enelya

Jsem velice mile překvapena. Sedl mi jak formát filmu, tak výběr hlavního hrdiny. Samberg svým výkonem nezklamal. Navíc bylo velice osvěžující vidět fajn komedii, kde hraje (relativně) neokoukaná tvář. 70% ()

zissou

Už od dob Saturday Night Live je tahle partička kolem Samberga zárukou kvality. Jejich inteligentní a občas trochu přisprostlý humor v kombinaci s mistrně produkovanou hudbou působí v krátkých vymazlených klipech (hlavně SNL Digital Shorts https://www.youtube.com/watch?v=Nr9y40F3qu4) jako zjevení. Proto jsem se dost těšil na celovečerní verzi... A dopadlo to dost nemastně neslaně. Jako by se něco podělalo v procesu výroby. Ta vtipnost tam je, ale nedaří se ji ve filmu prodat. Na to jak je celý příběh pseudokumentu absurdní v něm chybí over-the-top momenty, kterých jsou právě ty krátké klipy plné. Třeba Justin Timberlake, který v krátkých klipech těžce vládnul, byl tady úplně zazděn. Drobné vtipné epizodky nejsou dotáhnuté k pořádné pointě, ale jen tak na půl dechu doběhnou a jede se dál. Škoda, mohl to být nářez.60% ()

JenomDominik

Dost zajímavý, bavil jsem se u toho a párkrát se dost nasmál, až mi skoro přišlo, že je škoda že se film nebral trochu víc vážně... každopádně pro mě překvapení a skoro jsem přemýšlel i o 5* nakonec tomu ale něco trošičku chybělo, ale konečná show se vážně povedla, až jsem u toho měl husinu. 85% ()

mertikek

Humorem Andyho Samberga a celého Lonely Island naplněná komedie. Dostal jsem to co jsem očekával. Škoda jen, že se film neblíží do českých kin...klidně bych na něj zašel znovu na plátně s pořádnými reproduktory. ()

Lockdown

Pro ty, co mají rádi The Lonely Island povinnost. Parádní černý humor, skvělé písničky, které vévodí píseň Fuck Bin Ladin. Nespornou výhodou filmu je, že je natáčen ve formě dokumentu. Když k tomu přidáte ještě hromadu hvězd ve vedlejších rolích ( Justin Timberlake jako podivínský šéfkuchař ). Ve výsledku vám vyjde jedna z nejlepších komedií svého druhu za posledních pár let. 95% ()

baegus

The Lonely Island miluji a tímto filmem naprosto naplnili má očekávání. Kvalitní komedie se skvělou hudbou a skvělým hereckým obsazením. Škoda jen, že Akiva byl tak upozaděný, i když to svůj důvod mělo. ()

TeresaWin

Jediný, co bych si u tohohle filmu ještě přála, je, aby na sebe vydělal. Dokonce ukápla slza. To ne, že by mě strmý pád Connera4real zasáhl a následný comeback Style Boyz dojal. Ne to ne. Díky tomu spíš tak slzy smíchu. Ale to, co mě dojalo, bylo že tyhle tři kluci, Andy, Akiva a Jorma se znají od junior high a koukněte na ně kde jsou. Kam to dotáhli tím, že začali natáčet vtipný videa. Pak SNL, digital shorts a díky tomu jsou jejich písničky populání do dneška. A tenhle film ukazuje, jak strašně moc se dokázali posunout. A jak jim to spolu pořád jde, když si udržují pořád ten svůj stejnej humor. ()

motyka52

Jasně, že některé vtipy jsou v tomhle pseudodokumentu pitomé až infantilní, ale můžu za to, že jsem se i většině z nich smál?! A to vůbec nemluvím o těch, které pitomé a infantilní nejsou. Je jich tu nepřeberně. Typický případ filmu, jehož cílovka musí chrochtat blahem. ()

dendev

I keď som pôvodne vôbec nevedel, čo mám od tohto "filmu" čakať, tak som mu, hlavne kvôli skvelému Andymu Sambergovi a jeho The Lonely Island, nakoniec šancu dal. Či toto rozhodnutie ľutujem alebo nie ale definitívne povedať nedokážem. Už-raz zmiňovaný Andy Samberg dokázal Connor4real-a zahrať VÝBORNE a spôsob, akým táto postava paroduje väčšinu "bad-ass spevákov" (napr. Mr. JB), je naozaj unikátna. Niektoré vtipy (a väčšina cameí a pesničiek) sa podarili KU*EVSKY MOC (scéna s "Let's Called it MIXED REVIEWS..." ma totálne odrovnala), potom tu sú ale aj tie vtipy, ktoré sú CELKOM LACNÉ a TRÁPNE, a že ich vo filme pár naozaj je. Spôsob, akým sa vo filme preskakuje z scény do scény, je tiež miestami čudný - občas som mal pocit, že tvorcovia nevedeli, ako majú scénu ukončiť a tak proste prešli na druhú. A toho klišé, čo je v posledných 20 minútach... Ja proste neviem definitívne povedať, či tá hŕstka skvelých vtipov, cameí a pesničiek prevyšuje tú druhú hŕstku plnú zlých vtipov, klišé a čudnej réžie. 55% ()

karl173

Tento film má dva protipóly. Ten první je, že jsem se u tohoto filmu neskutečně nasmál. Humor je zde tak ujetý, že jsem se nestačil divit. A naštěstí se mi styl humoru trefil nejen do vkusu, ale i do nálady.  Tudíž v tomto ohledu nemám co vytknout. Andy Samberg je král komedie! Na druhé straně už bohužel stojí spíše tichá pustina. Příběh filmu nemá téměř žádný nápad a jediné co se v tomto ohledu povedlo je, že autoři film zbytečně nenatahovali a dostali jsme tak stopáž tak akorát, aby se divák nezačal nudit.  Kdybych tedy tento snímek měl shrnout...zábavná, leč bez nápadu,  lehce nadprůměrná komedie. ()

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

14.10.2022

Chyběl vám žánr bláznivých parodií? Pak pro vás má studio Paramount dobré zprávy – oficiálně totiž chystá remake Bláznivé střely, v níž by si hlavní roli měl po legendárním Lesliem Nielsenovi zahrát… (viac)