Najlepšie kamošky a zároveň najlepšie študentky v triede Amy (Kaitlyn Dever) a Molly (Beanie Feldstein) sú veľmi múdre, šikovné...a dosť neobľúbené. Myslia si, že život je ukrytý len v učebniciach a na svojich spolužiakov s horšími známkami sa pozerajú s neskrývaným dešpektom. Lenže deň pred ukončením štúdia si obe zrazu uvedomia krutú pravdu – 4 roky šprtania boli v podstate stratou času a ony si mohli užívať presne ako všetci ostatní. A tak sa rozhodnú, že poslednú noc na strednej škole si to všetko vynahradia a roztočia to ako sa patrí. Čaká ich veľmi dlhá noc plná dobrodružstiev, na aké ich žiadna z kníh nemohla ani zďaleka pripraviť. (Forum Film SK)

PlysovyMacko

Teen komédia o dvoch kamoškách, ktoré sa celú strednú len učili a zisťujú, že by sa chceli odviazať na párty. Je tu málo vulgárnych vtipov na to o aký žáner ide. Najuletenejšia scéna sú bábiky barbie. Zvyšok je predvídateľný. ()

smarkus

nerozumiem komentarom typu "skvely film". bolo to priemerne, vykradacky z podobnych filmov v horsom prevedeni. vysnivana party bola slaba. herecke vykony dobre ale mam pocit, ze americka produkcia uz nevie natocit film so zenskymi postavami bez feminizmu, nehovorim ani o teplych...to bolo moc. a kazdu chvilu novy song, bolo to az silene. 2,5/5 ()

Dejf4

Po recenzích jsem se těšil, ale přišlo mírné zklamání. Film není hloupý, avšak ničím nevyčnívá. Párkrát se zasmějete, ale jinak žádná velká žánrová revoluce se nekoná. 6/10 ()

Kinofil

|| R || Anapurna Picture || Rozpočet: $6 mil. || USA: $22 680 962 - ČR: Neuvedeno - Celkem: $24 863 452 || Režijní prvotina Olivie Wild se nadprůměrně povedla. Z žánru teenager party nijak moc nevybočuje, ale oproti ostatním se může opřít o solidní režii se spoustou nápadů. Díky tomu i stokrát okoukané přátelské zvraty nejsou taková nuda. I zasazení do jednoho večera před koncem střední žánr skvěle oživuje a dává mu dynamiku. Co tolik živé není je scénář a vtipy, které mohly být víc úderné, abych si to měl chuť pustit vícekrát. Ba je dokonce 3/3 mnohem víc dramatická, a tak tu jde i o něco jiného než párty. Obě hl. herečky, z nichž jedna je sestřenice Johna Hilla, se do svých rolí hodí a jejich postavy dávají příběhu nějakou hloubku. Olivia (která už připravuje už další film) má určitě na víc a byla by škoda, kdyby zůstala jen u sprostých komedií. 60%. ()

Marcas

Fajn oddechová komedie, u které se dá celkem solidně nasmát. Některé hlášky jsou top. Zápletka je ohraná, ale v tomto provedení působí přesto celkem originálně. Komedie se vším všudy, rozhodně doporučuju. ()

PTomA

Určitě bych Booksmart neprirovnaval k Superbad, v Booksmart není Mclovin a proto to není zas tak vtipný. Na začátku jsem se solidně nudil, ale pak přišel tak kolem 30. minuty hrozně pozitivní vibe. Ústřední dvojice sympatická a i ostatní herci, prostě to byli tak super lidi, skvěle napsaný a i zrežírovaný (Cg Olivie). Připravte se na suprovej nářez, kterej vám zlepší zbytek vašeho dne. 8/10 ()

blondboss

Veľmi pohodová teenage komédia, ktorá mi trošku pripomínala tie staršie v časoch ich najväčšej slávy. Niečo na štýl prci prci prcičiek, len trošku menej oplzlé a asi aj viac realistickejšie. Každopádne napriek tomu, že mi tam niečo chýbalo, vcelku som sa zabavil a počas hodinky a pol celkom slušne vypol. Ústredné protagonistky boli fest sympošky a svedčalo im to. 65 % ()

papuchalk

Nemůžu se rozhodnout, jestli mě to víc bavilo, nebo iritovalo. Asi nakonec převládla zábava, ale některé vtipy jsou tak strašně divákovi tlačený, až to bylo trapný. Občas se tam objevilo zajímavý téma, třeba poznávání svých spolužáků poslední den na střední, přestože jsem s nima strávil 4 roky skoro každý den, ale o některých nevím vůbec nic. Bohužel nedotažené téma, ale myslím, že každý se v tom trochu najde. Z filmu mám ale jeden dost nepříjemný poznatek, přestože jsem u filmu sám vzpomínal na svůj dávno zavátý maturitní večírek, a překvapilo mě že to asi je pořád stejné do dnes... asi už jsem tak pokročil věkově, že se nemůžu dívat na teenage komedie, jako mi to šlo dřív : / O holkách na střední se mi dodnes daleko víc líbí švédský film Láska je láska (1998). Vynikající analýzu sfoukla  Morien. ()

zissou

Mnohem lepší, než jsem čekal. Olivia Wilde to udržela v kolejích solidní inteligentní feel-good komedie o dospívání dvou BFFs. Český název klasicky tragický. ()

BrusVejn

Veľmi dobrý film so sympatickými hlavnými postavami (treba si ale zvyknúť). Film má docela špecifický štýl od prvej minúty, preto chvíľku trvá kým sa do neho človek dostane, ale akonáhle sa tak stane tak film skutočne stojí za to. Ešte aj inokedy trápne hudobné koláže s akože "cool teen" hudbou sú tu spravené skutočne cool. Netuctový koniec robí z filmu jednu z najlepších high school záležitostí posledných rokov. ()

Olivia Wilde natočí spin-off Spider-Mana

Olivia Wilde natočí spin-off Spider-Mana

20.08.2020

Olivia Wilde se poslední roky věnuje spíše režii než hraní, a po úspěchu s filmem Šprtky to chtěj taky se z ní v Hollywoodu stalo horké zboží. Není divu, že si jí tak vyhlédlo studio Sony, jež se jí… (viac)