K Sedmičce se připojuje nový člen – Stormfront (Aya Cash). Banda se pokouší bez Butchera postavit na vlastní nohy a udržet vztah mezi nimi a FBI. Budou úspěšní? (FrankSusta)

ClapTrap

"Don't worry. Daddy's home". Vynikající start druhé série! Giancarlo Esposito se jako první, krom Butchera, postavil Homelanderovi, divím se, že mu nepraskla žilka. Takhle se mi to líbí. A Antony Starr? Roli Homelandera si těžce užívá. 5* ()

Nathaniell

"Je to pěknej bordel, chlapče. Máme super teroristu, Rainerovou na chodníku a jsme nejhledanější grázlové v zemi. Ale žádný strachy. Taťka je doma." ... ... Úžasný začátek druhé série slibuje parádní jízdu a možná i o fous rychlejší tempo než série první. Tak se necháme překvapit. 5* ()

johnsnow

Nuž musím povedať, že na rozbeh 2.sérky v pohode part, sedmička dostane pár nových ľudí, ale s prvým to náš Jebander (konečne som mu vymyslel prezývku) porieši svojsky ale druhého už prijať musí lebo šéf ukáže svoju silu (a začínam chápať prečo je potenciálne možným hercom na nového X-men šéfa) a zistíme, že Gen V je vlastne produkt od jedného s Adyho hošanov. Explózia gebule prekvapí, začiatočná akčná pasáž kde náš Blackthorn opäť ukáže silu (ale furt o ňom viem konský úd) no vzhľadom na to, že má Wolverine schopnosť ako Kimiko, mám taký tušák, že možno nebude černoch ale Aziat. Záverečný návrat Butchera poteší ale vzhľadom ku koncu 1.série to asi nebude úplne s kostolným poriadkom (niečo mi našepkáva, že by to mohol byť ten vyžratec čo sa menil). No uvidíme. ()

Kushina

Tak to vypadá, že vše zůstává při starém. Homelander je pořád děsná píča, krev stříká jak se jen dá a vůbec to neztrácí na dramatičnosti. Pořád drží hezky napětí na další díl. 80% ()

BaT_M

Daddy's home! Tyvole, pecka jako prase! Jsem naprosto spokojen, začátek druhé série opravdu nezklamal. Amazon poslední dobou válí. Doufám, že zbytek série bude na stejné vlně. A příchod Butchera aka Karla Urbana na konci je snad víc epičtější, než Thorův příchod do Wakandy v IW. Zatím naprostá spokojenost. 88%. PS: Homelander je zde snad ještě větší čurák, než v v sérii první. ()