Banda

• USA The Boys
USA, (2019–2024), 32 h 17 min (Minutáž: 54–68 min)

Predloha:

Garth Ennis (komiks), Darick Robertson (komiks)

Karl Urban, Jennifer Esposito, Jack Quaid, Erin Moriarty, Tomer Capone, Laz Alonso, Jessie T. Usher, Chace Crawford, Dominique McElligott, Karen Fukuhara (viac)

Seriál The Boys, adaptován z komiksové předlohy stejného názvu a vytvořen hercem a režisérem Sethem Rogenem, je zasazen do alternativního vesmíru, kde jednotlivci obdaření supermocí jsou uznáváni širokou veřejností jako superhrdinové. Tyto superhrdiny vlastní silná společnost Vought International, která je prodává a zpeněžuje. Tito superhrdinové se ve svém osobním životě chovají arogantně a rádi zneužívají svoje superschopnosti. Seriál sleduje primárně dvě skupiny: Sedm, neboli přední tým superhrdinů Vought International a skupinu The Boys, která se snaží zničit tyto zkorumpované superhrdiny. Skupina The Boys je vedena Billym Butcherem (Karl Urban), který nenávidí všechny superhrdiny a skupina Sedm je vedena egoistickým a nestabilním Homelanderem (Antony Starr). Mimo jejich konflikt sleduje seriál také nové členy každého týmu: Hugh "Hughie" Campbell (Jack Quaid), který se přidá ke skupině The Boys hned poté, co jeho přítelkyně je zabita jedním ze skupiny Sedm, a Annie January/Starlight (Erin Moriarty), která se přidá do skupiny Sedm, ale v zápětí zjišťuje, že superhrdiny, které obdivovala, se nechovají tak, jak si představovala. (Richard.Jezd)

Recenzie používateľa Phietros k tomuto seriálu (8)

Karty jsou rozdaný (2019) (S01E01)

Konečně seriál o komixovích superhrdinech! Černý humor se tam hodí jak poklice na hrnec, akce, postavy hrdinů i zápletka, kde je jasné jakým směrem se nejspíše budou odehrávat další díly! Úvodní pilot na jedničku, ale plný počet si nechávám v záloze! Smrt přítelkyně, kterou doslova rozmetal A-train vyvolá nenávist Hughieho... Asi nejmíň mi seděl Anthony Starr v roli Homelandera, jinak obsazení a ostatní hrdinové super! 85% ()

Hustý (2019) (S01E02)

Skvělá návaznost! Udržení tempa, únos translucenta, spojení sil s drogovým frajerem, který má pod palcem zbraně a vynalézavost a společné řešení jak neviditelného mužíka zabít! Což ve finále udělá Hughie jedním stisknutím. Dále poodhalení psychické újmy Homelandra. 80% ()

Vzorek (2019) (S01E03)

Velký závod nejrychlejšího muže. Vniknutí do soukromí jeho milované a poodhalení jeho tajemství. Smrt pana domácího. Pokus vzít modrou ampuli. Zneužití senátora. Annie pod tlakem toho co je správné! 80% ()

Ženská svého druhu (2019) (S01E04)

Poodhaleni minulosti poldy. Homelanter zešilel a nechal spadnout letadlo. Divné chování zabaka oceanu, únos delfina:D. Proflaknuti místa kde má ampule negr a vypuštění dívky která má sílu a pronasledovani. Špatné svědomí Hughieho z vraždy neviditelného muze ()

Dobře na duši (2019) (S01E05)

Zabiti přítelkyně A-Traina, předávkováním. Buh s rukama, projev a jeho vydirani s natocenym videem že je gay. Homelanter obrací pád letadla ve svůj prospěch k armade a vyjde najevo že je jen dítě, které vzniklo ze skumavky a se schopnostmy se nenarodil. Proslov Starlight a její rozhodnuti jinak. Asiatku pustí typek a ta mu zachrání zivot. Pro mě zatím nejslabší díl, ale i tak stále 1.serie TOP! ()

Nevinní (2019) (S01E06)

Starlight utrzena ze rezetu, ma pochyby. Asijská holka se sblizuje. Marketing hrdinu. Terapie, sezení haughio s poldou, kterej je tam utre:D. Prasknutí péra do huby Starlight od Rybaka. Společna bolest našich anti hrdinu, oba přišli o ženy Beccu a Robin. Superhrdina co čte myšlenky, přečte Asiatku a její jméno Kimiko. Raynorova zamítla požadavky výměnou za modrou ampuli, bojí se homelandra. Haghie první polibek starlite. ()

Společnost sebezáchovy (2019) (S01E07)

Nakouknutí do doby 8 let zpátky, kdy se viděli Homelander s Butcherem a přítelkyní. Románek Starlight s Hagiem na hotelu. Porada sedmičky a odhalení Hagieho, nátlak na Starlight a zastání se jí od Maeve. Žabák si chce užít, ale místo toho dostanou rozkoš jeho žábry. A-Train chce zabít Hagiho tátu. Asiatka mu zlomí nohu. Všichni zjistí že je někdo heknul! ()

Tak jsi mě našel (2019) (S01E08)

Rozzuzlení posledního dílu 1.série, nebo spíš otevření další kapitoly! Starlight se nakonec dá na druhou stranu, pomůže našim klukům v nouzi a zachrání Haghieho před A-Trainem, který se dostal do formy po zlomené noze. Homelander překvapivé rozhodnutí, které Butcher nečekal. Deep se ostříhal a Vought dostal povolení do armády! Šéfka Voughtu s vypáleným ksichtem a závěrečné shledání manželky! ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

29.11.2023

Nový Spawn v roce 2025

Nový Spawn v roce 2025

02.10.2023

Jedna z nejskloňovanějších komiksových postav vůbec, Spawn Todda McFarlanea, se dodnes kupodivu dočkala pouze jedné hrané adaptace s Michaelem Jai Whitem z roku 1997 a jednoho animovaného seriálu z… (viac)